Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-10-2018, 15:42   #1
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,296 Times in 2,412 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
UFC: McGregor-Nurmagomedov

Ndeshen sonte. Konsiderohet si perballja me e madhe ne histori te arteve marciale.

Orari me i keq i mundshem, ne ora 4 ne mengjes.

Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2018, 16:56   #2
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Fiton Khabib them une...
Ka teknike me te mire ne mundje , ndersa Conor eshte me i mire ne stand up.
Ndersa mjkerren te dy e kane te forte , perballojne goditje.

Me pike do ndahet besoj...
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2018, 17:33   #3
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,296 Times in 2,412 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Ekspertet e favorizojne Khabibin. Megjithate eshte dicipline e paparashikushme, mjafton nje goditje e mire dhe perfundon cdo gje.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 09:17   #4
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Nuk e pashe ndeshjen , por lexova qe ishte bo lufte mbas dorezimit te mcgregor...

Kush ka ndonje video te ndeshjes ta hedhi ktu..
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 09:28   #5
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 243
Thanks: 321
Thanked 99 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Mė nė fund iu mbyll goja kėtij llafazani.https://www.facebook.com/fightsandst...7627313608179/

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ricky_ch : 07-10-2018 nė 09:31
ricky_ch ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 09:28   #6
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,572
Thanks: 1,878
Thanked 867 Times in 378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Fshatari irlandez me hunden perpjet , e futi koken te bytha dhe doli per nje teke whisky,
Si nje njeri i peshtire qe esht dhe dje ofendoj kundershtarin dhe stafin e tij qe jane familje , fene dhe origjinen , ndaj dhe ne fund khabib kerceu jashte ringe se dhe durimi ka nje kufi
__________________
Tk.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Golden_Boy : 07-10-2018 nė 09:31
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 10:07   #7
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,523
Thanks: 3,659
Thanked 2,960 Times in 2,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

E bėri mut qė ta hanė pulat.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 19:03   #8
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,296 Times in 2,412 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Khabib fitoi me merite por e dhjeu ne fund. Mund t’a rrezikoj titullin te cilin normalisht, ne oktagon, veshtire qe do t’ia merrte dikush deri ne pension.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 19:58   #9
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,273
Thanks: 7,201
Thanked 3,340 Times in 1,357 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Khabib ne moshen 9 vjecare duke u ndeshur me ariun

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 21:33   #10
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 21:43   #11
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,681
Thanks: 4,321
Thanked 4,633 Times in 3,084 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

ne fakt i mbylli gojen atij pacavures irlandeze, por i humbi 2 milion dollare, rrezikon ti mirret titulli. Budadha mo, pse futesh ne ring, rrafu me publikun jashte telave dhe lere Grigorken te priste mbrenda deri te perfundon meēi
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 17:57   #12
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,123
Thanks: 11,769
Thanked 9,681 Times in 6,187 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Ka honger nja 7-8 lata dru te mira ky gojleshi prej katuneve te Irlandes dhe fale gojes se ndyre dhe kokes bosh ja con karma e prandaj po shkon keq e me keq.....fumbjet po i ben rresht.

Nurmagomedov dhe shumica e sportisteve te dale nga ajo rrace (kaukazi) kan qene e jane jashtezakonisht te forte e te qendrueshem fizikisht dhe superior si rrace.Zenkat para ndeshjes


Dhe llapaqeni leshator ka guxim dhe i kerkon nje ndeshje te dyte.......

__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 08-10-2018 nė 18:06
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 18:52   #13
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,296 Times in 2,412 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Conor padyshim qe eshte provokator i madh para ndeshjeve por edhe shume gjera behen per show apo entertainment, dmth jane skenare te pergatitura mire qe te rritet popullariteti i UFC.

Nje merite te madhe per kete popullaritet te UFC e ka pikerisht McGregor me budalliqet qe i beni brenda dhe jashte oktagonit.

Perndryshe njihet si bashkeshort i mire, baba i mire, dhuron donacione per femijet ne nevoje, spitalet etj.
border=
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 19:13   #14
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,523
Thanks: 3,659
Thanked 2,960 Times in 2,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Conor padyshim qe eshte provokator i madh para ndeshjeve por edhe shume gjera behen per show apo entertainment, dmth jane skenare te pergatitura mire qe te rritet popullariteti i UFC.

Nje merite te madhe per kete popullaritet te UFC e ka pikerisht McGregor me budalliqet qe i beni brenda dhe jashte oktagonit.

Perndryshe njihet si bashkeshort i mire, baba i mire, dhuron donacione per femijet ne nevoje, spitalet etj.
Megjithate provokimi kesaj rradhe kaperceu edhe ato caqe te pranueshme per publikun perendimor. Kesaj rradhe e teproi vertet.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 19:23   #15
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,296 Times in 2,412 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Megjithate provokimi kesaj rradhe kaperceu edhe ato caqe te pranueshme per publikun perendimor. Kesaj rradhe e teproi vertet.
Eshte edhe perplasje e dy kulturave te ndryshme. Keto sharje ndodhin pothuajse gjithmone ne mes te kundeshtareve por ne kete rast jane perjetu ndryshe sepse Khabib vjen nga nje kulture tjeter ku keto ofendime merren me afer zemres.

Nese cdo gje nuk eshte pjese e ndonje skenari, do te shfrytezohet rasti qe t’ia marrin titullin me preteksin e rrezikimit te publikut etj.
E thash edhe ne nje postim qe ate titull me lufte nuk mund t’ia merr askush. S’ka konkurent tjeter te forte qe mund ta perballoj Khabibin.

Vetem nese rritet Reshat Mati dhe ky te jete aktiv deri atehere. Por edhe ai mund te percaktohet per boks. Perndryshe eshte nje talent qe do t’ia degjojme krismen shpejte.

Eshte ky

https://photo.boxingscene.com/uploads/reshat-mati.jpg
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 19:46   #16
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Po te shohesh postimin qe kam bere #10 ne minuten 9:56 McGregor nuk e qellon kastile kundershtarin ( me berryl), por eshte i "perqendruar" te mbaj kemben e vet (ekuilibrin). Kaluan direkt ne mundje se McGregor ne kembe s'ka burre ta rrezoje per vet faktin se ka nje teknike te persosur. I gjithi eshte skenar dhe McGregor-it bravo i qofte se di si t'i nxjerre parate.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 01:16   #17
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,491
Thanks: 15,980
Thanked 9,467 Times in 6,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Qeka i forte ky rusi!!!Ka hulumtime perse Nevada State Athletic Commission si ka dhon qekun apo lekat???????????????????McGregor, nga ana tjetėr,i mori paratė e tij pasiqe,kur u studiua video, u vendos qė nuk kishte arsye pėrse mos tja mbanin apo tja nepnin..
Ai presidenti i Rusise dihet qfar ka than???????
TUNGI.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 03:15   #18
luleshtrydhe
V.I.P
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 476
Thanks: 83
Thanked 80 Times in 64 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
luleshtrydhe ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Mua me pelqeu rusi, vetem per veprimin qe beri qe ne takimin e pare duke drejtuar gishtin lart ne adhurim...Zoti mbi gjithcka!!!
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 16:34   #19
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Megjithate provokimi kesaj rradhe kaperceu edhe ato caqe te pranueshme per publikun perendimor. Kesaj rradhe e teproi vertet.
Khabibi e kishte marre aq seriozisht sa Mcgregor i tha dhe gjate ndeshjes qe (It's Just Business)

Megjithate une mbasi pashe ndeshjen mendoj qe Mcgregor ishte shume larg formes qe ka pas para 2-3 viteve. Mcgregori i para 2-3 viteve ishte shume ofensiv ndryshe nga ai qe u pa te dielen qe ishte shume defensiv.

Duhet ti jepet dhe nje mundesi per rematch.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 16:51   #20
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 243
Thanks: 321
Thanked 99 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Thumbs down Pėrgjigje e: UFC: McGregor-Nurmagomedov

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Khabibi e kishte marre aq seriozisht sa Mcgregor i tha dhe gjate ndeshjes qe (It's Just Business)

Megjithate une mbasi pashe ndeshjen mendoj qe Mcgregor ishte shume larg formes qe ka pas para 2-3 viteve. Mcgregori i para 2-3 viteve ishte shume ofensiv ndryshe nga ai qe u pa te dielen qe ishte shume defensiv.

Duhet ti jepet dhe nje mundesi per rematch.
Ēfarė biznesi, mor ky njeri ėshtė i sėmurė psikikisht.
Ka nevojė pėr psikiatri...

ricky_ch ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur