Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-09-2019, 18:39   #641
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,428
Thanks: 247
Thanked 523 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Qenka vertet individ i cuditshem Col. Nuk i lene rehat krijesat e fundit te detit te bejne jeten e tyre.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
🖤 (1)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 18:44   #642
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,610
Thanks: 11,356
Thanked 9,389 Times in 6,008 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Evlat, cu ke bere atyre gjallesave tehu atje poshte ?.....pune skane bjondet e merren me thellesite.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 19:57   #643
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,226
Thanks: 2,561
Thanked 4,609 Times in 2,946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Spo me ben reputacioni nga telefoni, klikoj opsionin ne profilin e anetarit, hapet..... bej te shkruaj e aty zhduket menjehere...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 20:00   #644
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,610
Thanks: 11,356
Thanked 9,389 Times in 6,008 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Pershtypja e dites, kafshate qe skaperdihet lehte vetem me nje nenqeshje.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur