Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-03-2019, 21:01   #181
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,226
Thanks: 2,364
Thanked 4,123 Times in 2,652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tė dashurosh dy persona njėkohėsisht

Une e shikoj si te pa mundur te dashurosh dy persona njekohesisht .E para nese je e dashuruar ne dike atehere ti e ke mbyll deren per nje njohje te mundshme apo per dashurine nga dikush tjeter,si me thene sje ne kerkim te dashurise se ti vecse e ke dhe ndihesh e kompletuar...Por ne rastin qe ajo ndodh, pra I lejojme vetes dhe jemi te hapura te dashurohemi me dike ,atehere ti mund te ndjesh gjithcka tjeter per personin me te cilin ishe e dashuruar ,ta duash si njeri,ta respektosh etj por jo ndjenja dashurore mes nje cifti,ato vecse jane ftohur tashme...

Mendimi im gjithsesi...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 21:06   #182
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 22,493
Thanks: 9,292
Thanked 8,190 Times in 5,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tė dashurosh dy persona njėkohėsisht

Oh c'ofendim i behet dashnise kur u kerkoka t'ja veshesh dy qenieve njekohesisht.....marri me brina.

Dashnia asht vetem nji.
Asht kumona me te cillen zemers ja k'nan perkundjet....me dashni mush te tana qelizat e trupit tand, mush shpirt e zemen....mush qill e dhe.....mush perplot bash vete t'tan gjithsin me te sepse asht e vetmja ndjenj hyjnore qe ka sjell vete krijimin....madhshtin.

Ja kushtan, perkushtan e ja ban dhurat vetem nji krijese t'vetme....sepse nja'ja/ai, asht e tan gjthsia per ty.
__________________

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 26-03-2019 nė 21:08
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 26-03-2019, 22:06   #183
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,926
Thanks: 1,690
Thanked 1,758 Times in 1,317 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tė dashurosh dy persona njėkohėsisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gladiola Shiko postimin
...po sepse nje zemer ke o Thirsty...vertet ka kater dhoma ...po nuk i nxe dy njeheresh...peson infarkt!
Teta si me e madhe ne Moshe ti duhette dish qe nuk varet te numri zemrave apo I dhomave.

Ashtu si nje nene mund te doje me shume se nje femi, ashtu si nje femij mund te doj me shume se nje prind, po ashtu jasht rrethit familjar nje mund te dashurohet me me shume se nje.
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga thirsty : 26-03-2019 nė 22:09
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 10:23   #184
Lina
Ujvare
 
Avatari i Lina
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Vendndodhja: Athine
Posts: 109
Thanks: 13
Thanked 66 Times in 41 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Lina ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Tė dashurosh dy persona njėkohėsisht

Te duash dy persona me duket e veshtire ...por varet nga rasti varen nga rrethanat ...eshte e veshtire te japesh mendim
__________________
Leviz gjithmone ne heshtje. Fol vetem kur te vije koha per te thene
Lina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 10:25   #185
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,229
Thanks: 11,607
Thanked 7,098 Times in 4,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tė dashurosh dy persona njėkohėsisht

Po nashti ...varet sa qeloze jan exet ...lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 10:34   #186
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,297
Thanks: 14,126
Thanked 8,399 Times in 5,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tė dashurosh dy persona njėkohėsisht

Sa me shume aq me mire....mendoj.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 22-04-2019, 10:41   #187
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,217
Thanks: 0
Thanked 834 Times in 725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tė dashurosh dy persona njėkohėsisht

S’keni turp ju t’dy ma lart. Na bini kshu horrlliqesh n’forum. Ene Zoti nji eve boni prej adamit. Nuk boni shtat. Ju preft perenia hallatet. Miliarderat e dreqit.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i uj me gaz pėlqehet nga
i vjetėr 22-04-2019, 12:56   #188
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,297
Thanks: 14,126
Thanked 8,399 Times in 5,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tė dashurosh dy persona njėkohėsisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Miliarderat e dreqit.
Fjala jote ne vesh te ......atij mbi re.

AMEN.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 13:29   #189
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,217
Thanks: 0
Thanked 834 Times in 725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tė dashurosh dy persona njėkohėsisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sergente Shiko postimin
Fjala jote ne vesh te ......atij mbi re.

AMEN.

Qe e ka ngju, nuk e ve n’dyshim. Nese egziston vertet, ben vaki edhe t’ket fol nepermjet meje. Por qe t’a zbatoj, per ket nuk jam dhe aq i sigurt.

Jeni shum t’mir me ju lon n’dor t’dreqit.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur