Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-03-2012, 13:05   #1
lenci
::
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,666
Thanks: 160
Thanked 948 Times in 479 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Nenforumet Media / Politika / Sondazhe

Pershendetje te nderuar anetare.

Duke marre parasysh aktualitetin e temave ne kete nenforum,shume here ka ofendime dhe debate personale qe ne shumicen e rasteve nuk kane te bejne me temen dhe debatin mbi te.
Ftoj anetaret qe marrin me shume pjese ne kete nenforum,qe te tregohen me te arsyeshem ne debatet e tyre,dhe te mos ofendojne.
Ky forum,ne kontestin e lirise se fjales,kerkon te jete diferent nga forume te tjera,te cilet mbajne qendrime ekstreme ndaj mendimit ndryshe.
Nese respektojme njeri tjetrin,ky eshte vendi ku mund te kete nje debat konstruktiv,e jo sharje dhe ofendime.
Faleminderit per mirekuptimin.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2012, 13:32   #2
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 63 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nenforumet Media / Politika / Sondazhe

Arsyetim me vend.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2016, 11:15   #3
whitee
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
whitee ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nenforumet Media / Politika / Sondazhe

Unė pajtohem me kėtė post
whitee nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur