Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-09-2019, 17:45   #441
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,865
Thanks: 23
Thanked 2,866 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

E ngriti Mesuesja Benin ne derrase edhe beni skishte mesuar dhe i tha do te ve 4
I thote Beni te tregoj nje gjeze po e gjete vej 4 po se gjete vej 5
Ok i thote Mesuesja
Edhe fillon Beni

Jane tre femra duke ngrene akullore, e para e lepin me majen e gjuhes, e dyta me gjithe gjuhen, e treta e fut te gjithe akulloren ne goje, cila nga keta eshte e martuar?
Ajo qe fut te gjithe akulloren ne goje.. thote mesuesja.
Jo mesuese, ajo qe ka unaze te gishti, por gjithsesi me pelqen llogjika qe ndoqe...
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2019, 17:54   #442
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 768
Thanks: 40
Thanked 287 Times in 155 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Kasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
E pyeten xha Kasčmin kur ishte i ri.
- Cfare do behesh kur te rritesh?
- Kur te rritem do behem deputet dhe do kem mundesine te gjej nje kurve qe ta mbaj ne pellembe te dores, ta perkedhel, t'i blej cdo gje qe ajo te enderroje e keshtu t'ja bej qejfin dite per dite.
Nderkohe pyeten Meleqen.
- Po ti moj vogelushe cfare do behesh kur te rritesh?
- Do behem kurva e (xha) Kasčmit.
Xha Kasčmit ti rruac bolet biro se ai nuk vete me kurva.
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2019, 11:52   #443
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,865
Thanks: 23
Thanked 2,866 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

Nje grua i telefonon federates Angleze te futbollit .- Burri im i shpjegon ajo , ka nje zakon te beje dashuri me mua ne divan ne pushimin midis dy pjeseve te ndeshjes - Po mire e pastaj? -- e pyesin nga Federata .- E kam pak te veshtire qe te vij ne qejf , per nje kohe kaq te shkurter . Ja perse ju telefonova : kur te rrishikoni se afermi rregullat e futbollit a nuk mund te beni pushimin midis dy pjeseve nje ore ne vend te 15 min qe e keni tani ?!
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2019, 11:57   #444
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,865
Thanks: 23
Thanked 2,866 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

Nene e Bije

Goca do dilte per here te par me nje cun.E mamaja e saj po e porosiste per disa gjera.
1)Nese te kap ee bycėn......i thuaj ***Ndalo***
2) Nese cuni te kam tek gjoksi...thuaj ****Mos**

cuni kur perqafoj gocen i kapi gjoksin me par pastaj bycen.

kthehet ne shtepi goca.........dhe mami saj po priste te dinte se cfare ndodhi..........edhe i tha mami goces he mi te kapi gje ai........goca uli koken edhe i tha......po me kapi gjoksin pastaj bycen.........mami fillon bertet po ti mi pse nuk the ato fjalet qe te mesova une.........po une mami i thash ***Mos ndalo*** dhe ai nuk me degjoi!!
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2019, 16:02   #445
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,865
Thanks: 23
Thanked 2,866 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

Wrong Turn Albania ��

Ju lutem uleni zerin para se ta shikoni videon permban fjalor te rend banal + 18


__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė ndezur