Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Arkitektura dhe Planifikimi Urban

Arkitektura dhe Planifikimi Urban Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-04-2018, 11:35   #121
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,080
Thanks: 1,640
Thanked 1,396 Times in 924 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Festim Shiko postimin
A m'kallzon najkush a mun shkon me tren n'Berat ?
Jo, nuk shkon treni nė Berat. Por nuk ėshtė larg nga Tirana, me makinė rreth 1h30m.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2018, 11:37   #122
Festim
Llapjoni
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 101
Thanks: 23
Thanked 12 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Festim ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Jo, nuk shkon treni nė Berat. Por nuk ėshtė larg nga Tirana, me makinė rreth 1h30m.
Duhet me pase edhe autobusa qi shkojne atehere.

Faleminers Bardhyl
Festim nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Festim pėlqehet nga
i vjetėr 11-04-2018, 11:46   #123
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,768
Thanks: 4,780
Thanked 1,385 Times in 758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Ka kezet, 40 euro hotel per tre dite.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Kurt pėlqehet nga
i vjetėr 11-04-2018, 11:50   #124
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,347
Thanks: 0
Thanked 3,128 Times in 1,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Sllavet ja kane vene emrin, e thote edhe Muzaka.
Une nuk jam njohese e kesaj fushe por kjo ka qene pergjigja e nje mikut tim, qe di dicka me shume, pyetjes se cila eshte prejardhja e emrit Berat:
“Metamorfoza e supozuar e emrave te Beratit ka kaluar neper keto stacione: Antipatrea, Pulheriopolis, Belgrad, Belgradi Shqiptar perkundrejt Belgradit tjeter qe quhet Beograd dhe me ne fund Berat, qe s'eshte gje tjeter vecse nje translacion gjuhesor i emrit Belgrad, Qytet i Bukur ose , ne nje transkiptim me te lire, Qytet i Bardhe. Ka edhe nje teori tjeter, te supozuar gjithnje, qe e lidh emrin Berat me nje lloj te vecante te fermaneve sulltanore nepermjet te cilave njihej pozita e privilegjuar e nje qyteti. Ky lloj fermani ne gjuhen osmane eshte quajtur Berat.”

P.s Paske qene ne Berat ti King.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2018, 11:57   #125
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,347
Thanks: 0
Thanked 3,128 Times in 1,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ka kezet, 40 euro hotel per tre dite.
https://www.youtube.com/watch?v=yOeN...&feature=share
C’me bere. Zbriti nga Mangalemi ai dhe hyri tek lagja ime.

Oops, postimi i dhjetemijte.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2018, 12:00   #126
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,768
Thanks: 4,780
Thanked 1,385 Times in 758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
C’me bere. Zbriti nga Mangalemi ai dhe hyri tek lagja ime.

Oops, postimi i dhjetemijte.
Po mendoja cfar muaji zakonisht shkon ne berat ti qe aksidentalisht te ndodh edhe une aty per nja dy tre dite
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2018, 12:03   #127
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,080
Thanks: 1,640
Thanked 1,396 Times in 924 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Une nuk jam njohese e kesaj fushe por kjo ka qene pergjigja e nje mikut tim, qe di dicka me shume, pyetjes se cila eshte prejardhja e emrit Berat:
“Metamorfoza e supozuar e emrave te Beratit ka kaluar neper keto stacione: Antipatrea, Pulheriopolis, Belgrad, Belgradi Shqiptar perkundrejt Belgradit tjeter qe quhet Beograd dhe me ne fund Berat, qe s'eshte gje tjeter vecse nje translacion gjuhesor i emrit Belgrad, Qytet i Bukur ose , ne nje transkiptim me te lire, Qytet i Bardhe. Ka edhe nje teori tjeter, te supozuar gjithnje, qe e lidh emrin Berat me nje lloj te vecante te fermaneve sulltanore nepermjet te cilave njihej pozita e privilegjuar e nje qyteti. Ky lloj fermani ne gjuhen osmane eshte quajtur Berat.”

P.s Paske qene ne Berat ti King.
Hipoteza e parė ėshtė e saktė. Ėshtė nga sllavishtja. Nė Skrapar pėr shembull ka pasur vendbanim sllav gjatė dyndjeve tė fiseve sllave. Influenca e tyre duket. Poliēani dhe Ēorovoda kanė pasur gjithmonė vajza tė bukura. Edhe kėto kėtej poshtė tė mira janė, lol.
Po, vij shpesh nė Berat. Nuk mbahet mend kur kam qenė pėr herė tė fundit nė njė kishė apo xhami, por po tė jem nė Berat, kur largohem, le tė jetė natė apo ditė, shi apo breshėr, pesė minuta do qėndroj te Varri i Baba Aliut aty matanė urės.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2018, 13:01   #128
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Pi nje kafe them une si fillim aty ne qender. Pastaj merre ne kembe nga turizmi e andej nga lagja Mangalem. Pi nje kafe tjeter. Pastaj ktheu prape e ngjitju kalase. Keto jane pjeset me te vecanta. Pjesa tjeter thjesht rruge, shtepi, pallate eshte.
Berati ka shtrirje per se gjati, Nuk ka gjeresi shume. Nje rruge kryesore deri ne qender. Pastaj aty ne qender ke dy degezime kryesore dhe kaq. Nuk humbet.
Kujdes? Se di me thene te drejten.

ēok pardon! kjo puna e kafeve hyn te idete apo te kujdesi?!?!
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2018, 13:33   #129
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,479
Thanks: 3,403
Thanked 400 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
ah ah ah ah
Hahahahahaha
Hohohohohoho

PS. Mos perdor steroide se te varen shpatullat poshte! Kendi midis shpatulles dhe qafes, normalisht duhet te jete 90 grade. Nje arsye tjeter e varjes s e supeve eshte edhe ngritja e peshave te renda, si psh ngritja e dy curling balls duke ecur ne nje piste akulli.

Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2018, 14:05   #130
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,347
Thanks: 0
Thanked 3,128 Times in 1,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Hipoteza e parė ėshtė e saktė. Ėshtė nga sllavishtja. Nė Skrapar pėr shembull ka pasur vendbanim sllav gjatė dyndjeve tė fiseve sllave. Influenca e tyre duket. Poliēani dhe Ēorovoda kanė pasur gjithmonė vajza tė bukura. Edhe kėto kėtej poshtė tė mira janė, lol.
Po, vij shpesh nė Berat. Nuk mbahet mend kur kam qenė pėr herė tė fundit nė njė kishė apo xhami, por po tė jem nė Berat, kur largohem, le tė jetė natė apo ditė, shi apo breshėr, pesė minuta do qėndroj te Varri i Baba Aliut aty matanė urės.
Shiko shiko, Ēorovoda e Poliēani ė

Berati eshte nje vend ku bestytnia me fene shpeshhere perzihen, ku indiferenca fshihet nen petkun e tolerances dhe pragmatizmi eshte fjala kyē e ēdo qenie njerezore aty.

Eshte ngjitur me varrezat e deshmoreve, kam vajtur edhe une disa here tek varri i Baba Aliut.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 11-04-2018, 14:11   #131
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,347
Thanks: 0
Thanked 3,128 Times in 1,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Po mendoja cfar muaji zakonisht shkon ne berat ti qe aksidentalisht te ndodh edhe une aty per nja dy tre dite
Me gjete te papergatitur.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 11-04-2018, 14:31   #132
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,080
Thanks: 1,640
Thanked 1,396 Times in 924 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Shiko shiko, Ēorovoda e Poliēani ė

Berati eshte nje vend ku bestytnia me fene shpeshhere perzihen, ku indiferenca fshihet nen petkun e tolerances dhe pragmatizmi eshte fjala kyē e ēdo qenie e njerezore aty.

Eshte ngjitur me varrezat e deshmoreve, kam vajtur edhe une disa here tek varri i Baba Aliut.
Shiko si ta merr pėr keq. Mė tė mirat janė ato tė Beratit, lagja mbrapa Spitalit.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2018, 14:41   #133
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,479
Thanks: 3,403
Thanked 400 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Festim Shiko postimin
S'kom qare pa e pa Beratin. Ma kane livdu shume !
Edhe une! Aty kam kujtimin me te bukur te jetes dha po aty kam kujtimin me te shemtuar.

Kam qendruar ne hotel ne Berat ne kohen kur kompania e ish-bashkeshortit ishte e angazhuar nga nje kompani britaniko-australiane (bret). Me vete kishim vajzen e vogel. Sapo kishte filluar te ecte. Ndersa une isha e angazhuar me nje ethe te forte qe zuri vajzen, ai bridhte pas receptionist-es se hotelit (ajo qe hap e mbyll dyert) dhe i bente fotografi e video. Asnje gjurme e vajzes dhe imja nga Berati. Vetem e saj! E pacipe ! Nuk pushoi se e marre ne telefon kur u rikthyem ne Kanada.


Adea


Ndjeni ndonjehere ere cizmesh ne dhome?? Jam une qe ju rri mbi koke. Nuk i heq kurre cizmet nga kemba. Fle shpesh me to.

Kolltuku ne sallon.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 11-04-2018 nė 14:45
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2018, 16:46   #134
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,583
Thanks: 3,154
Thanked 3,386 Times in 2,286 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Ēfare i kishin bere more Elbasanit, pardon Beratit keshtu ? i kane drejtuar si duket gypat ata te Ksamilit tani drejte vendit larte

Kepo, une nuk kam qene asnjehere, bile edhe nese shkoj nga jugu ne mal nja 3 km larg vendbanimit do dal vetem mos te thone, ja erdhen keta ben m... e na ndoten ambjenten

mos e ka shkruajtur ky gazetari per inat keshtu. Taksirat mos me guxuar me njeriu te ik ne Shqiperi, kurgjo taksat e Ed Cullakut, ēfare po del nje problem tjeter tani

http://www.gazetatema.net/2018/06/17/qyteti-i-mtit/
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 17-06-2018, 16:54   #135
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,321
Thanks: 6,605
Thanked 3,113 Times in 1,591 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Ēfare i kishin bere more Elbasanit, pardon Beratit keshtu ? i kane drejtuar si duket gypat ata te Ksamilit tani drejte vendit larte

Kepo, une nuk kam qene asnjehere, bile edhe nese shkoj nga jugu ne mal nja 3 km larg vendbanimit do dal vetem mos te thone, ja erdhen keta ben m... e na ndoten ambjenten

mos e ka shkruajtur ky gazetari per inat keshtu. Taksirat mos me guxuar me njeriu te ik ne Shqiperi, kurgjo taksat e Ed Cullakut, ēfare po del nje problem tjeter tani

http://www.gazetatema.net/2018/06/17/qyteti-i-mtit/

Duhet me riparue kanalizimin.
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2018, 17:01   #136
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,583
Thanks: 3,154
Thanked 3,386 Times in 2,286 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Berati, i dyti mė i bukuri nė listėn e 30 qyteteve tė botės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Duhet me riparue kanalizimin.
po, po qashtu me riparue eshte dashur qe moti, jo po do ikim ta ndreqim ne kur te ikim ne pushime


taksirat, kush shkon me te shikoj xhama e dritare ne Berat, bile edhe Mistrecen me e takuar, duhet thene o dil ne Tirone, se ne Berat nuk guxojme te vijme dhe sikur Superbingon te na paguaj Ed Tumanoqeveria.


Edhe Cekja i Beratit, po te ishte kryetar i qytetit me trapatallje do e menaxhonte me mire ate qytet. Aaah LSI ēka i ke bere Beratit!
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur