Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-03-2019, 23:36   #441
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,704
Thanks: 2,273
Thanked 3,863 Times in 2,493 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Drague qenka esell sonte.... lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 00:59   #442
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,704
Thanks: 2,273
Thanked 3,863 Times in 2,493 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Dhimbje e madhe! Urgjente!

https://www.facebook.com/59818838719...4753400202956/

Kush mundet te ndihmoje keta 4 femije jetime, klikoni ne link dhe aty keni llogarine bankare ose mund te kontaktoni me faqen "fundjave ndryshe" ....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 15-03-2019, 02:47   #443
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,865
Thanks: 14,690
Thanked 18,442 Times in 7,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 424
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Akrepi dha nje shembull qe nje i pasur ankohej se kishte halle dhe pa nje coban ne maj te malit dhe shrehu qe shume do donte te ishte si ai pa halle. Akrepi i tha qe mund te behet copan shume thjesht nuk e ndalon njeri. Por kjo do te thot qe me gjith hallet do iknin dhe leket. Akoma pronar eshte lol
e di shume mire historine, por nuk eshte njesoj un po them qe ato qe ankohen qe jan ne shtepi sesa ne pune se din cfare do te thot te punosh dhe te besh punet e shtepis, per mendimin tim eshte me e veshtir. Nuk eshte se skam mundesi te behem shtepiake, por skam aq Para, sa te kem nje jete pa strese nese vendos mos te punoj. Nese burri te sjell nje sasi te mire parash dhe ti i harxhon ato leke sic te duash meqe po kujdesesh per shtepin dhe femijet, por ankohesh sepse po kujdesesh per femite dhe shtepin, atehere mu me duket absurde Gjitheashtu ska rendesi sa para bej, sdua te paguj dike te me pastroj shtepin. E komsideroj shtepin time private
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 06:22   #444
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,291
Thanks: 6,192
Thanked 7,289 Times in 4,686 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 333
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Drague qenka esell sonte.... lol
vetem hernia diskale ishte e pire
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 09:36   #445
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,731
Thanks: 3,643
Thanked 2,899 Times in 1,416 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 09:38   #446
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,082
Thanks: 24
Thanked 1,899 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Tematika e lajmit dhe jam i bindur qe asnje televizion nuk e ka shpallur sulm terrorist.
Skan faj qe te quhesh terrorist duhet te vrasesh te ktishter jo musliman.
Zoti qofte me ta ngushllime familjeve

__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 09:40   #447
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,731
Thanks: 3,643
Thanked 2,899 Times in 1,416 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

terrorist i ektsremit te djathte e kane quar , mos u nxito me konkluzione
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 09:48   #448
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,082
Thanks: 24
Thanked 1,899 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
terrorist i ektsremit te djathte e kane quar , mos u nxito me konkluzione
Marya lexon ti apo ?????


Do te lexosh prape?
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 13:14   #449
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,274
Thanks: 2,254
Thanked 2,234 Times in 1,426 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrs

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
e di shume mire historine, por nuk eshte njesoj un po them qe ato qe ankohen qe jan ne shtepi sesa ne pune se din cfare do te thot te punosh dhe te besh punet e shtepis, per mendimin tim eshte me e veshtir. Nuk eshte se skam mundesi te behem shtepiake, por skam aq Para, sa te kem nje jete pa strese nese vendos mos te punoj. Nese burri te sjell nje sasi te mire parash dhe ti i harxhon ato leke sic te duash meqe po kujdesesh per shtepin dhe femijet, por ankohesh sepse po kujdesesh per femite dhe shtepin, atehere mu me duket absurde Gjitheashtu ska rendesi sa para bej, sdua te paguj dike te me pastroj shtepin. E komsideroj shtepin time private
Nuk e di komshie por besoj se varet dhe nga njeriu. Ka gra qe i kan provuar te dyja dhe thon qe puna jasht shpise eshte me e leht dhe jan me te gezuara. I truly believe it depends on the person and how demanding their job is. Also how old the kids are maybe makes a difference too. E verteta eshte qe ne fund grat me femi qe punojn perfundojn dhe te punojn jasht shpise dhe te kujdesen per femit dhe shpin shumicen e kohes. So having to only take care of the house might end up being easier in the end. Nuk flas dot nga eksperienca.

Ps. Nqs kam aq lek sa mund te kem nje vile me 10 dhoma dhe 10 banjo te garantoj qe do kem ndihm per pastim.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 13:16   #450
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,274
Thanks: 2,254
Thanked 2,234 Times in 1,426 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Marya lexon ti apo ?????


Do te lexosh prape?
Disa lajme e kan quajtur akt terorizmi. Por nuk me shokon qe shumica nuk e quajn te till sepse it doesnt fit the narrative dhe propaganden ndaj muslimanve.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 14:37   #451
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 2,489
Thanks: 423
Thanked 441 Times in 327 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
B.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Dhimbje e madhe! Urgjente!

https://www.facebook.com/59818838719...4753400202956/

Kush mundet te ndihmoje keta 4 femije jetime, klikoni ne link dhe aty keni llogarine bankare ose mund te kontaktoni me faqen "fundjave ndryshe" ....
Drague ka be ushtrine ne kte fshat me duket .
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 14:39   #452
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,865
Thanks: 14,690
Thanked 18,442 Times in 7,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 424
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Nuk e di komshie por besoj se varet dhe nga njeriu. Ka gra qe i kan provuar te dyja dhe thon qe puna jasht shpise eshte me e leht dhe jan me te gezuara. I truly believe it depends on the person and how demanding their job is. Also how old the kids are maybe makes a difference too. E verteta eshte qe ne fund grat me femi qe punojn perfundojn dhe te punojn jasht shpise dhe te kujdesen per femit dhe shpin shumicen e kohes. So having to only take care of the house might end up being easier in the end. Nuk flas dot nga eksperienca.

Ps. Nqs kam aq lek sa mund te kem nje vile me 10 dhoma dhe 10 banjo te garantoj qe do kem ndihm per pastim.
neve spo flasim per vile me 10 dhoma dhe banjo lol shemi aq rich dhe sbesoj kurre se do behem aq e pasur, me mjafton kaq sa kam sot

E di qe ka femra qe deshirojn te punojn dhe e konsiderojn me te lehte, sidomos nese puna e tyre ska shume strese. Por per vete me mire te stresohem me femijet se po i rris vete sesa ti vej ne cerdhe te kujdesen nga njerez te panjohur.
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 15-03-2019, 16:24   #453
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,082
Thanks: 24
Thanked 1,899 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Disa lajme e kan quajtur akt terorizmi. Por nuk me shokon qe shumica nuk e quajn te till sepse it doesnt fit the narrative dhe propaganden ndaj muslimanve.
Yes yes

__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 16:56   #454
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,994
Thanks: 1,239
Thanked 7,175 Times in 3,179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Gjthmone ket ekipin tone e vejne per tournament te luajne te paret, qe pa gdhire ne 8:25am. Vendi edhte 2 ore larg, I bie me u zgju une qe me nate. Ne 5:15am neser. Qe ua martofsha ato nonat. Si per inat ma bejne. LOL
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 18:09   #455
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,704
Thanks: 2,273
Thanked 3,863 Times in 2,493 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Drague ka be ushtrine ne kte fshat me duket .
Se di ku e ka bere ushtrine Drague por di qe ky postim I imi nuk kish - ka lidhje me Drague por me 4 gocat qe kane mbet jetime qe javen e kaluar pasi te dy prinderit kishin humbur jeten ne nje aksident, femija me e vogel eshte vetem 2 vjec dhe 14 vjece me e madhja...tragjedi
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 19:55   #456
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 2,489
Thanks: 423
Thanked 441 Times in 327 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
B.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Po Eden e di. Kam degjuar. Ju prehte shpirti ne paqe prinderve ama mos te futem ne gjynah paksa idiote! Ti hypesh motorit pa casco burre e grua me duket ēnenduri.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 22:00   #457
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,731
Thanks: 3,643
Thanked 2,899 Times in 1,416 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Me erdhi keq per ata femije, sado para do mblidhen prinderit qe humben nuk do i zevendesoje dot kush..
Dhe nje gje me beri pershtypje mamaja ishte 28vjece dhe vajza e madhe 14....

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 15-03-2019 nė 22:04
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 15-03-2019, 22:09   #458
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,828
Thanks: 12,867
Thanked 11,335 Times in 6,961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 580
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Na qėnka ndarė Grida (Suma) Duma (Shqina) nga burri.
Nuk e di si do ta pėrballojė Meri kėtė ngjarje tragjike pėr Shqipėrinė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 15-03-2019, 22:10   #459
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,156 Times in 5,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Me erdhi keq per ata femije, sado para do mblidhen prinderit qe humben nuk do i zevendesoje dot kush..
Dhe nje gje me beri pershtypje mamaja ishte 28vjece dhe vajza e madhe 14....
E po qe thoni JUVE...kishte do tradita ne kohen e socializmit.SOT...aha.
Po m`shifen ne forum.AproPO....shijoka ushqimi ne Bronx!!!!
Po kujt i PLASI
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 22:14   #460
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,080
Thanks: 10,942
Thanked 6,009 Times in 3,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 319
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Na qėnka ndarė Grida (Suma) Duma (Shqina) nga burri.
Nuk e di si do ta pėrballojė Meri kėtė ngjarje tragjike pėr Shqipėrinė?
Mua me ben pershtypje qe paska qene e martuar

Hyra ne forum te gjej pak qetesi dhe gjeta stres
Vrasje perdhunim vdekje fukarallik maskarallik dhe mbi te gjitha kjo qe nuk durohej ishte divorci i Grides.
Urime Ish burrit
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur