Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-11-2019, 19:09   #501
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Cfare quhet DERBY???

Eshte KJO....qe ja morr <gabzerin>.dragues,Babes ka DURRSI,lere me ...manushaqen.


FORZA JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-11-2019, 20:43   #502
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Nuk ka ngelur GORE pa <ofenduar> DE LIGHT.

KY..ESHTE =SHPETIMI.

VATH ne VESH.

ALE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-11-2019, 21:21   #503
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Nuk ka ngelur GORE pa <ofenduar> DE LIGHT.

KY..ESHTE =SHPETIMI.

VATH ne VESH.

ALE.
YES...GRANDE.

PS...urte QELBANIKER
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-11-2019, 21:47   #504
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,461
Thanks: 708
Thanked 851 Times in 581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Merda....merda
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-11-2019, 21:51   #505
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

TASHTI...cdo MERDA...jane te zgjuar.


CAZZO di CULO....

Noten
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-11-2019, 22:06   #506
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,461
Thanks: 708
Thanked 851 Times in 581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Po pra u kputet n'myth me Toro.
Ai me mustak qeka si Torricelli. Respekt per te, rob i thjeshte e me zemer .

B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-11-2019, 23:32   #507
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,240
Thanks: 0
Thanked 736 Times in 605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Kam njof nje qe juvja sikur i hate buken,..lol

Sbesoj se je ai. Se ai o rond fare.

Edhe interistat sishin si ai..lol
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2019, 12:47   #508
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,998
Thanks: 1,111
Thanked 1,260 Times in 702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Si ishte ajo penallti mbreme sade fare ku De Light e prek topin me dore dhe gjyqtari bashke me VAR behen palė pro Juves... Me aq pak sa mar vesh nga futbolli, Juventus ka nje super ekip qe sja ka nevojen duarve te treta per favorizime.

Ti rroje djersa Interit qe ndjek nga mbrapa.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2019, 12:54   #509
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Ca doni ke kjo tema iher

@angel

Po boshin feste apo PARTY ke Bahnhof i .....Frankfurtit.

PS...Tani do filloj tju...demaskoj RONCE
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2019, 13:03   #510
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,998
Thanks: 1,111
Thanked 1,260 Times in 702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ca doni ke kjo tema iher

@angel

Po boshin feste apo PARTY ke Bahnhof i .....Frankfurtit.

PS...Tani do filloj tju...demaskoj RONCE
Lol Systema

Une e pranoj krizen, po ju pse fshiheni 😝
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2019, 12:32   #511
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
Lol Systema

Une e pranoj krizen, po ju pse fshiheni 😝
Ne nuk mshifemi.....


Qesny mi ka qeth lesht e kryeve si ushtar i Dolfit ...jebanje apo kurva

Apropo....fola me ruset dhe me THANE....do ja u lejm vete neshjen.

Po referi se eshte fransua!!!!

Net problem i rrasim noi noviqok,apo.....


nrysho menjen ose kahun.

Tungi dhe dazvidanja ne veceras.


Форс ювентус....lol.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2019, 18:44   #512
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Po lujme si tu bo stervitje,dhe ne SHUMICEN e rasteve perfundon KEQ.

KAQ.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2019, 18:46   #513
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,240
Thanks: 0
Thanked 736 Times in 605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Rabiot, dashnorja me bishtkali...
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2019, 18:50   #514
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

RABIOT eshte lojtar TULL,por sdu me e prish.....biografine
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2019, 19:52   #515
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
RABIOT eshte lojtar TULL,por sdu me e prish.....biografine
Po kujt ju thu....ktyre ironikeve te DARIT,qe na bohen ne profesora!!!!

Se jemi me nerva te NXEHTA.

PS....nuk i kam kqyrur statistikat ne EU,por me duket qe...JEMI i VETMI EKIP...qe ASNJE UTAKMICA skemi HUPUR,ne qdo AKTIVITET.

AGRE e FORZA JUVE.

PICMUTER me flamur.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2019, 19:58   #516
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,240
Thanks: 0
Thanked 736 Times in 605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Boj kriq per douglas kosten se ruset qen tu mos jau lon

Q'ka thote buriu i trojka?..
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2019, 21:47   #517
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Shkoni boni....


SHURREN.

AproPO....


Kusherirat e millanos....ne mos gabohem AKOMA skemi napun 4 GOLLA.

Do ja u ...RRASIM juve nga NEVE,se mani sume.

SHENOJENI.

Noten....
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2019, 21:56   #518
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,461
Thanks: 708
Thanked 851 Times in 581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Prape nuk do e ngreni kurre ate kupe . Ju gjemon nga prapa il ben servito i Pinturicchio e Codino
Ne luftojm mos me dal ne B. Qejf i modh.
Tungi!

B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 19:00   #519
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

@LINDUSHE.

Po lexevo tani benin....po e pate neshjen bashke,merre keto masa.

Garuzhde,ristela,pec,apo mjete rrethanore qe kuptohet=bjeri m`KAPTIN fort po bzoj.


ALE e FORZA JUVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga SystemA : 10-11-2019 nė 19:06
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 20:38   #520
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Hmmmmmmmmmmmmmmmmm...e dini perse Juvja nuk fiton ne Europe?

Sepse kundershtaret jane te VDEKUR.

Ose me QARTE....ne Angli ...VRAPOJNE,qe do te thote apo kuptohet= ne Itali jane te lodhur pa fillu neshja.

AproPO....Milani gjuajti 3 here brenda 9.20 m,NEVE vetem uno.

Mincha

Vari LESHT.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur