Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-11-2018, 17:32   #361
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,429
Thanks: 708
Thanked 1,306 Times in 766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 133
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Bergamo historikisht ka qene nder fushat me te veshtira ne itali. Gjithsesi humbja e Interit ishte e meritume , biles mund te ishte edhe me e thelle po mos ishte per Handanovicin.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 11-11-2018, 20:21   #362
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,935 Times in 1,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Bona iher dikur muhabet me i labush....dhe i thashe....ne te semes cdeshen jermanet ne LEBERi.
Po ja a derrzi mu pergjigj....vite i motociklet me dy ushtare jermane dhe ja kellcisnin kshu me batare kot per qejf.

Edhe...une.

Gjithe FSHATI ja KELLCISTE ne MAJE te Jezerces,biles merrnin mushqera,mushka dele dhe dhi.

Po kto ci deshen me vete-e pyeta une.

Te FANDAKSUR a te qifja udhet,kujtonin se do ja u vidhte gjermani.

Te mbaruar a i vrare...

Te paca dhe na rrofsh-pergjigja ime
Kur hyn ti ketu te tema, befas krijohet nje antidot bio kunder kapsllekut e te gjithe lirohemi pernjeheresh....


p.s. hajde mbushu tani...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 06:42   #363
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,287
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

hmmmmmmmmmmmmmmm


Lexoni kaptinGOVNA...midis te tjerash ky FIGURA e JUVES thote qe po te jemi objektive pjesa e pare duhet te dilte 4-0.Pastaj vazhdoj vete me interPRESHA,milankaLESHA dhe bavarezKLLUFEsha,m.q-se Venom nuk ju ka sqaruar....trainieri i dikurshem i M.United ju tha lojtareve te TIJ....ne i kemi te gjitha ato qe ka Juventusi.Ndersa ajo qe na mungon ESHTE....deshira apo DELLI per fitore.

PS: por ju ne TERESI jeni tifoza peseLEKsha qe dini vetem historira te kaluara,dhe nje nga ARESYET per flamurtaret,PERSE jane te FUNDIT ne TROJE.

Ironia e FATIT....ec aty Berati.

Chapeau dhe SQUK ju darat nga GERXHET.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2018, 10:05   #364
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,287
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: FC Inter

Wanda Nara thotė .... Nėse vjen dita kur Icardi ėndėrron njė ēmim, ndoshta do tė jetė koha pėr tė ndryshuar skuadrėn. Kjo do tė jetė pėr Topin e Artė pasi asnjė lojtar i Interit nuk e fiton....

PS: me mbyten grate- GJA SULUA.

Jane me te vertete nje force e...... male- sekretari partise.

Mire u BALLOFSHIM te premten.Do e mor pushim,po sma dhane do bohem i smune....KINSE.

Hajde shnet....KOTSINA.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2018, 12:35   #365
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,287
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter


U megghiu beni č lu menu mali.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2018, 14:03   #366
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,287
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Perseri na mujten me rubare...

Qfar pllani kemi....14 poena pas.

Millani nja 15-te,po mujti demin....

Si shume larg po ikin ne petnajest utakmica

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:26   #367
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,429
Thanks: 708
Thanked 1,306 Times in 766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 133
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Godin do jete lojtari i Interit nga vera e 2019. Blerje e Marottes me parametra zero.

Me ket afrim rrezikojme qe te shitet Skriniar.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:54   #368
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,287
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Godin do jete lojtari i Interit nga vera e 2019. Blerje e Marottes me parametra zero.

Me ket afrim rrezikojme qe te shitet Skriniar.
ju JUVES i rruni DARET...ekip DESHTAK.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:59   #369
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,429
Thanks: 708
Thanked 1,306 Times in 766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 133
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Fillove ti prap me gjethe fiku
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 18:03   #370
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,287
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Problematika qendron qe ju ne troje ja u kane mush menjen qe jeni tifoza.
Urte aty se e kaloj miresjelljen.
ALE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 18:14   #371
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,429
Thanks: 708
Thanked 1,306 Times in 766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 133
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Problematika , problemi , sistemi e kshu me rradhe.

Po ik o Ben mos m'bej muhabete adoleshentesh me presione virtuale se le nom. Miresjellja duhet te mbetet reciproke , mos ngaterro kekun me byrekun se jena ne teme sporti.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 18:22   #372
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,287
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Problematika , problemi , sistemi e kshu me rradhe.

Po ik o Ben mos m'bej muhabete adoleshentesh me presione virtuale se le nom. Miresjellja duhet te mbetet reciproke , mos ngaterro kekun me byrekun se jena ne teme sporti.
Kush beri presione virtuale???
Po ikni o DESHTAKER se JEMI TREGUAR tejet OBJEKTIVE.
Kshu juve PROSTI ne troje.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 18:34   #373
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,429
Thanks: 708
Thanked 1,306 Times in 766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 133
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Mso me diskutu i her pa epitete gerr verr si pordha neper breke edhe pastaj hajde flasim per sport. Respektin mos e merr per dobsi
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2019, 21:58   #374
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,287
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: FC Inter

Ngushellime me respekt....jo per noi gjo
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2019, 21:59   #375
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,515
Thanks: 24
Thanked 2,028 Times in 1,298 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ngushellime me respekt....jo per noi gjo
hahahah Beno erdhe direkt ca ti besh atij Memaljotit nga Athina qe priste topa
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Viking : 31-01-2019 nė 22:01
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2019, 22:12   #376
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,287
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
hahahah Beno erdhe direkt ca ti besh atij Memaljotit nga Athina qe priste topa
Ke te drejte por se shof dot mo qe kur mbas pushimit boni.....4 here kryqin.Por bindja e tij dhe me duhet ta respektoj.Masanej penalltia ishte,e kuqja u bo e verdhe apo ky strakosha penalltine e fundit e QENDISI.

Noten se me myti kolla.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2019, 22:35   #377
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,515
Thanks: 24
Thanked 2,028 Times in 1,298 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ke te drejte por se shof dot mo qe kur mbas pushimit boni.....4 here kryqin.Por bindja e tij dhe me duhet ta respektoj.Masanej penalltia ishte,e kuqja u bo e verdhe apo ky strakosha penalltine e fundit e QENDISI.

Noten se me myti kolla.
Noten Beno te shkuara pi ndonje caj a ndonje shurup .
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 03-02-2019, 18:41   #378
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,287
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: FC Inter

ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...


ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


PS....urte ATY rrace gabelash,se rreni ata kllufat AQE qe arriDARE-t mas Skenderbeut.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2019, 19:38   #379
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,429
Thanks: 708
Thanked 1,306 Times in 766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 133
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Ekip pa gjak.
Ose plan me heq Spallettin dhe me sjell Conten.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 14-03-2019, 22:32   #380
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,287
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: FC Inter

Mirmroma....


PS....Daniela cfar meno per neshjen-pyti i teuton.
Menoj qe Frankfurt PALLAKUQ 2 gola,ne kushurirat duhet te bejne 3.Me rri e vogel...pranej,d.m-THENE qe Eintracht kalon me tej,sepse neshja del barazim.
FAZIT....sja kam qelluar,skom cboj.
Ikni tashi boni cicin per....te SATEN HERE.
Shtttttttttttttttttttttttttttt
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
Pėrgjigje

Tags
internazionale

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur