Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-03-2019, 07:45   #21
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,319
Thanks: 14,138
Thanked 8,408 Times in 5,614 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradoksi i epokės sonė

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmm

https://www.scoopnest.com/user/teles...ok-6-spaceship

PS...ka qene i liber...perreth tokes per X dite.

THONE....me 1963 FEMRA e PARE ne BOTE qe i ra 48 HERE,dhe JO me ypsylona por ne...3 DITE.FEMRA e PARE ne BOTE qe FLUTUROI ne HAPESIRE,dhe FEMRA e PARE ne AJER,e pa shoqeruar nga ....trojanet.


GREATE...ahhhhhhhhhhhhhhhh,qmenoni??????

Nuk e di sa PARADOKSE i BIEN!!!!!

Diten e mire....se vje dujsi ne na bo ore politike.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2019, 08:45   #22
Musachia
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 52
Thanks: 20
Thanked 21 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Musachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMusachia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Paradoksi i epokės sonė

Komedia e George Carlin kishte nje dualitet te pazakonte, eshte nje stil humori i nderthurur me brutalitetin e te vertetes, prandaj Carlin ishte pertej thjesht nje 'Stand Up Comedian', ka qene nje analist i sjelljes njerezore i cili percillte idete e tija nepermjet humorit, ishte nje kritik dhe njohes i mprehte i antropologjise se sjelljes njerezore.
Musachia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Musachia pėlqehet nga
i vjetėr 14-03-2019, 12:09   #23
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,827
Thanks: 1,082
Thanked 1,719 Times in 902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradoksi i epokės sonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Musachia Shiko postimin
Komedia e George Carlin kishte nje dualitet te pazakonte, eshte nje stil humori i nderthurur me brutalitetin e te vertetes, prandaj Carlin ishte pertej thjesht nje 'Stand Up Comedian', ka qene nje analist i sjelljes njerezore i cili percillte idete e tija nepermjet humorit, ishte nje kritik dhe njohes i mprehte i antropologjise se sjelljes njerezore.
Profesioni i tij i parė ka qenė mėsues.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mano pėlqehet nga
i vjetėr 08-04-2019, 08:01   #24
Jetmira
V.I.P
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,412
Thanks: 988
Thanked 1,018 Times in 409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Paradoksi i epokės sonė

Nuk po shtirem te shkruaj mesazhe pozitive neper forume,se ne realitet nuk dhuroj asnje grimce dashurie.
Te na rrojne forumet qe shkrijme talentin me/mesazhe pozitive/dashurie pa realiteti nuk prish pune.....
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur