Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-02-2010, 14:52   #1
TIRONSJA
Anėtar
 
Avatari i TIRONSJA
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Honelulu
Posts: 45
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
TIRONSJA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Njė pėrshėdetje pėr ēunat dhe gocat e Tironės

pershendetje
TIRONSJA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2010, 14:58   #2
ARIS
Super Anėtar
 
Avatari i ARIS
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 193
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
ARIS ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

te pershendes ty, kryeqytetare e kryeqytetit te shqiperise.
__________________
Vetem dy personave ju besoj vertet. Njer jam une.... dhe tjetri nuk je ti.
ARIS nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2010, 15:15   #3
Remember
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Posts: 122
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Remember ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Tironaaa ne zemrat tona
Remember nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2010, 15:33   #4
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pershnetje t'gjithe Tironsave dhe Tironseve.
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2010, 16:40   #5
4x4
V.I.P
 
Avatari i 4x4
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 682
Thanks: 13
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pershendetje Gocave Te Tirones Se Jan Shum Tmira
__________________
Loading....
4x4 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2010, 19:10   #6
Marina
NiNi
 
Avatari i Marina
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: N'prishtin
Posts: 686
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Marina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Tirona e Tironcave, jemi me te miret
__________________
Tironse Mo,,,Si Tirona se bo nona !!! ;)
Marina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2010, 00:30   #7
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,536
Thanked 3,103 Times in 1,275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

I Rujt zoti te gjith Tironcet/it se jan sherbeti i gjithe Shqiperis..
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2010, 00:49   #8
4x4
V.I.P
 
Avatari i 4x4
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 682
Thanks: 13
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

sa ja boni qefin vetes kot
__________________
Loading....
4x4 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2010, 02:44   #9
TIRONSJA
Anėtar
 
Avatari i TIRONSJA
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Honelulu
Posts: 45
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
TIRONSJA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

te bukura jemi embelsina jemi hallall qumshi ksaj none se ska ci goca tirone
TIRONSJA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2010, 05:24   #10
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
I Rujt zoti te gjith Tironcet/it se jan sherbeti i gjithe Shqiperis..
jemi jemi tirona ne zemrat tona pershendetje.
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2010, 20:11   #11
WISHMASTER
Anėtar
 
Avatari i WISHMASTER
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 50
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
WISHMASTER ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

i pershnes edhe une vetem gocat e tiranes lol
WISHMASTER nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2010, 13:07   #12
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 671
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pershendes tironcat me TIRONSEN ne krye kiss kiss
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2010, 15:57   #13
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,756
Thanks: 5,335
Thanked 11,417 Times in 3,994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Ajt ju pershendes Tironcja ty ne vencanti
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2010, 08:00   #14
Just myself
Beautiful Soul
 
Avatari i Just myself
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Ne hapat e jetes ...
Posts: 936
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Just myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Nje pershendetje madhore edhe nga ana ime ...
__________________
Kristal!

.... Tė tė mashtroj ndoshta kėshtu
dhe tė tė puth tė ik pa kthim
dhe nuk do dine, as ne, askush
harrim ish ky a s’ish harrim ...
Just myself nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-04-2010, 15:31   #15
alem_de
V.I.P
 
Avatari i alem_de
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Gjermani.
Posts: 1,010
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
alem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pershendetje Cunat dhe Gocat e Tirones:

alem_de nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-05-2010, 07:06   #16
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

pershendetje per te gjith tironcit
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-05-2010, 14:58   #17
kleines madchen
Anėtar i ri
 
Avatari i kleines madchen
 
Data e antarėsimit: May 2010
Vendndodhja: wien.austri
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
kleines madchen ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Prsh Tironaaaaaaaaaaaa
__________________
Das leben ist ein spiel...!
kleines madchen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-05-2010, 15:06   #18
alem_de
V.I.P
 
Avatari i alem_de
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Gjermani.
Posts: 1,010
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
alem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pershendetje per Tironset dhe Tiponsve.....
alem_de nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-05-2010, 16:20   #19
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,476
Thanks: 15,090
Thanked 9,023 Times in 6,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Forewer
TIRONAAAAAAAAAAAAAAAA AH
TR............................................T
TR..............................................I
TR................................................ .R
TR................................................ ...O
TR................................................ .....N
TR................................................ ........A.

Jo po mati

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2010, 07:44   #20
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur