Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-03-2019, 09:20   #401
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,227
Thanks: 11,605
Thanked 7,098 Times in 4,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2019, 11:28   #402
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,297
Thanks: 14,126
Thanked 8,399 Times in 5,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Mos e mer per dobesi,tolerancen(e momentit) timen.Se GJUHA SHQIPE,ZOTERON cdo fraze apo SHPREHJE.E VETMJA ne BOTE,qe ashtu sic FLITET dhe KUPTOHET.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 872e9bd0e61bebe4f8ecbdd406e4eb6a--italia.jpg (13.3 KiloByte, 62 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 3da22f67c19a2f9b61d7a70623fcc979.jpg (17.9 KiloByte, 62 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2019, 11:34   #403
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,393
Thanks: 525
Thanked 731 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Mato grande uomo,non chiede scusa
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 24-03-2019, 11:50   #404
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,297
Thanks: 14,126
Thanked 8,399 Times in 5,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Mato grande uomo,non chiede scusa
Te PACA...

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-03-2019, 21:29   #405
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,275
Thanks: 2,398
Thanked 2,302 Times in 1,194 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 22-04-2019, 11:36   #406
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,275
Thanks: 2,398
Thanked 2,302 Times in 1,194 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 23-04-2019, 07:22   #407
Jetmira
V.I.P
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,412
Thanks: 988
Thanked 1,018 Times in 409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-05-2019, 18:43   #408
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,301
Thanks: 33
Thanked 3,661 Times in 2,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 285
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Penso che la cosa pił eccitante, creativa e fiduciosa nell'azione umana sia precisamente il disaccordo, lo scontro tra diverse opinioni, tra diverse visioni del giusto, dell'ingiusto, e cosģ via. Nell'idea dell'armonia e del consenso universale, c'č un odore davvero spiacevole di tendenze totalitarie, rendere tutti uniformi, rendere tutti uguali.

Kendveshtrim i marre hua nga Bauman.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur