Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika > Sisteme operative > Bota e Windows

Bota e Windows Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-06-2018, 07:40   #1
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 295
Thanks: 126
Thanked 94 Times in 71 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
Windows Recovery Tools - Bootable PE Rescue Disk

koleksion programesh qe jane must per cdo pchttps://www.tenforums.com/software-a...scue-disk.html

http://sergeistrelec.ru/winpe_10_8/1...h-version.html

http://www.hirensbootcd.org/download/

http://www.ultimatebootcd.com/history.html

https://gbatemp.net/threads/medicat-...ux-dvd.361577/

http://windowsmatters.com/category/windows-pes/
﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2019, 15:22   #2
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 295
Thanks: 126
Thanked 94 Times in 71 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
Re: Windows Recovery Tools - Bootable PE Rescue Disk

https://sergeistrelec.ru/winpe-10-8-...relec-english/
﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur