Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Jeni pro apo kunder racizmit?
Pro! 11 20.37%
Kunder! 38 70.37%
Tjeter ? pse? 5 9.26%
Votues: 54. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-03-2019, 00:22   #261
Baki
Super Anėtar
 
Avatari i Baki
 
Data e antarėsimit: Feb 2019
Posts: 100
Thanks: 33
Thanked 52 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Baki ėshtė vėrtetė talentėBaki ėshtė vėrtetė talentėBaki ėshtė vėrtetė talentėBaki ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Jeni pro apo kunder racizmit?

Racizmi kunder Shqipetaret, ''Albanophobia'' , lexoni ma shume ketu


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Albanophobia
Baki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Baki pėlqehet nga
i vjetėr 08-03-2019, 01:17   #262
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,937
Thanks: 1,691
Thanked 1,764 Times in 1,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Jeni pro apo kunder racizmit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Baki Shiko postimin
Racizmi kunder Shqipetaret, ''Albanophobia'' , lexoni ma shume ketu


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Albanophobia
Ata jane kunder nesh edhe ne jemi kunder tyre
Ndoshta ne pergjothesi ata me shume e ne me pak
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur