Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-06-2013, 18:19   #41
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
ore ky brari ku humbi se me beri merak!
Po i mban "vaj" berishes me oiiiiii oiiiiiiiii
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 18:22   #42
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Freemason Shiko postimin
Po i mban "vaj" berishes me oiiiiii oiiiiiiiii
ne fakt edhe mua po me vjen pak keq tani qe do e degjojme me pak ne televizor...ishte personazh karizmatik
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 18:23   #43
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
ne fakt edhe mua po me vjen pak keq tani qe do e degjojme me pak ne televizor...ishte personazh karizmatik
Ishte personazh pa ate "zmatik" ne fund
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 18:24   #44
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

as anjejin nuk ma kane zene syte sot !
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 18:32   #45
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,513
Thanks: 15,939
Thanked 13,460 Times in 8,526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 718
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Freemason Shiko postimin
Ishte personazh pa ate "zmatik" ne fund
Po pse ishte?! Ai ėshtė akoma...bile tani do ta heqi fare atė "zmatik" qė herė pas here edhe e pėrdorte ndonjėherė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 18:36   #46
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Freemason Shiko postimin
Ne fakt ti nuk i prisje keto rezultate... ti i deshiroje

Leri lojrat me mua se te njoh mire une ty ... komunist, polpolist ist ist ist


Citim:
Pa shaka .. Nje humbje te tille per PD e prisja dhe e deshiroja se e kishte mare me qef kete punen e " ( nuk me rruhet se cfar hallesh ka mileti" ) ..dhe mileti e dergoje ne hale te Liries. Mirpo ajo qe nuk prisja ishte se si ka mundesi qe akoma Shqiptaret i votojne keto dy parti d.m.th o PD o PS ??!!! Nese AK dhe FRD nuk ishin nje alternativ e mire per tu votuar, a nuk do kishte qen me mire te mos votonin fare ?
Kane hy ne palce te shqiptareve keto dy parti. E vetmja parti qe ka arritur te konsolidoj nje pjese te elektoratit eshte LSI. Ka mundesi qe edhe kjo parti ne te ardhmen te fuzionohet me PS. Partite tjera te vogla, tani duke i perfshi edhe FRD e AK, mendoj se ne te ardhmen do te shkrihen ne ndonjeren nga dy partite e medha ose do te shuhen. Nuk e di pse duhet te ekzistoj nje parti qe mezi i arrin 1000 vota ne rang vendi.


Une preferoja qe ne Shqiperi te krijohej nje pol i trete dhe kete mundesi e shikoja te FRD dhe AK. Kjo nuk ndodhi dhe veshtire se do te ndodhe ndonjehere. LSI nuk konsiderohet pol i trete. Eshte krejtesisht e majte, pavaresisht qe mandatin e kaluar ishte ne koalicion me te djathtet.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 18:37   #47
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mua akoma mė rrezulton 84 me 56 pėr ASHE.
Balkanweb mo 'lla
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 19:01   #48
shamantrix
Keshilltar i Imhotepit.
 
Avatari i shamantrix
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Posts: 77
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
shamantrix do tė bėhet i njohur mjaft shpejtshamantrix do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Gjer me 18:30 dhe numerimit te 37 % te kutive,Koalicioni i majte udheheq ne te gjitha qarqet.Ky trend me eshte i pakthyeshem.

Perparesia ne vota e Koalicionit te majte.

Vlore : + 26.717
Berat : + 22.567
Fier : + 20.213
Tirane : + 15.648
Elbasan : + 10.962
Korce : + 8.135
Shkoder : + 6.151
Gjirokaster : + 4.968
Diber : + 2.447
Lezhe : + 2.697
Durres : + 2.194

Kukes : - 8.135 *
shamantrix nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 19:29   #49
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,244
Thanks: 1,421
Thanked 2,359 Times in 1,338 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Informacion statistikor
Totali
Zgjedhėsit e Regjistruar 3.271.885
Numri total i vendeve tė zgjedhjeve 5.508

Numri i qėndrave tė votimit qė kanė dėrguar tė dhėna 2.497 / 45,33%
Numri i zgjedhėsve qė kanė votuar / Numri i fletėve tė votimit tė gjetura nė kutitė e votimit 793.406 /793.406
Numri i fletėve tė votimit tė papėrdora 663.969
Numri i fletėve tė votimit tė dėmtuara 3.576
Numri i fletėve tė votimit tė pavlefshme 11.223
Numri i fletėve tė votimit tė vlefshme 782.183
Pjesėmarrja nė votime nė qėndrat e votimit tė cilat kanė dėrguar tė dhėna 53,02%

http://result.cec.org.al/Results.asp...out=0&LangID=1
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 19:30   #50
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 472 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Ase 1,027,103 40.92 % 85
apmi 674,525 26.87 % 55
ak 10,201 0.41 % 0
frd 29,602 1.18 % 0
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 19:31   #51
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

si ka mundesi..keta kane qene 3.3 mln zgjedhes ndersa numri i fleteve te votimit ka qene1.4mln ?!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 19:32   #52
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,244
Thanks: 1,421
Thanked 2,359 Times in 1,338 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

http://result.cec.org.al/Results.asp...out=0&LangID=1
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 23:48   #53
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Nese e kemi parasyshe qe parlamenti i Shqiperise i ka 140 deputet, atehere 3/5 e votave te fituara kthyer ne deputet i bie te jete 84. Per miratimin e ligjeve te rendesishme, sipas kushtetutes se Shqiperise, nevojiten 3/5 e votave (84 ulese). Po e arriti vetem njeri koalicion kete kuote vaj halli per demokracine ne Shqiperi.

Ne kete rast opozita do te jete vetem figure. Shpresoj qe kjo mos te ndodhe.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 01:00   #54
Eliot
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 925
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Eliot ka mbyllur reputacionin
Re: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Rezultati i zgjedhjeve edhe i pritshem per nje popull qe vuan nga sindromi i Stokholmit.
Qudi si kane lejuar qe te udheheq dikush tjeter deri me tash,mirepo gjenet nuk te genjejne,kthehen ne origjine.
Popull bastard,qe lane bythen me te majten dhe voton te majten.

P.S. Sa per Brarin dhe Ajnej-in ,jau rrofshi topat te dyve te gjithe ju qe i keni zene ne goje(kuptohet me pelqimin e tyre).
Eliot nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 08:27   #55
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,961
Thanks: 822
Thanked 1,087 Times in 386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

me e cuditshme ne gjete kete atmosfere eshte habia e socialisteve per fitoren nuk po ju besohet qe nga me i madhi...cfare ka ndodhur me voten?
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 08:28   #56
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
me e cuditshme ne gjete kete atmosfere eshte habia e socialisteve per fitoren nuk po ju besohet qe nga me i madhi...cfare ka ndodhur me voten?
nuk eshte habia per fitoren,fitorja ishte e sigurte,e gjithe habija eshte per fitoren kaq te thelle,asnje nuk priste nje fitore kaq gjigande...
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 08:32   #57
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,961
Thanks: 822
Thanked 1,087 Times in 386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

ne nje vend si shqiperia ku njihen bindjet e sojit dhe sorrollopit nuk ka vend per habi, nejse hajt per hajer fitoren!
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 08:34   #58
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

LAJM I FUNDIT/ Barazohet rezultati nė Kukės, Berisha humbet nė ēdo qark tė vendit!

Tashmė kryeministri Sali Berisha ka regjistruar humbjen mė tė thellė nė historinė e pluralizmit shqiptar, njė humbje rekord nė ēdo qark tė vendit.

Edhe bastioni i fundit, qarku i Kukėsit, ku ministri i Brendshėm, Flamur Noka, bėri tė pamundurėn pėr tė mbajtur rezultatin 3 me 1, ka arritur rezultatin historik, duke u barazuar nė 2 me 2.

Berisha ia arriti tė humbasė nga Saranda nė Kukės duke shėnuar konsensusin mė tė madh kombėtar tė shprehur ndonjėherė kundėr njė politikani.
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 08:42   #59
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Pėrmbyset “tabuja” nė Devoll, fiton e majta

Pėrmbyset “tabuja” nė Devoll, e majta fiton kundrejt tė djathtėve. Mėsohet se para pak minutash ėshtė mbyllur numėrimi nė rrethin e Devollit ku Partia Socialiste ka fituar me 240 vota mė tepėr se PD-ja. Ministri i Financave, Ridvan Bode, pavarėsisht shpenzimeve tė mėdha qė ka bėrė nė kėtė rreth nuk ka mundur t’i sigurojė PD-sė fitoren. Devolli prej vitesh ėshtė shquar si bastion i djathtė, por nė kėto zgjedhje banorėt e kėsaj zone ia kanė dhėnė votėn tė majtėve. Qė nga Devolli mėsohet se simpatizantėt socialistė bashkė me deputetin e shpallur, Ylli Ziēishti, kanė nisur festimet.
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2013, 09:13   #60
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,554
Thanks: 778
Thanked 752 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Rezultatet zyrtare te zgjedhjeve

Pale te shohim se cfare do beje ky njeri, i cili, "dashurine enderrave" te tij e kishte karrigen e kryeministrit.
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur