Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-03-2019, 22:54   #21
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,928
Thanks: 6,461
Thanked 7,689 Times in 4,920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
jo pak, po shume ti hengert dreqi injurantat kujtojne qe ka njeriu kohe te mirret me ta , sikur Don Kishotja me mudhinjet e eres

ēfaaaap nje te futur ne injorante thes edhe mbylli gryken Bac u kry!
o mein gott ist nicht tot
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 22:59   #22
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,865
Thanks: 10,125
Thanked 5,404 Times in 2,521 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Sorry Mandi is a moderator/admin and you are not allowed to ignore him or her.

Une e dija qe jo por e bera nje prove.... Mandi eshte admin por gjithsesi nuk besoj se eshte e mundur te injorosh stafin...
po prandaj hoqa dorė dhe as ata dy anėtarėt e thjeshtė nuk i injorova! ( nga 6 sa e kisha ndėrmend t'i injoroja )
__________________
Sami Frashėri e ka thėnė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 09-03-2019 nė 23:02
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 23:04   #23
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,619
Thanks: 3,580
Thanked 3,893 Times in 2,645 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user

ca thua mo Demke, ky eshte shpetim, nuk e di, pse nuk e ka vendosur Mandi me heret, mjafton ta lexosh, ja shembudh mua, me del per nje mesazhin me larte siē vijon: Ky mesazh ėshtė fshehur sepse drague gjindet ne thesin e injorantave qe e keni vendosur edhe futi kapakun tenxherese siper.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 23:16   #24
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,928
Thanks: 6,461
Thanked 7,689 Times in 4,920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user


haleluja
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 23:28   #25
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,865
Thanks: 10,125
Thanked 5,404 Times in 2,521 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
ca thua mo Demke, ky eshte shpetim, nuk e di, pse nuk e ka vendosur Mandi me heret, mjafton ta lexosh, ja shembudh mua, me del per nje mesazhin me larte siē vijon: Ky mesazh ėshtė fshehur sepse drague gjindet ne thesin e injorantave qe e keni vendosur edhe futi kapakun tenxherese siper.
jo problemi im ishte i tjetėr natyre. Unė pėr nė thesin e injorantave i kisha katėr me grada tė larta dhe dy pa grada ama fort tė lidhur me gardistėt.
Kur nuk arrita t'i fusja nė koshin e injorantave ata katėr, i fala edhe kėta pleshtat.

P.S. Gjithmonė flas pėr datėn 31 dhjetor. Atė kohė mė nuk do ta kujtoj, bile mė nė kėtė temė nuk do tė diskutoj pėr kėtė.
__________________
Sami Frashėri e ka thėnė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 09-03-2019 nė 23:51
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 09-03-2019, 23:36   #26
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,928
Thanks: 6,461
Thanked 7,689 Times in 4,920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user

dhezja llullen zvicerlandit
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2019, 08:55   #27
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,515
Thanks: 24
Thanked 2,028 Times in 1,298 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Uee atje me siper vallahi qe po ,por thash mos e them se te ngrihet mendja ty pastaj e thu qe po t'jap shume rendesi jo per gje looool

E qe ta dijsh ti nuk po te lexoj ,ende ne ignore te kam
Hahahhaha me ngrihet mua ngrihet humori mos qaj ate hall ti hahahhahahaha

Nuk i jap rendesi gjerave pa lidhje une ti kenaqu me liket e smirushve
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur