Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Studentėt

Studentėt Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-07-2018, 20:48   #41
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,891
Thanks: 700
Thanked 1,175 Times in 672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin
Computer Science( po mendoj ne pjesen praktike, Programim) rralle jane ata qe kerkojne diplome. Lirisht sheno cka te duash ne resume, definitive eshte intervista teknike.
Dhe ciai eshte dega mė e preferuar nė shkencat kompjuterike?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2018, 20:52   #42
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,861
Thanks: 2,243
Thanked 2,112 Times in 1,103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Dhe ciai eshte dega mė e preferuar nė shkencat kompjuterike?
Software Engineering.

Ke edhe pjesen teorike qe ndahet ne shume nendega, por qe atje me vertete kerkohet diplome ngaqe eshte akademike dhe zakonisht me kete pjese mirren Profesoret Univerzitar.

Tash ne Programim me shume shikohet github profili dhe aktiviteti( keshtu kam ndegjuar per USA) sesa diploma.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2018, 20:59   #43
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,891
Thanks: 700
Thanked 1,175 Times in 672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin
Software Engineering.

Ke edhe pjesen teorike qe ndahet ne shume nendega, por qe atje me vertete kerkohet diplome ngaqe eshte akademike dhe zakonisht me kete pjese mirren Profesoret Univerzitar.

Tash ne Programim me shume shikohet github profili dhe aktiviteti( keshtu kam ndegjuar per USA) sesa diploma.
Pyes se nė shtator fillon ēuni shkollėn e mesme pėr informatikė, dhe nga hardwer softwer dhe telekomunikacion.. unė i kėshillova software... megjithse edhe telekomunikacion mė duket interesante
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2018, 21:07   #44
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,861
Thanks: 2,243
Thanked 2,112 Times in 1,103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Pyes se nė shtator fillon ēuni shkollėn e mesme pėr informatikė, dhe nga hardwer softwer dhe telekomunikacion.. unė i kėshillova software... megjithse edhe telekomunikacion mė duket interesante
Cilen te zgjedhe eshte mire. 3 drejtimet jane super.

Vetem se pjesa e hardwareit nuk konsiderohet pjese e shkencave kompjuterike, eshte miks computer science dhe fizike me cka quhet inxhinieria kompjuterike.

Nese i pelqen, Software eshte shume mire te fokusohet. Tashme zakonisht degezohen ose per Web ose per Mobile(ne te shumten e rasteve, keto dominojne tregun). Edhe atje duhesh te degezohesh ose frontend inxhinier ose backend inxhinier. Eshte drejtim kolosal.

Suksese ēunit.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 01-08-2018, 07:07   #45
HTFengineer
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jun 2018
Posts: 191
Thanks: 1
Thanked 31 Times in 25 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
HTFengineer ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Dhe ciai eshte dega mė e preferuar nė shkencat kompjuterike?
Computer science me finaince eshte nje nga degat qe ka me shume $

ose quantfinaince :


https://www.indeed.com/salaries/Quan...alyst-Salarieshttps://forum.wilmott.com/

https://www.quantinsti.com/blog/sala...s-really-earn/


Megjithate cdo gje varet. Tjeter ne demand eshte mobile app developer.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga HTFengineer : 01-08-2018 nė 07:17
HTFengineer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 09:51   #46
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Meso mire matematike dhe i ke bere te gjitha...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 15:06   #47
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,328
Thanks: 157
Thanked 457 Times in 299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

ke do preferonit nga keto te treja
1-mjekesi
2-bio-teknologji
3-ing.informatike
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 15:17   #48
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,861
Thanks: 5
Thanked 3,870 Times in 2,562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Une per vete numrin 2.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 15:26   #49
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,432
Thanks: 3,373
Thanked 2,659 Times in 1,309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

dihet
me te paren hane buke kudo dhe kur do
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 15:51   #50
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Tani jam i bindur vetem mjekesi. Mbron veten dhe familjen si gje e pare e si gje e dyte siguron normalisht jeten tende (jo se behesh i pasur). Pra ekuiliber familjar al top.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 15:55   #51
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,729 Times in 2,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Publik,duhet investuar me shume ne to ne fakt se jo te gjithe kane mundesine te shkojne ne privat...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 16:55   #52
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,240 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Ata qe e perfundojn ne privat sidomos ne trojet shqiptare, lirish merrja edhe kallja se dy lidhje me asgje nuk i kan. Aty kush shkon e perfundon, tamam komercializem.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 17:18   #53
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,328
Thanks: 157
Thanked 457 Times in 299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Une per vete numrin 2.
edhe une kete preferoj...bio teknologjine
behet fjale per mbesen time qe me kerkoj nje mendim ku une i dhashe 2 dhe 3 si alternativa....mjeksine e ka zgjedhur vete.
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 18:19   #54
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

sido ta xhirosh te dyja jane bere pubike
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 19:13   #55
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,861
Thanks: 5
Thanked 3,870 Times in 2,562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
edhe une kete preferoj...bio teknologjine
behet fjale per mbesen time qe me kerkoj nje mendim ku une i dhashe 2 dhe 3 si alternativa....mjeksine e ka zgjedhur vete.
Uroj t'i plotesohen deshirat mbeses!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-08-2018, 11:55   #56
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,432
Thanks: 3,373
Thanked 2,659 Times in 1,309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
dihet
me te paren hane buke kudo dhe kur do
e terheq kete qe shkruajta dje
me te vertete me mjekesine ha buke kudo , por perpara se ti futesh duhet menduar mire ne e ben dot
do duhet te stjudosh gjithe jeten
puna stresuese gjithe kohen
jeta e familjes mund te jete komode nga ana financjare , por mund te jesh absente

mendoj se duhet te ekzistoje nje ekipe psikollogesh te analizojne profilin e studenteve perpara hyrjes ne fakultetin e mjekesise...
e them kete se pikerisht sot mora vesh se njeri nga koleget rezident prej nje viti beka tentative vetvrasje nderkohe qe ishte i pari ne plan nacional ne konkursin a specialiteve, zheni si person,
por kurohet antidepresive , qenka ne linjen e dyte
por te gjithe jane me frike sepse e shikojne shume fragjil nga ana psikollogjike
dhe nuk dine si ti thone qe ta le profesionin...
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 08-08-2018, 13:16   #57
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 41,610
Thanks: 12,143
Thanked 10,772 Times in 6,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 555
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
e terheq kete qe shkruajta dje
me te vertete me mjekesine ha buke kudo , por perpara se ti futesh duhet menduar mire ne e ben dot
do duhet te stjudosh gjithe jeten
puna stresuese gjithe kohen
jeta e familjes mund te jete komode nga ana financjare , por mund te jesh absente

mendoj se duhet te ekzistoje nje ekipe psikollogesh te analizojne profilin e studenteve perpara hyrjes ne fakultetin e mjekesise...
e them kete se pikerisht sot mora vesh se njeri nga koleget rezident prej nje viti beka tentative vetvrasje nderkohe qe ishte i pari ne plan nacional ne konkursin a specialiteve, zheni si person,
por kurohet antidepresive , qenka ne linjen e dyte
por te gjithe jane me frike sepse e shikojne shume fragjil nga ana psikollogjike
dhe nuk dine si ti thone qe ta le profesionin...
Zakonisht (nė njė pėrqindje shum tė lartė) ata qė janė absolut nė shkollė ēmėnden nga trutė e kokės mbas mbarimit tė studimeve.
Diēka nuk shkon me trurin e tyre, nuk ka tė bėj mjeksi ose jo nė tė gjitha fushat ku studiojnė ndodh kjo.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-08-2018, 13:29   #58
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

thone qe mjekesia nuk eshte per femrat se ka shume veshtiresi familjare...pervec dentistes...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2018, 18:58   #59
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Tani qe Erdogani bleu Universitetin e New York-ut jam 100% i bindur ai shteterori.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2018, 20:09   #60
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,184
Thanks: 341
Thanked 2,512 Times in 1,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Universitet privat apo publik?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Meso mire matematike dhe i ke bere te gjitha...
Matematika eshte kryesisht talent. Duhet te kesh prirje.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur