Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-03-2019, 19:37   #21
Baki
Super Anėtar
 
Avatari i Baki
 
Data e antarėsimit: Feb 2019
Posts: 100
Thanks: 33
Thanked 52 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Baki ėshtė vėrtetė talentėBaki ėshtė vėrtetė talentėBaki ėshtė vėrtetė talentėBaki ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Pune dhe banes ne Londer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
He de... fiks eshte! Ai AAO me ngre nervat, shaj Uk shaj US!! PF
Une se kam qejf per vete Londren, kam lind per vende te vogla qe te mbushin shpirtin jo syrin!
Ku eshte ai vend qe ta mbush shpirtin ?
Baki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 19:44   #22
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,217
Thanks: 0
Thanked 833 Times in 724 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pune dhe banes ne Londer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Ne Londer kam qene disa here ne periudhen 2010-2011 ...e dashuroj si qytet...
mos fol per gjera qe s'i njeh...
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 19:45   #23
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,217
Thanks: 0
Thanked 833 Times in 724 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pune dhe banes ne Londer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Baki Shiko postimin
Ku eshte ai vend qe ta mbush shpirtin ?
natyra, mundesisht e paprekur nga njeriu. ktheje si t'dush, si ne pyjet e norvegjise me mal e det ngjit nuk bohet.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 19:52   #24
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,218
Thanks: 11,601
Thanked 7,091 Times in 4,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 211
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pune dhe banes ne Londer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
mos fol per gjera qe s'i njeh...
Un flas ca te dua dhe si te dua .lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 20:25   #25
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,217
Thanks: 0
Thanked 833 Times in 724 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pune dhe banes ne Londer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Un flas ca te dua dhe si te dua .lol
don me me provoku e?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 20:26   #26
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,218
Thanks: 11,601
Thanked 7,091 Times in 4,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 211
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pune dhe banes ne Londer

Jo me ty ska rezultat
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 20:29   #27
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,217
Thanks: 0
Thanked 833 Times in 724 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pune dhe banes ne Londer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Jo me ty ska rezultat
epo mire, rri llafazane ather.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 21:00   #28
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,461
Thanks: 5,930
Thanked 1,657 Times in 930 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pune dhe banes ne Londer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga land Shiko postimin
wow, Prandaj me dukesh si fytyr e pame ti lol, kam qene ne Londer nga viti 93 deri ne 98 , pa dokumenta. ne ato vite Londra ka qene shkelqyer, beje goxha para dhe me pune te zeze, qefi ishte qef, kam dhe une goxha kujtime te mrekullueshme atje. tani nuk e di si eshte ekonomikisht. nga eksperienca ime ne 4 shtete(angli, gjermani, itali dhe USA), mund te them se vendi me me shume jete sociale nga te gjithe eshte italia, zbavitesh shume shum, ke baret dhe pubet e lagjes njihje gjith italianet dhe pa problem e kaloje kohen shume bukur, gjithashtu italia eshte vend i mrekullueshem per turizem, shkon ne qytete te tjera ne weekend dhe kenaqesh pa fund. ka vetem nje difekt, eshte vendi me i dobet ekonomikisht nga shtetet e pasura. dhe ne gjermani kenaqesh por gjermanet jan rob te ftohte, jeta sociale shume me dobet se ne itali. persa i perket USA jeta sociale eshte mjaft e ftohte, dhe nese shkon ne te njejtin starbucks gjithmone, nuk njeh askend, rruget e qyteteve jane bosh(nuk kam fjalen per downtowns), qytetet amerikane jane ndryshe nga ato europiane, USA eshte country of drivers. por meqenese gjithmone sido qe ti peshosh gjerat, fiton paraja. USA eshte vend ku behet goxha para, krahasuar me europen perendimore.
nje apartament i vogel, i shpifur 55 metra katrore ne itali, kushtoi 350 mije euro, nje vile e madhe luksoze ne USA me basement e me garazhe e me backyard 200 mije dollare so fuck italy lol.
Ne 95-en ishim te gjithe shqiptaret ne nje hotel ne swiss cottage dhe paguante shteti per hotelin. Gjysma ishim shqiptar gjysma tjeter boshnjak dhe rus. Mbaj mend ne kafitere kishim nje tv te madh dhe sa ishte hapur tvsh 2-4 ore ne nate kudo ne evrope. Mbaj mend manaxheri i hotelit ishte nje cun tirans dhe na ndihmonte per cdogje.
Kemi bere qejf ne ate kohe.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur