Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-11-2013, 11:33   #181
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

ne korce edvinua i kish dhen nje dru te mire lulit e saliut..

korca votoj neoenverizmen..

dmth tregoj se ka qenur gjithmon magazine qe ka furnizuar diktaturen me kulish te specializuar..
korc e kurvelesh.. po sjellin enverizmen me hanxhar ne brez..

he me ju lumte..


.
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2014, 13:07   #182
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Posts: 4,539
Thanks: 0
Thanked 30 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Ekskluzive: Ja rezultatet pėrfundimtare tė zgjedhjeve

Publikuar: 11:58 / 26.06.2014Kėto janė rezultatet pėrfundimtare qė pritet tė publikohen sot nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.1. PDK, PD, LB, PSHDK, PKK, 222,181 30.38%

2. LDK 184,596 25.24%

3. LVV 99,397 13.59%

4. AAK 69,793 9.54%

5. SL 38,199 5.22%

6. NISMA 37,68 5.15%


7. AKR 34,170 4.67%

8. KDTP 7,424 1.02%

9. VAKAT

10. PDS 5,973 0.82%

11. PDAK 3,335 0.46%

12. NDS 2,837 0.39%

13. KTAP 2,349 0.32%

14. PLE 1,960 0.27%

15. PDP 1,787 0.24%

16. PAI 1,583 0.22%

17. IRDK 1,456 0.20%

18. CDU

19. KZG 1,193 0.16%

20. PF 1,142 0.16%

21. SDA 1,096 0.15%

22. BJL 860 0.12%

23. HASAN GASHI 775 0.11%

24. PZG 754 0.10%

25. BSDAK 702 0.10%

26. KNRP 645 0.19%

27. PRBK 642 0.09%

28. SLS 379 0.05%

29. SD 325 0.04%30. LGTSH 243 0.03%Tė parėt kanė dalė koalicioni rreth Partisė Demokratike tė Kosovės me Partinė e drejtėsisė, Lėvizja pėr Bashkim, Partia Shqiptare Demokristiane e Kosovės dhe Partia Konsveravtore e Kosovės, pastaj LDK, VV dhe AAK.

Pėrfundimisht, AKR mbetet jashtė Kuvendit tė Kosovės. /Telegrafi/
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2015, 16:08   #183
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,610
Thanks: 41
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

edhe kjo tem kot rrin si kryetem
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2017, 09:44   #184
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 5,055
Thanks: 2,034
Thanked 2,951 Times in 1,645 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

http://www.sot.com.al/politike/ja-ēf...e-soros-pd-lsi
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur