Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti dhe Kultura Botėrore > Letėrsia Botėrore

Letėrsia Botėrore Diskutime rreth letėrsisė Botėrore .

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-09-2019, 22:03   #41
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,226
Thanks: 2,561
Thanked 4,611 Times in 2,946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Thėnie me vlerė nga njerėz tė mėdhenj.

"Kurr' se kam kuptue sesi nji popull i vogėl si shqiptarėt,ka mujt me nxjerr kaq shumė Rrugaēa."

At Zef Pllumi.
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 08:41   #42
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 768
Thanks: 40
Thanked 287 Times in 155 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Kasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Thėnie me vlerė nga njerėz tė mėdhenj.

Bie molla qe ka krimbin.


cit. Newton
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur