Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-08-2019, 15:32   #101
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,474
Thanks: 15,090
Thanked 9,021 Times in 6,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mos e kishe fjalėn pėr "MIFA" o katnar?
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2019, 15:54   #102
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,005
Thanks: 1,626
Thanked 1,785 Times in 763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Kte - healthy eating gjasme.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2019, 16:06   #103
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,584
Thanks: 14,586
Thanked 12,531 Times in 7,850 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Po ngatėron ilaQin e rrobave me biQikletėn shoku_tanku. (milva me mifa)
Kjo ėshtė shenjė se tanku ka rrjedhur ė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2019, 16:26   #104
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,984
Thanks: 3,966
Thanked 6,681 Times in 2,260 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Sot do sharroj.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2019, 16:31   #105
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,474
Thanks: 15,090
Thanked 9,021 Times in 6,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po ngatėron ilaQin e rrobave me biQikletėn shoku_tanku. (milva me mifa)
Kjo ėshtė shenjė se tanku ka rrjedhur ė?
Ato shenja jane me duket apo ...kshu fillo.

AproPO....jam i lodh,kisha qejf me nejt,por kqyra qe po na hedhin ne treg,nga kryet me plisa,fjaluer te reja...ne po ja fus gjumit.

Eshte me mire keshtu sepse kom qem ne i acarume sot.

@ANGI.

I thashe asaj ruses apo VAJZES SOT....me therrit ne emer dhe shkurt...Beni.

HIHIHI...danke,danke.

Falenero None + Babe ne jo mu.

QUDIA te Beni....Babain nga Kazakistani te JEMEN nga....Uzbekistani.

KAQ.

ALE.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2019, 16:32   #106
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,269
Thanks: 796
Thanked 1,287 Times in 960 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mos e kishe fjalėn pėr "MIFA" o katnar?
E ashtu ja thashe edhe une.
🖤 (2)
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2019, 14:57   #107
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,474
Thanks: 15,090
Thanked 9,021 Times in 6,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Sipas nje recete te Gjermanise Demokratike....


Por vetem me....qepe,karota dhe mish vici.Natyrisht piper dhe RIGON.Pa salltanete te m`dhoja apo SADE ne shqip.
E mbarova dhe....naten e mire.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2019, 18:39   #108
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,584
Thanks: 14,586
Thanked 12,531 Times in 7,850 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Sot s'kisha gjė dhe i kėputa nja tre speca tė grirė me thikė, i pėrzieva me piper tė zi tė bluar, hudhra tė grira, dy vezė dhe i rraha bashkė i skuqa nė gjalp lope (dalė nga dybeku apo tundsi si i thoni) dhe ca djathė dhie.
Mirė doli nuk doli keq.
🖤 (3)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2019, 18:45   #109
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,095
Thanks: 5,190
Thanked 5,719 Times in 2,852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Tonight ... Tuna mayo pasta.

__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
🖤 (1)
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2019, 18:45   #110
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,796
Thanked 9,123 Times in 5,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Sot s'kisha gjė dhe i kėputa nja tre speca tė grirė me thikė, i pėrzieva me piper tė zi tė bluar, hudhra tė grira, dy vezė dhe i rraha bashkė i skuqa nė gjalp lope (dalė nga dybeku apo tundsi si i thoni) dhe ca djathė dhie.
Mirė doli nuk doli keq.
te te kete bere mire......gjak e force.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
🖤 (1)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2019, 18:48   #111
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,422
Thanks: 5,453
Thanked 11,212 Times in 3,784 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?Ca me mish e ca pa mish per vegjetarianen time
__________________
Follow Your Joy
🖤 (3)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2019, 18:49   #112
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,796
Thanked 9,123 Times in 5,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin


Ca me mish e ca pa mish per vegjetarianen time
Te lumshin dockat e ju befshin mire.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
🖤 (1)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur