Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-08-2019, 12:24   #21
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,218
Thanks: 14,980
Thanked 12,813 Times in 8,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Selecto me miun emrin
Shtyp
Ctrl + c
Shtyp
Ctrl pdhus sic thote piranja v

Iziii piziii
Pse nuk e kam mė kollaj ti them Dashuri?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:27   #22
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,005
Thanks: 13,031
Thanked 7,180 Times in 4,548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 422
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mirė se erdhe Kęrlighed (unė a bashkė me e pa shkėputur s'i gjej dot) po ta shkruaj Karlighed ose Kerlighed zgjidh vet kė tė duash.
Apo ta shkruaj Dashuri?
Une per vete do I them Dashuri
Me pelqen si fjale
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:29   #23
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,847
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Pse nuk e kam mė kollaj ti them Dashuri?
Po do kujtojn njerzit se ke shume Dashuri pastaj do i ngeli ndonjeres hatri !!
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:32   #24
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,218
Thanks: 14,980
Thanked 12,813 Times in 8,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Po do kujtojn njerzit se ke shume Dashuri pastaj do i ngeli ndonjeres hatri !!
Kur shkruhet me D tė madhe ėshtė emėr nuk ėshtė ndjenjė dashurie.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:33   #25
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,218
Thanks: 14,980
Thanked 12,813 Times in 8,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Une per vete do I them Dashuri
Me pelqen si fjale
Ja u bėm dy.
Tė presim ē'do na thotė Dashuria tani, ėshtė dakort apo jo.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:33   #26
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 114
Thanks: 56
Thanked 64 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Pse nuk e kam mė kollaj ti them Dashuri?
Thuaj si ta don shpirti.

Falemnderės tė gjithėve pėr mikpritjen.

p.s. antari Kasėmi don disa informata shtesė. Pra:

Nuk kam shėruar dhe nuk shėroj, kėtė e bėn Zoti, natyra, apo nuk shėrohesh kurrė. Pacientėt mjekohen dhe specializimi im i mjekimit ka qenė nė fushėn e reumatologjisė, endokrinologjisė, neurologjisė dhe ortopedisė kirurgjike.
Kėshilla rreth drejtimeve nė fjalė do ketė simbas nevojės dhe kohės.
Pėrshėndetje.
__________________
Aliis si licet, tibi non licet
🖤 (1)
Kęrlighed ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:35   #27
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,496
Thanks: 4,160
Thanked 4,498 Times in 3,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

mire se ke ardhur dhe uoj te ja kalosh bukur ketu mes nesh edhe paqeter, qe do ja kalosh bukur qe ē`ke me ne qashtu po thoshin ke Odhbenia.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:35   #28
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,847
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Kur shkruhet me D tė madhe ėshtė emėr nuk ėshtė ndjenjė dashurie.
Mund ti therasesh edhe si shqiptohet kerlihill

Une po mendoj ti theras Elsker ose elskov
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
🖤 (1)
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:36   #29
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 114
Thanks: 56
Thanked 64 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Une per vete do I them Dashuri
Me pelqen si fjale
Gėzohem qė tė pėlqen se ėshtė emri im i vėrtetė qė nė gjuhėn daneze pėrkthehet kęrlighed.😉
__________________
Aliis si licet, tibi non licet
🖤 (1)
Kęrlighed ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:38   #30
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 114
Thanks: 56
Thanked 64 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Mund ti therasesh edhe si shqiptohet kerlihill

Une po mendoj ti theras Elsker ose elskov
😂😂😂😂😂 vdiqa sė qeshuri.
__________________
Aliis si licet, tibi non licet
Kęrlighed ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:38   #31
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,218
Thanks: 14,980
Thanked 12,813 Times in 8,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kęrlighed Shiko postimin
Thuaj si ta don shpirti.

Falemnderės tė gjithėve pėr mikpritjen.

p.s. antari Kasėmi don disa informata shtesė. Pra:

Nuk kam shėruar dhe nuk shėroj, kėtė e bėn Zoti, natyra, apo nuk shėrohesh kurrė. Pacientėt mjekohen dhe specializimi im i mjekimit ka qenė nė fushėn e reumatologjisė, endokrinologjisė, neurologjisė dhe ortopedisė kirurgjike.
Kėshilla rreth drejtimeve nė fjalė do ketė simbas nevojės dhe kohės.
Pėrshėndetje.
Flm
Nė fushėn e ortopedisė Piratit do i duhen kėshilla se do i thyej kėmbėt po e pash nė pDhazh.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:40   #32
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,847
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kęrlighed Shiko postimin
���������� vdiqa sė qeshuri.
Cfare me sugjeron per rekuperimin pa operacion dhe cfare pasojash te me vonshme mund te kete mos kryerja e operacionit per Acl Pcl dhe Lcl??
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:44   #33
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,553
Thanks: 5,775
Thanked 6,157 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Miresenaerdhe & kalofsh kendshem ne forum .. megjithese edhe mund te njihemi . Lool


Ps.. silli edhe djemte 🤓
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
🖤 (1)
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:49   #34
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 114
Thanks: 56
Thanked 64 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Cfare me sugjeron per rekuperimin pa operacion dhe cfare pasojash te me vonshme mund te kete mos kryerja e operacionit per Acl Pcl dhe Lcl??
Tani mvaret se sa traumatikė janė ligamentet. Pastaj aspak nuk e di anamnezėn tėnde. Kėshilla mjekore nė kėtė rast ėshtė interprofesionale me fizio dhe eventualisht ergo terapeutė. Kush tė ka rekomanduar rekuperim pa operacion?
__________________
Aliis si licet, tibi non licet
Kęrlighed ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:50   #35
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,793 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Mire se erdhe mes nesh Dashuria.
Me dukesh shume e kendshme. Uroj ta kalojme sa me bukur .
P.p.s un punoj secrétaire médicale dhe Jam e lumtur dhe e dua punen time pasi Jam e rrethuar me njerez me profesionin me fisnik .
Te shpetosh jete njerezisht te sherosh dhimbje.

Me vjen shume mire qe kti forumi ti shtohet vlera dhe njerzit te mesojne dicka ne to.

P.s Vikiiiii ...xhina ka tre femije se Marya 1 femi ka mesa di un .
1 2(sa un ) 3 , 4 apo 5 jan dhurate prej Zotit pak Rendesi ka nr . mos e vini gocen ne siklet.
🖤 (2)
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:54   #36
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,847
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Mire se erdhe mes nesh Dashuria.
Me dukesh shume e kendshme. Uroj ta kalojme sa me bukur .
P.p.s un punoj secrétaire médicale dhe Jam e lumtur dhe e dua punen time pasi Jam e rrethuar me njerez me profesionin me fisnik .
Te shpetosh jete njerezisht te sherosh dhimbje.

Me vjen shume mire qe kti forumi ti shtohet vlera dhe njerzit te mesojne dicka ne to.

P.s Vikiiiii ...xhina ka tre femije se Marya 1 femi ka mesa di un .
1 2(sa un ) 3 , 4 apo 5 jan dhurate prej Zotit pak Rendesi ka nr . mos e vini gocen ne siklet.
Po ti mi gru femijet e botes numuro une thash mjeket tani jane 3 mjeke dy kane nga 3 femije
Shumica fito pakica humbet ik nashi
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
🖤 (1)
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:56   #37
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,359
Thanks: 1,872
Thanked 730 Times in 569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Dashuri , kam kaq vite qe te pres!
...me ke munguar

🖤 (1)
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:57   #38
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,793 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Ngordhsh pra .

Nuk jan 3 Kemi dhe Iroman , zircun dhe Persona.

Me/pa femije lol . Do cik uj me akull ??
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:58   #39
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,847
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kęrlighed Shiko postimin
Tani mvaret se sa traumatikė janė ligamentet. Pastaj aspak nuk e di anamnezėn tėnde. Kėshilla mjekore nė kėtė rast ėshtė interprofesionale me fizio dhe eventualisht ergo terapeutė. Kush tė ka rekomanduar rekuperim pa operacion?
Kte ergo terapeten sma thith fare dmth nuk ma lidh figuren me zerin
Rekuperimin ma ka rekomanduar en svensk lęge.
A behet operacioni pas nje kohe te gjate qe ka ndodhur kjo?
Dhe nese ato keputen a ecen me njeriu ?
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 12:59   #40
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,847
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ditė tė mbarė pėr tė gjithė, gjithmonė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Ngordhsh pra .

Nuk jan 3 Kemi dhe Iroman , zircun dhe Persona.

Me/pa femije lol . Do cik uj me akull ??
Fėmra them une jo Feshkuj kjo Person a nga futet?
Zirco eshte Dentist nuk quhet
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur