Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-10-2018, 00:17   #21
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,646
Thanks: 8,765
Thanked 6,758 Times in 2,836 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

Pse sot Kosova eshte ende larg akoma objektivave dhe deshirave qe qytetaret e saj me te drejte aspirojne?
A eshte ndopak pergjegjes H.Thaci?

Na e shpjegon dot ti o Llokumo?
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2018, 10:13   #22
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufteVeseli: Asnjė ministėr i PDK-sė nuk ėshtė dorėhequr

02 tetor 21:28

Kryetari i Partisė Demokratike tė Kosovės, Kadri Veseli ka thėnė se asnjė ministėr i PDK-sė nuk ka dhėnė dorėheqje.

Ai tha se as ministri i Drejtėsisė Abelard Tahiri dhe asnjė ministėr tjetėr i PDK-sė nuk ka dhėnė dorėheqje.

“Abelard Tahiri ėshtė njėri nga ministrat mė tė suksesshėm tė Qeverisė dhe ėshtė duke bė reforma tė mėdha nė sistemin e drejtėsisė. Ėshtė e vėrtetė qė ka pasur sfida dhe ai ka ofruar gatishmėrinė e dorėheqjes por nuk ėshtė dorėhequr dhe ai vazhdon tė jetė ministēr dhe do tė vazhdojė t’i kryej reformat e nisura nė sistemin e drejtėsisė”, tha Veseli gjatė njė debati nė Klan Kosova.
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2018, 10:14   #23
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Pse sot Kosova eshte ende larg akoma objektivave dhe deshirave qe qytetaret e saj me te drejte aspirojne?
A eshte ndopak pergjegjes H.Thaci?

Na e shpjegon dot ti o Llokumo?
hashimi sipas jush eshte tradhtar dhe e ka shit nja 10 here kosoven deri sot
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2018, 20:56   #24
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

Kumi, ti e di qe Veseli me Thacin po shkojne si ujku me dhine koheve te fundit. E kane nda PDK ne dy grupe.

Me cilin don me shku ti, ujkun apo dhine?
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2018, 21:07   #25
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,414
Thanks: 15,849
Thanked 13,389 Times in 8,474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 713
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Pse sot Kosova eshte ende larg akoma objektivave dhe deshirave qe qytetaret e saj me te drejte aspirojne?
A eshte ndopak pergjegjes H.Thaci?

Na e shpjegon dot ti o Llokumo?
Se nuk u do bytha shteteve tė mėdha o Babe prandaj nuk bėn pėrpara.
Le tė jetė kush tė dojė President i Kosovės, Thaqi, Taqi, Gaqi apo Llaqi.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2018, 22:14   #26
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Kumi, ti e di qe Veseli me Thacin po shkojne si ujku me dhine koheve te fundit. E kane nda PDK ne dy grupe.

Me cilin don me shku ti, ujkun apo dhine?
me asnjerin sepse ata jan tradhtar e kan shit kosoven hahaha
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2018, 22:17   #27
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llokumi Shiko postimin
me asnjerin sepse ata jan tradhtar e kan shit kosoven hahaha
Ma ne fund e pranove edhe ti.

Ta kan bo mire llakumat e bajramit. Lol
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2018, 01:02   #28
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 5,004
Thanks: 6,949
Thanked 1,985 Times in 1,113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

Nuk kam studiu artin e luftes por jam i bindur se jeta ishte me e sigurt ne ushtrine e UCK-se sesa civil gjate luftes ne kosove.
Civilet kosovar kane bere sakrificen me te madhe ultimatume dhe pikteirsht ata ja sodhen pamvarsine kosoves. Maskrat ndaj civilve sodhen Naton.
Nese ishe ushtar i UCK-se jeta llogjikisht ishte me e sigurt se nje civil i pa-armatosur i vetem me gra e pleq e femije pa shoke dhe totalisht i ekspozuar ne meshire te fatit nese serbet do te vrasin apo te te debojn dhe te plackisin.
Ndersa ne rangun e UCK-se ke patur arme te mbrosh veten, ke patur pozicione strategjike larg qyteteve dhe fshtrave dhe cdo qendre, ke qene i rrethuar me shoke te armatosur, nuk kane patur pleq apo femij qe nuk mund te leviznin shpejt ne raste rreziku.
Halllall mundi por ne asnje menyre nuk duhen vlersohen kta me shume se civilet e kosoves. Martiret e lirise kosovare jane ne rradhe te pare femrat pleqt plakat dhe femijet qe u maskruan ne shtepite e tyre vetem pa asnje mbrojtje nga UCK-ja qe ndodhej larg mes pyjesh.
Nuk e kuptoj pse UCK-ja apo pjestaret e saj mburren kaq shume para popullit kosovar sot kur rrealiteti eshte teper i hidhur? Civilat ne asnje rast nuk u mbrojten nga UCK-ja. Civilat u lane te vetem ne meshire te serbit.
Ushtria behet per te mbrojtur civilat e vendit, ne asnje rast nuk kemi ku UCK-ja ti dali prite ushtrise serbe para se te hynin ne nje fshat apo qytet dhe te benin masakra. Kta para se te mburren ne tv duhet ti kerkojn falje civilve te kosoves ne ate kohe qe u lane vetem ne meshiren e serbit.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2018, 14:18   #29
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Nuk kam studiu artin e luftes por jam i bindur se jeta ishte me e sigurt ne ushtrine e UCK-se sesa civil gjate luftes ne kosove.
Civilet kosovar kane bere sakrificen me te madhe ultimatume dhe pikteirsht ata ja sodhen pamvarsine kosoves. Maskrat ndaj civilve sodhen Naton.
Nese ishe ushtar i UCK-se jeta llogjikisht ishte me e sigurt se nje civil i pa-armatosur i vetem me gra e pleq e femije pa shoke dhe totalisht i ekspozuar ne meshire te fatit nese serbet do te vrasin apo te te debojn dhe te plackisin.
Ndersa ne rangun e UCK-se ke patur arme te mbrosh veten, ke patur pozicione strategjike larg qyteteve dhe fshtrave dhe cdo qendre, ke qene i rrethuar me shoke te armatosur, nuk kane patur pleq apo femij qe nuk mund te leviznin shpejt ne raste rreziku.
Halllall mundi por ne asnje menyre nuk duhen vlersohen kta me shume se civilet e kosoves. Martiret e lirise kosovare jane ne rradhe te pare femrat pleqt plakat dhe femijet qe u maskruan ne shtepite e tyre vetem pa asnje mbrojtje nga UCK-ja qe ndodhej larg mes pyjesh.
Nuk e kuptoj pse UCK-ja apo pjestaret e saj mburren kaq shume para popullit kosovar sot kur rrealiteti eshte teper i hidhur? Civilat ne asnje rast nuk u mbrojten nga UCK-ja. Civilat u lane te vetem ne meshire te serbit.
Ushtria behet per te mbrojtur civilat e vendit, ne asnje rast nuk kemi ku UCK-ja ti dali prite ushtrise serbe para se te hynin ne nje fshat apo qytet dhe te benin masakra. Kta para se te mburren ne tv duhet ti kerkojn falje civilve te kosoves ne ate kohe qe u lane vetem ne meshiren e serbit.
rren e kullueme
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2018, 23:04   #30
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 5,004
Thanks: 6,949
Thanked 1,985 Times in 1,113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llokumi Shiko postimin
rren e kullueme
Ku po sheh rrenen ti? Kur doli UCK-ja ne mbrojtje te nje fshati apo qyteti nga ushtria serbe? Cili fshat apo qytet ngeli i pa prekur nga serbet?
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2018, 23:06   #31
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ku po sheh rrenen ti? Kur doli UCK-ja ne mbrojtje te nje fshati apo qyteti nga ushtria serbe? Cili fshat apo qytet ngeli i pa prekur nga serbet?
ti mire e paske pa nga larg a hehehe mos ban hajgare me gjakun e derdhur more

jo ni fshat por krejt Kosoven o jarano
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2018, 23:30   #32
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 5,004
Thanks: 6,949
Thanked 1,985 Times in 1,113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llokumi Shiko postimin
ti mire e paske pa nga larg a hehehe mos ban hajgare me gjakun e derdhur more

jo ni fshat por krejt Kosoven o jarano
A je ne rregull ti apo jo?? 15.000 te vrare qindra mija shtepi te djegura, cili fshat apo qytet i mbrojt plotesisht nga UCK-ja?
Beteja e koshares, edhe ate zone nuk ka fshatra as popullsi.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2018, 11:04   #33
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
A je ne rregull ti apo jo?? 15.000 te vrare qindra mija shtepi te djegura, cili fshat apo qytet i mbrojt plotesisht nga UCK-ja?
Beteja e koshares, edhe ate zone nuk ka fshatra as popullsi.
qe te gjitha jan Ēliruar nga UĒK-ja dhe NATO
luft ka qen e jo dasum o zotni sa per te vraret qe i cek
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2018, 08:32   #34
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte
Veseli: Drenica tash e tutje do tė jetė Meka e shqiptarėve

October 5, 2018 105


Kryetari i Kuvendit tė Kosovės, Kadri Veseli nė fillimin e fjalimit tė tij, ka pėrshėndetur presidentin e Kosovės, Hashim Thaēi duke pėrkujtuar bashkėluftėtarėt e rėnė nė luftė.

Veseli ka thėnė se Thaēi me shumė tė tjerė ishin pushkėt e para qė luftuan ndaj Serbisė, raporton Indeksonline.

Mė poshtė pjesė nga fjalimi i Veselit:

Ushtria Ēlirimtare e Kosovės e ka shėnuar fitoren e parė nė luftė me komandantin Adem Jashari dhe Abedin Rexha.

Komandant Kapuqi tė cilin e kanė njohur tė gjithė, ka qenė hero i vėrtet dhe nuk ka pasur vend ku Mujė Krasniqi nuk ka qenė aty, pėr ti thėnė jo kufijve mes shqiptarėve.

Kjo edhe ėshtė arsyeja pse sot nuk kemi kufij mes shqiptarėve tė Kosovės dhe Shqipėrisė.

Kudo qė kanė jetuar shqiptarėt, kanė ardhur djem trima nga Londra e mbarė bota, e sot ka edhe djem tė fortė qė kanė mbetur gjallė e qė ishalla nuk u vjen rasti me luftu prapė kundėr Serbisė.

Duhet tė jemi mė tė bashkuar mes vete, duhet tė punojmė mė shumė tė ecim pėrpara dhe Kuvendi po punon e ėshtė ēėshtje dite qė tė kemi ushtrinė tonė shumė shpejt.

Pėrshėndes pėr kėtė edhe ministrin e Mbrojtjes qė ėshtė bashkėluftėtar i yni.

Drenica do tė jetė tani Meka e shqiptarėve, sepse dikur ishte kolos i vendit.

Urime edhe ky monument i lirisė sė Kosovės. /Indeksonline
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 15:44   #35
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2018, 22:46   #36
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufteKadri Veseli qdo her sherbim te Atdheut
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2018, 11:38   #37
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufteKryetari i partisė mė tė madhe nė vend Partia Demokratike e Kosovės - PDK, Kadri Veseli, ėshtė pritur sot nė njė takim tė posaēėm nė Berlin nga homologu i tij gjerman, kryetari i Bundestagut, zt. Dr. Wolfgang Schäuble.

Kadri Veseli mori konfirmimin se Gjermania mbėshtet liberalizimin e vizave pėr Kosovės dhe do ta jep vlerėsimin e saj pozitiv nė hapat e mėtejmė qė do tė ndėrmerren nė kėtė proces
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2018, 14:14   #38
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte


Kadri Veseli


Me mikun e madh tė Kosovės nė Berlin, Presidentin e Gjermanisė Frank-Walter Steinmeier, biseduam pėr rrugėn tonė drejt integrimeve europiane. Presidenti Steinmeier mė rikonfirmoi mbėshtetjen gjermane pėr tė gjitha proceset. E ftova presidentin dhe me kėnaqėsi e konfirmoi se nė tė ardhmen e afėrt do ta vizitojė shtetin tonė, Republikėn e Kosovės.
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 22:14   #39
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufte

__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-10-2018, 10:07   #40
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,555
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Luli(Kadri Veseli) ishte trim e vizionar edhe nė kohė lufteFutbollisti i Real Madridit i bėn dhuratė me dedikim Kadri Veselit

22 tetor 10:09

Kryetari i Kuvendit tė Kosovės, Kadri Veseli, ka pranuar njė dhuratė nga futbollisti i Real Madrid, Luka Modriq.

Modriq pėr dhuratė Veselit ia ka bėrė njė fanellė me dedikim.

“Ndjenjė shumė e mirė tė kesh njė dhuratė si kjo, me dedikim personal nga futbollisti mė i mirė nė botė”, ka shkruar Veseli nė llogarinė e vet nė “Facebook”.
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur