Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-01-2019, 16:55   #81
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,601
Thanks: 1,181
Thanked 6,888 Times in 3,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 224
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Shume putheni ju nga Europa me koleget. Ketej ska puthje nga ne. Eww te puthesh robt kot e me kot. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 21-01-2019, 16:55   #82
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 18,082
Thanks: 8,251
Thanked 6,616 Times in 3,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Jo o Rexh nuk eshte sipas vendit ky kuvendi
Po sipas hapsires qe ju jep
o te ngordh une kjo eshte gjo e ftohte si une

ps; e vertete ne France sa here takohesh puthesh ne faqe ahahahaha une bej si e griposur dhe u them stop me rrini larg do ju ngjis gripin ahahaha
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 21-01-2019, 17:00   #83
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,513
Thanks: 10,339
Thanked 5,615 Times in 3,512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
o te ngordh une kjo eshte gjo e ftohte si une

ps; e vertete ne France sa here takohesh puthesh ne faqe ahahahaha une bej si e griposur dhe u them stop me rrini larg do ju ngjis gripin ahahaha
Jo mi shoqe jo nuk kam grip thjeshte nuk Dua te puth
Ja kshu dhe nuk me afrohen
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2019, 17:01   #84
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 18,082
Thanks: 8,251
Thanked 6,616 Times in 3,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Jo mi shoqe jo nuk kam grip thjeshte nuk Dua te puth
Ja kshu dhe nuk me afrohen
opo ti je me shpate ne dore po une qe me vjen zor se me duket sikur i ofendoj
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2019, 17:07   #85
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,711
Thanks: 442
Thanked 2,505 Times in 443 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
sa neveri kam te bej kete...shyqyr qe nuk pershendentemi ne pune ne kete menyre lol...njehere lash nje pune thjesht nga fakti se sdesha te perqafoja njeri ...e dija qe keto perqafimet e kishin shpikur djemt e punes...e lash punen nderkohe fillova nje pune tjeter ku takova burrin (ngaqe shanim njeri tjetrin) ndihesha rehat ne ketr pune lol..por duhet te shkoja tek ish puna meqe ishte bookstore dhe desha te shitja mbrapa librat qe kisha blere..i lutem burrit te shkoj ai ti sheso dhe un do prisja ne makin, qe te evitoja te perqafoja te gjithe...tjetri mi shiti librat qe kisha bler per 200 dollar per 15-20’dollar me erdhi aq inat..me thoshte “oh me ler rehat te shkoje vet.” Mire nje dite sic ishim duke ecur shikoj nje ish koleg tek ajo puna qe kisha len. Sigurisht vin te me perqafoj, dhe e perqafoj se sdua te sillem keq. Kurse burri floket ne maj, syt flake te kuqe, gati ta hante te gjall te gjorin. Po bertiste pse e perqafova etc etc...dhimbje koke pa pushim Jo me te shkoja ne librari me te dhe te perqafoja te gjithe, do ishte ber per spital lol

Ketu tek une e kemi 3 her , tashi kur jan cik te lezetshem perqafohemi me qef
Perndryshe i them nje bonjour me kok dhe boll , por prap vihesh ne siklet se jan persona qe kan vite mbi 10 vjet ne pune dhe njihen mire , dhe nuk eshte se me puthin vetem mua , fillojn me koleget keshtu qe detyrohesh mos besh rrolin e budallaqes .
Nje doganier e kam ven re mir qe te perqafon Po te kap dhe nga beli lol
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i WALCHIRIA pėlqehet nga
i vjetėr 21-01-2019, 17:08   #86
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 6,022
Thanks: 25
Thanked 1,446 Times in 965 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga WALCHIRIA Shiko postimin
Ketu tek une e kemi 3 her , tashi kur jan cik te lezetshem perqafohemi me qef
Perndryshe i them nje bonjour me kok dhe boll , por prap vihesh ne siklet se jan persona qe kan vite mbi 10 vjet ne pune dhe njihen mire , dhe nuk eshte se me puthin vetem mua , fillojn me koleget keshtu qe detyrohesh mos besh rrolin e budallaqes .
Nje doganier e kam ven re mir qe te perqafon Po te kap dhe nga beli lol
Doganier mo ca pret
Nuk len gjo te kaloj pa dogane,kujdes maunen nje cike me posht ti lere Doganierin deri ke beli
__________________
Karma
Has no menu.
You get served what
You deserve.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2019, 17:15   #87
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,711
Thanks: 442
Thanked 2,505 Times in 443 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Doganier mo ca pret
Nuk len gjo te kaloj pa dogane,kujdes maunen nje cike me posht ti lere Doganierin deri ke beli
Qyqa ska shanse plus o i martum ne ai ne une
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur