Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Filozofia | Psikologja | Sociologjia

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-11-2019, 02:33   #321
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,823
Thanks: 16,290
Thanked 10,065 Times in 5,783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

https://www.hrw.org/topic/lgbt-rights
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2019, 02:36   #322
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,945
Thanks: 3,611
Thanked 690 Times in 545 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Te drejtat e kristianeve te persekutuar ne Kine.


Kjo eshte me akute se sa te drejtat e dikujt qe mendon per vrime kur dikush tjeter mendon per mbijetim.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2019, 07:32   #323
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,058
Thanks: 2,690
Thanked 4,942 Times in 3,151 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Nuk eshte vetem ceshtje edukimi por le te themi edhe ceshtje natyrale.
Natyra ne fakt e ka bere konstruktin fizik te tille me nje rōl te caktuar per femren dhe mashkullin.
Dicka rruges eshte ngaterruar dhe mashkulli apo edhe femra nderrojne rolet dhe perdorin te tjera rruge per kenaqesi seksuale.
Une po diskutoj per inerci jo sepse po merem ti gjykoj.
Nė parim fenomeni homoseksual nuk me pelqen por jo se kam ndonje qendrim ekstrem kundėr tyre.
Mjafton te jene ne pune te tyre dhe jo shume afer mua. Psh une nuk do ndihesha rehat ne prani te tyre apo ne shoqeri te tyre. As nuk do isha ne gjendje ta pranoja te fėmija im.

Ata te tjeret qe pėrmende jane deviacione me te rėnda te cilat jane vertete shqetesuese.

Por ne parim mendoj se jane ne cdo rast devijime me natyre psikollogjike ne aspektin seksual te njeriut.
Pra nuk mund te traitohen ne asnje rast si normale.
Atehere ate qe ka krijuar zoti eshte nje edhe tek femrat, por ja qe si permbaheni asaj .Se po ta marrim kshu nuk duhen praktikuar as seksi anal por as ai oral dhe ska lidhje fare gjinia ketu....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2019, 09:53   #324
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,866
Thanks: 4,389
Thanked 4,743 Times in 3,155 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

qfare teme hala huli, koketuli seē e nguli

jo po merr qashtu dy kavanoza mbush njerin me mjalte dhe qetrin me qashtu m.t, mbydhi edhe syte me shami dhe futi gishtin here ke njera e here ke qetra dhe kadhezo cidha shije te pelqen e te kenoq
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2019, 09:58   #325
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,823
Thanks: 16,290
Thanked 10,065 Times in 5,783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Aj mjalti ..qe thu ti Pirato ...m...blete esht lol
Kshu qe do besh ca do besh po te m... do shkosh...bie fjala
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2019, 10:03   #326
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,866
Thanks: 4,389
Thanked 4,743 Times in 3,155 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

hahahah po shikoja ate ilustrimin me dhafa qe i kishte bere ajo Adeleleleja he mendova ene une ta perkufizoj qashtu, se definicionja akoma kerkohet te sēarohet.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 13:48   #327
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,240
Thanks: 0
Thanked 736 Times in 605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Jemi lesbike, jemi krenare’ puthje mes rrugėve tė Tiranės

10:22, 09/11/2019
Aktivistė dhe anėtarė tė komunitetit LGBTI, kryesisht femra, kanė marshuar nė rrugėt e kryeqytetit, nė njė paradė pėr tė drejtat e tyre.

Me thirrjet nė kor “Jemi lesbike, jemi krenare”, protestuesit pėr tė drejtat e komunitetit LGBTI vijuan tė qetė marshimin, i cili u shoqėrua nga forcat e policies, por nuk prodhoi asnjė incident.

LEXO EDHE:
Baba pėr herė tė tretė Kastro Zizo zbulon gjininė e fėmijės qė po pret
Gjatė protestės ra nė sy momenti kur dy vajza tė kėtij komuniteti u puthėn, ndėrsa nė duar mbanin njė banderolė ku shkruhej: Hatixhja e don Xhemilen.


Parulla tė tjera ishin edhe ato ku shkruhej: “Jam krenare qė vajza ime ėshtė lesbike”, “krenar me qenė vetja” etj. Kjo protestė u zhvillua nė kuadėr tė konferencės vjetore “ERA”.

ImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

https://www.syri.net/jete-stil/29303...ve-te-tiranes/

P.s

Sa shume oaskan qene?

Prude di gje ti kur u mbajt? ...lol
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 14:11   #328
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,513
Thanks: 15,939
Thanked 13,460 Times in 8,526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 718
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Aj mjalti ..qe thu ti Pirato ...m...blete esht lol
Kshu qe do besh ca do besh po te m... do shkosh...bie fjala
Qė ta mėsosh ti njėherė e mirė bleta mjaltin e bėn nga goja dhe jo nga *ytha.
B*tha ėshtė vetėm pėr njė funksion nė tė gjitha qėniet.
Vetėm te homoseksualėt ka dy funksione.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 14:24   #329
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,945
Thanks: 3,611
Thanked 690 Times in 545 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Ndryshe nga pula qe nxjerr vezen nga vendi i glases!

Qe tregon qe pula e pare ka qene edhe Kokosh!

Me kollaj pritet nje peme se sa rritet!


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 14:34   #330
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,058
Thanks: 2,690
Thanked 4,942 Times in 3,151 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Qė ta mėsosh ti njėherė e mirė bleta mjaltin e bėn nga goja dhe jo nga *ytha.
B*tha ėshtė vetėm pėr njė funksion nė tė gjitha qėniet.
Vetėm te homoseksualėt ka dy funksione.
Edhe te femrat si duket

Jo per gje por te flasim drejt e te thuhet e verteta...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 14:47   #331
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,823
Thanks: 16,290
Thanked 10,065 Times in 5,783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

sa me shume funksione aq me mir
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 14:56   #332
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Aj mjalti ..qe thu ti Pirato ...m...blete esht lol
Kshu qe do besh ca do besh po te m... do shkosh...bie fjala
baby...ty tka t`qut beni
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 15:08   #333
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,058
Thanks: 2,690
Thanked 4,942 Times in 3,151 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Jemi lesbike, jemi krenare’ puthje mes rrugėve tė Tiranės

10:22, 09/11/2019
Aktivistė dhe anėtarė tė komunitetit LGBTI, kryesisht femra, kanė marshuar nė rrugėt e kryeqytetit, nė njė paradė pėr tė drejtat e tyre.

Me thirrjet nė kor “Jemi lesbike, jemi krenare”, protestuesit pėr tė drejtat e komunitetit LGBTI vijuan tė qetė marshimin, i cili u shoqėrua nga forcat e policies, por nuk prodhoi asnjė incident.

LEXO EDHE:
Baba pėr herė tė tretė Kastro Zizo zbulon gjininė e fėmijės qė po pret
Gjatė protestės ra nė sy momenti kur dy vajza tė kėtij komuniteti u puthėn, ndėrsa nė duar mbanin njė banderolė ku shkruhej: Hatixhja e don Xhemilen.


Parulla tė tjera ishin edhe ato ku shkruhej: “Jam krenare qė vajza ime ėshtė lesbike”, “krenar me qenė vetja” etj. Kjo protestė u zhvillua nė kuadėr tė konferencės vjetore “ERA”.

ImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

https://www.syri.net/jete-stil/29303...ve-te-tiranes/

P.s

Sa shume oaskan qene?

Prude di gje ti kur u mbajt? ...lol
Keto jane budalleqe ,titullat "Jemi lezbike jemi krenare" , thame cdokush eshte I lire te bej cte doje ,por ska dicka per tu ndjere krenare aty,...edhe pse kuptoj qe duan te thone seshte turp te jesh homo apo lezb dhe njerezit duhet ti pranojne tashme....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 15:13   #334
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,242
Thanks: 16,505
Thanked 9,752 Times in 6,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Fatkeqesia e dykembeshve...VDEKJA e BLETEVE.

Muschi juaj nuk prodhon mjalte,ose ndryshe: Pa bletė, asgjė nuk funksionon.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 16:31   #335
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,881
Thanks: 4,470
Thanked 7,265 Times in 2,531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

si mund te kurohet?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 16:37   #336
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,513
Thanks: 15,939
Thanked 13,460 Times in 8,526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 718
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

"Gungaēit gungėn vetėm varri ja drejton"
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 16:51   #337
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,945
Thanks: 3,611
Thanked 690 Times in 545 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Keto jane budalleqe ,titullat "Jemi lezbike jemi krenare" , thame cdokush eshte I lire te bej cte doje ,por ska dicka per tu ndjere krenare aty,...edhe pse kuptoj qe duan te thone seshte turp te jesh homo apo lezb dhe njerezit duhet ti pranojne tashme....

Vdekja e burrit!

Nje grua nuk e dashuron burrin e saj. Ajo bile edhe e urren. Ajo ka me te edhe femije. Por, ai eshte i pasur dhe ajo nuk jeton dot e pavarur.

Ai, duke pare ftohtesine e saj, flirton me nje me nje femer tjeter. "Dashnorja" e dashuron si e marre POR ai nuk ia var. Pse? Sepse ai dhe ajo gjenden ne sfera te ndryshme mendore, trupore dhe shpirterore.

Atehere burri gjendet midis dy grave. There is nothing worse than a scorned woman".

Dashnorja dhe gruaja bejne nje kompllot kunder ketij burri.

Ato jane lezbike dhe dashnore te njera-tjetres. Ceshtja eshte qysh te vrasin kete burre dhe qysh t'ia vjedhin pasurine.

Femijet e burrit bashkohen me te emen e cila eshte gjeja me e shpifur e kesaj bote. Ashtu si edhe dashnorja.


Lezbike dhe krenare! Mon cul!


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 16:58   #338
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,823
Thanks: 16,290
Thanked 10,065 Times in 5,783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 17:29   #339
luleshtrydhe
V.I.P
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 534
Thanks: 89
Thanked 93 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
luleshtrydhe ka mbyllur reputacionin
Re: Homoseksualizmi Semundje Shoqerore ?

Ajo qe me ben te ndjej neveri jane ato femra apo meshkuj qe martohen per sy te botes se ngelen ne der, dhe nga ana tjeter kane kete semundjen mendore qe i ben te deshirojne te njejten gjini
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur