Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-02-2010, 22:19   #1
ARIS
Super Anėtar
 
Avatari i ARIS
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 193
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
ARIS ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pendimi ne dashuri!

Me thuaj sot pse vlej me shume
nga ē'vleja dje apo pardje
ai qe isha prape jam une
dhe ti, ajo qe ishe je....

Jo te pakta jane rastet kur njeri nga partneret kerkon ndarje fare pa arsye, ose duke shpikur arsye qe nuk egzistojne... ose duke j'u referuar "gojeve te liga".
Pasi situata qetesohet dhe e analizon situaten me llogjiken e vet (pa nderhyrje ta askujt), pendohet dhe kerkon ribashkim.

Sa ka vlere ky pendim sipas jush?
__________________
Vetem dy personave ju besoj vertet. Njer jam une.... dhe tjetri nuk je ti.
ARIS nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 22:43   #2
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 649
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Pendimi ne dashuri!

nese ndodh nji here te vetme esht mese e kuptueshme
ndryshon nese kjo behet menyr jetese ateher ska asnji lloj vlere
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2012, 11:42   #3
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pendimi ne dashuri!

http://www.youtube.com/watch?v=J1hjSjUp-1M&t=12s

E kerkoj fytyren tėnde, ta kem pran vetes mu sikur atėhere.
I kerkoj buzėt e tua, ti kam afer veq edhe njė here.
I kerkoj un sytė e shkruar, t“mė percjellin si dikur nga pas.
E kerkoj dhe doren tėnde, tė m“ledhatoj pa ndalur ne gjdo qast

Kthehu prap nė ėndrat e mia,
kthehu ti ashtu si dikur.
Kthema prap veq edhe njė her ti mua lumturinė s“do tė lė mė kur.

Kthehu prap nė ėndrat e mia,
kthehu ti ashtu si dikur.
Kthema prap veq edhe njė her ti mua lumturinė s“do tė lė mė kur.


Krekoj qe koha te hec prapa e tė mė sjell edhe njė here te ti.
Tė filloj prap nga e para, tė vėrtet ta bėj kėt fantazi

Kthehu prap nė ėndrat e mia,
kthehu ti ashtu si dikur.
Kthema prap veq edhe njė her ti mua lumturinė s“do tė lė mė kur.

Kthehu prap nė ėndrat e mia,
kthehu ti ashtu si dikur.
Kthema prap veq edhe njė her ti mua lumturinė s“do tė lė mė kur.
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2012, 11:52   #4
Opeth
Isis
 
Avatari i Opeth
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Kingdom of the night
Posts: 44
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Opeth ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pendimi ne dashuri!

Kshtu eshte kur pendohen


http://www.youtube.com/watch?v=ocOxkWsG8yM
__________________
"Effort creates intelligence."
Opeth nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 05:00   #5
Jorina
Super Anėtar
 
Avatari i Jorina
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Vendndodhja: Zh
Posts: 139
Thanks: 103
Thanked 122 Times in 38 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Jorina ka mbyllur reputacionin
Re: Pendimi ne dashuri!

unė pėr vete nuk mar asnjehere vendim pėr tu penduar/ ose nuk e mar fare nqs nuk jam e sigurt.
Gjithsesi nese e kam mar nje vendim nuk jam penduar kurr , pėr palen tjeter nuk e di (as nuk me intereson)
Jorina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 07:58   #6
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Pendimi ne dashuri!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jorina Shiko postimin
unė pėr vete nuk mar asnjehere vendim pėr tu penduar/ ose nuk e mar fare nqs nuk jam e sigurt.
Gjithsesi nese e kam mar nje vendim nuk jam penduar kurr , pėr palen tjeter nuk e di (as nuk me intereson)
Ti qenke e pa gabueshme nuk mendon se nga gabimet mund te mesosh te mos gabosh?
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 11:01   #7
Jorina
Super Anėtar
 
Avatari i Jorina
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Vendndodhja: Zh
Posts: 139
Thanks: 103
Thanked 122 Times in 38 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Jorina ka mbyllur reputacionin
Re: Pendimi ne dashuri!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Ti qenke e pa gabueshme nuk mendon se nga gabimet mund te mesosh te mos gabosh?
Po
jeta nuk ėshtė aqė e gjatė sa duket, keshtu qė le ta kalojm pran njerzve qė na bejn tė ndihemi mire.
Njoni tha ”nuk jam pin telefoni“ hahahahahsh
Jorina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 11:56   #8
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Pendimi ne dashuri!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jorina Shiko postimin
Po
jeta nuk ėshtė aqė e gjatė sa duket, keshtu qė le ta kalojm pran njerzve qė na bejn tė ndihemi mire.
Njoni tha ”nuk jam pin telefoni“ hahahahahsh
po prape se prape ai njoni e ka nje mundesi me qene puk Telefoni
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 12:42   #9
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 4,285
Thanks: 929
Thanked 3,911 Times in 1,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Re: Pendimi ne dashuri!

Cdo njeri gabon rendesi ka qe pendimi te jete i sinqerte .
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 01:28   #10
Jorina
Super Anėtar
 
Avatari i Jorina
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Vendndodhja: Zh
Posts: 139
Thanks: 103
Thanked 122 Times in 38 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Jorina ka mbyllur reputacionin
Re: Pendimi ne dashuri!

Varet se ēfarė gabimesh, koha stė fale keshtu qė nuk ja vlen..
Njerzit nuk ndryshojn brenda nates psė tė meresh me atė person kur ka edhe 7 Miliard tė tjer ēfare dreqin do i falesh?!
Disa gjera behen me vetdije tė plote, pėrderisa njė person nuk e can koken pėr humbjen tuaj atehere as ju mos e cani per egzistencen e tyre!
Jorina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 04:09   #11
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,217
Thanks: 16,490
Thanked 9,748 Times in 6,594 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pendimi ne dashuri!

Kuoten ZERO flamurtaret e njofin vetem ne troje.Po ta njihnin ne REALITET apo tju bente vaki,mund te kishte dhe te vrare.

Kjo ishte si kendveshtrim i KOHES,jo bla,Bla,BLa apo....BLA ma thane.

PENDIM.....0000000000000 100%.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 22:58   #12
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,861
Thanks: 1,772
Thanked 1,272 Times in 530 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: Pendimi ne dashuri!

E cfare vlere ka ky pendim??
Lidhja nuk eshte si puna e kepuceve po nuk te erdhen nje pale,merr nje pal te tjera.
Nje person qe ndahet me pretekstin kam nevoje per kohe nuk meriton falje.
Pendohu sa te duash,ska me vlere.
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur