Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Nga Cili Qytet i Shqiperise Etnike Jeni?
Tirana 26 17.69%
Durresi 9 6.12%
Elbasani 11 7.48%
Vlora 7 4.76%
Gjirokastra 1 0.68%
Fieri 6 4.08%
Shkodra 14 9.52%
Dibra 1 0.68%
Korca 7 4.76%
Peqini 10 6.80%
Permeti 3 2.04%
Pogradeci 2 1.36%
Saranda 0 0%
Lezha 0 0%
Kukesi 4 2.72%
Tropoja 0 0%
Puke 0 0%
Laci 3 2.04%
Miredita 1 0.68%
Berati 6 4.08%
Lushnja 2 1.36%
Kavaja 0 0%
Tepelena 0 0%
Librazhdi 1 0.68%
Prizren 3 2.04%
Ferizaj 1 0.68%
Prishtina 3 2.04%
Ulqini 0 0%
Shkupi 3 2.04%
Tetova 0 0%
Peja 3 2.04%
Mitrovica 1 0.68%
Gjakova 4 2.72%
Gjilani 1 0.68%
presheva 3 2.04%
Tjeter 11 7.48%
Votues: 147. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-08-2018, 10:26   #221
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 41,604
Thanks: 12,140
Thanked 10,770 Times in 6,564 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 555
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cili qytet i Shqipėrisė jeni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
aty ku ha pula gure
Jo, aty ku zbret dhia me frena dore.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 14:49   #222
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,397
Thanks: 1,429
Thanked 1,498 Times in 891 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cili qytet i Shqipėrisė jeni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Jo, aty ku zbret dhia me frena dore.
Xha Demua dhitė i ka shumė shoqe. Pėrveē frenave u vesh ēizme e u jep emra njerėzish. Ėshtė tip romantiku, alla-fshatarēe. Njė nga ato ėshtė Meleqja

Nėse nuk e kupton pse u vesh ēizmet, ta shpjegojė unė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 07-08-2018 nė 14:52
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 16:21   #223
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Posts: 1,237
Thanks: 108
Thanked 295 Times in 198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Demo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cili qytet i Shqipėrisė jeni?

Kafsho gjuhen andej shejtan!

Co thuash... qe une ua ngop dhive?! Shejtan i prap! Per prapsira te punon mendja. Vetem njeres ia kam ngopur. Po nuk e quajn Meloqe, e quajn Mesis. Asaj po, ia ngopa nje here une.

U ngaterrova ne erresire a i shuar. Na keshen ardhur ca miq nga qyteti ate nate dhe une ashtu me terezi ia bere me sy plakes "Hajde ta terezis nje here ne katua moj e shuar". E kuptoj menjehere shejtania se mu afrua dhe me tha... "Pu pu qyqja... O na marr vesh dynjaja... Nuk te duronet nje dite pa mua... edhe sot qe kemi njerez o me hipesh... Apo s'je shejtan ti... do dy ore te zbresesh..." Po me bente te zorshmen. Sikur se dija une qe asaj po i qanen syte per vete. Ia keshte qefa shejtanes se keshte nja nje ore qe po me kruhej, sa andej kendej.
"Leri llafet shejtan... Shko ungju se erdha. Nuk o vonohemi shume. Ja sa ta nakatos nja dy here dhe o dalem. Co bejme mbledhje o bejme..." Cti thosha... sa ta vija poshte kesha hallen une, mbasandaj... ste leshonte vete ajo.

Ja kshu muabeta... Vajta ne katua, herresire a derbardhe, ku shihje gje atje... pashe nje, qe leviste atje ne fund te katoit dhe ia shtrengova une. Sa ja kesha terezitur dhe po me benta shpirta rehat, degjova zerin e shejtanes qe me theshte... "O vish o Demo te ma ngrohesh xhanen, se po me mberdhi shpirta. Co bene aty ne fund te katoit tre ore a shejtan... Hajde se me preu plevita" Aty e kuptova une qe e kesha shtrenguar ne vend te gabuar. "Co bej moj shejtan" i thash "po kerkoj masaten, se ku me ra qepare ketu shejtani" U ngrita masandaj... Cte beja ta lija te plevitosej! I keshte hequr te gjitha shejtania, na dac jeshte bere dhe po me preste mua. Mezi po me priste shejtania, e keshte marre uria keq per dashurin time. Sa e pa i nditen syte shejtanes. Me tha "Malukat... nuk e mbaja mend ta keshe kaq te gjat."

Ja kshu... Une e kuptova, qe kur ia shtrengova, qe aty dicka nuk shkonte. Kesaj times i vente pa shtrenguar.
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Demo Labi pėlqehet nga
i vjetėr 07-08-2018, 16:51   #224
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,240 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nga cili qytet i Shqipėrisė jeni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Demo Labi Shiko postimin
Kafsho gjuhen andej shejtan!

Co thuash... qe une ua ngop dhive?! Shejtan i prap! Per prapsira te punon mendja. Vetem njeres ia kam ngopur. Po nuk e quajn Meloqe, e quajn Mesis. Asaj po, ia ngopa nje here une.

U ngaterrova ne erresire a i shuar. Na keshen ardhur ca miq nga qyteti ate nate dhe une ashtu me terezi ia bere me sy plakes "Hajde ta terezis nje here ne katua moj e shuar". E kuptoj menjehere shejtania se mu afrua dhe me tha... "Pu pu qyqja... O na marr vesh dynjaja... Nuk te duronet nje dite pa mua... edhe sot qe kemi njerez o me hipesh... Apo s'je shejtan ti... do dy ore te zbresesh..." Po me bente te zorshmen. Sikur se dija une qe asaj po i qanen syte per vete. Ia keshte qefa shejtanes se keshte nja nje ore qe po me kruhej, sa andej kendej.
"Leri llafet shejtan... Shko ungju se erdha. Nuk o vonohemi shume. Ja sa ta nakatos nja dy here dhe o dalem. Co bejme mbledhje o bejme..." Cti thosha... sa ta vija poshte kesha hallen une, mbasandaj... ste leshonte vete ajo.

Ja kshu muabeta... Vajta ne katua, herresire a derbardhe, ku shihje gje atje... pashe nje, qe leviste atje ne fund te katoit dhe ia shtrengova une. Sa ja kesha terezitur dhe po me benta shpirta rehat, degjova zerin e shejtanes qe me theshte... "O vish o Demo te ma ngrohesh xhanen, se po me mberdhi shpirta. Co bene aty ne fund te katoit tre ore a shejtan... Hajde se me preu plevita" Aty e kuptova une qe e kesha shtrenguar ne vend te gabuar. "Co bej moj shejtan" i thash "po kerkoj masaten, se ku me ra qepare ketu shejtani" U ngrita masandaj... Cte beja ta lija te plevitosej! I keshte hequr te gjitha shejtania, na dac jeshte bere dhe po me preste mua. Mezi po me priste shejtania, e keshte marre uria keq per dashurin time. Sa e pa i nditen syte shejtanes. Me tha "Malukat... nuk e mbaja mend ta keshe kaq te gjat."

Ja kshu... Une e kuptova, qe kur ia shtrengova, qe aty dicka nuk shkonte. Kesaj times i vente pa shtrenguar.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 17:02   #225
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,608
Thanks: 5,927
Thanked 6,999 Times in 4,465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 319
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cili qytet i Shqipėrisė jeni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Jo, aty ku zbret dhia me frena dore.
une jam dhe pak nga Korēa. me prish synin e keq


__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 17:35   #226
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,583
Thanks: 3,154
Thanked 3,386 Times in 2,286 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cili qytet i Shqipėrisė jeni?

😂😂😂😂😂😂😂
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 18:31   #227
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,397
Thanks: 1,429
Thanked 1,498 Times in 891 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cili qytet i Shqipėrisė jeni?

Xha Demo, e paske kėnaq Meleqen. Ore sa bukur i pėrkthen B-e-e-e-e-tė e Meleqes more kodosh
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 22:30   #228
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 41,604
Thanks: 12,140
Thanked 10,770 Times in 6,564 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 555
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cili qytet i Shqipėrisė jeni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
une jam dhe pak nga Korēa. me prish synin e keq
Nė qaf time po s'tė kan marrė nė befotrof ty, ti as vet nuk e di nga je.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur