Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-08-2019, 11:22   #1
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 114
Thanks: 56
Thanked 64 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Mirė se ju gjej. Kėrkova forumistė qė njihja nė njė forum tjetėr dhe mė referuan kėndej, edhepse kėtu kan nik tjetėr por besoj se do i gjej.��

U mėrgova nga Ilirida qė nga mosha 19 vjeēare, jetoj jashtė atdheut pėr dy dekada. Jam nėnė e tre djemve. Shkollėn e mesme tė mjeksisė nė atdhe, kolegjin univerzitar nė Danimarkė dhe jam nė prag tė diplomimit / thesis nė Master of Public Health, Master nė Shėndetsi Publike poashtu nė DK ku edhe jetoj.

Besoj do kaloj mirė kėtu sepse e ndjej veten pjesė e juaj edhe pa prezentimin e tanishėm.
Mirė se ju lexoj nė tė ardhmen.��
__________________
Aliis si licet, tibi non licet

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Kęrlighed : 30-08-2019 nė 11:27
Kęrlighed ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:25   #2
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,017
Thanks: 3,488
Thanked 2,806 Times in 1,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Mirė se erdhe nė Forum Kęrlighed.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:26   #3
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,846
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Mirserdhe serisht Uroj tja kalosh kendshem midis nesh dhe te ndajm pse jo mendime te ndryshme aq me shume ne fushen e mjeksise qe ti qenke prag Diplomimi
Te sygjeroj per te pasur konsiderata ne fushen e mjeksis Kemi Rexhinen dhe Maryan te dyja me nga 3 kalamaj.
Tani qe po e mendoj kto mjeket bokan nga 3 kalamaj
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
🖤 (2)
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:32   #4
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 114
Thanks: 56
Thanked 64 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Mirserdhe serisht Uroj tja kalosh kendshem midis nesh dhe te ndajm pse jo mendime te ndryshme aq me shume ne fushen e mjeksise qe ti qenke prag Diplomimi
Te sygjeroj per te pasur konsiderata ne fushen e mjeksis Kemi Rexhinen dhe Maryan te dyja me nga 3 kalamaj.
Tani qe po e mendoj kto mjeket bokan nga 3 kalamaj
Falemnderės edhe njė herė.
Dėshira ime ka qenė katėr (dy djem e dy vajza) po ja qė nuk u bė ashtu (profesioni i paska patur fajet)😂
__________________
Aliis si licet, tibi non licet
Kęrlighed ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:33   #5
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,784
Thanks: 14,602
Thanked 8,922 Times in 5,180 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Miresenagjete.
Ktu femrat sjan sh mikpritse lol po un po

Uroj tja kalosh mir ktu
🖤 (2)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:33   #6
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 799
Thanks: 0
Thanked 181 Times in 149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Futi edhe nji prove te fundit,

🖤 (1)
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:37   #7
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 114
Thanks: 56
Thanked 64 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Miresenagjete.
Ktu femrat sjan sh mikpritse lol po un po

Uroj tja kalosh mir ktu
Jam vetė mirėardhėse kėshtu qė do mjaftojė.

Falemnderės.
__________________
Aliis si licet, tibi non licet
🖤 (1)
Kęrlighed ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:38   #8
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 114
Thanks: 56
Thanked 64 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Futi edhe nji prove te fundit,

Po iku plani 😉
__________________
Aliis si licet, tibi non licet
Kęrlighed ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:40   #9
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 799
Thanks: 0
Thanked 181 Times in 149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kęrlighed Shiko postimin
Po iku plani 😉
Ska gje provo pa plan,..lol
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:42   #10
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 114
Thanks: 56
Thanked 64 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Ska gje provo pa plan,..lol
Nuk jam mėsuar pa plane, pra mjaft i ka shoqėria tre.
__________________
Aliis si licet, tibi non licet
Kęrlighed ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:44   #11
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 799
Thanks: 0
Thanked 181 Times in 149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Le vie di signore, sono l'infinite.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:54   #12
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,003
Thanks: 13,030
Thanked 7,178 Times in 4,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 422
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Dukesh me bujare se sa mjeket qe kemi ne forum
Shyqyr tani hap dhe nje teme ku mund te keshillohemi


Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne forum-al
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:57   #13
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,770
Thanks: 3,076
Thanked 2,044 Times in 893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Mire se na erdhe dhe kalofsh sa me kendshem mes nesh!
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
🖤 (1)
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:02   #14
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 114
Thanks: 56
Thanked 64 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Dukesh me bujare se sa mjeket qe kemi ne forum
Shyqyr tani hap dhe nje teme ku mund te keshillohemi


Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne forum-al
Besoj se tė gjitha jeni tė mira. Unė mbase devijoj nga mjeket tradicionale nga qė kam drejtimin antropologji medicinale.
Falemnderės dhe pėrshėndetje.😊
__________________
Aliis si licet, tibi non licet
🖤 (1)
Kęrlighed ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:04   #15
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,218
Thanks: 14,980
Thanked 12,812 Times in 8,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Mirė se erdhe Kęrlighed (unė a bashkė me e pa shkėputur s'i gjej dot) po ta shkruaj Karlighed ose Kerlighed zgjidh vet kė tė duash.
Apo ta shkruaj Dashuri?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:04   #16
Regina
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,443
Thanks: 705
Thanked 979 Times in 577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Dukesh me bujare se sa mjeket qe kemi ne forum
Shyqyr tani hap dhe nje teme ku mund te keshillohemi


Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne forum-al
Pse mi nuk tė mjaftuan kėshillat ty?
ke plot e pėrplot te stacioni "Google"Mirėserdhe Kaelrighed, qendrim te kėndshėm nė Forum.
🖤 (1)
Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:05   #17
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 763
Thanks: 40
Thanked 282 Times in 152 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Kasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentė
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Mirese erdhe. Une kam tezen pediatre dhe anesteziste. I respektoj mjeket, por jo tezen.
🖤 (1)
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:06   #18
Regina
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,443
Thanks: 705
Thanked 979 Times in 577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mirė se erdhe Kęrlighed (unė a bashkė me e pa shkėputur s'i gjej dot) po ta shkruaj Karlighed ose Kerlighed zgjidh vet kė tė duash.
Apo ta shkruaj Dashuri?
Kęrlighed, bėji copy paste.
🖤 (1)
Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:07   #19
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,218
Thanks: 14,980
Thanked 12,812 Times in 8,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Regina Shiko postimin
Kęrlighed, bėji copy paste.
Pse zgjedhin nick-e kaq tė ndėrlikuar se marr vesh?
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:18   #20
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,846
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Pse zgjedhin nick-e kaq tė ndėrlikuar se marr vesh?
Selecto me miun emrin
Shtyp
Ctrl + c
Shtyp
Ctrl pdhus sic thote piranja v

Iziii piziii
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur