Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar > Punimet e Anėtarve

Punimet e Anėtarve Punime tė ndryshme Artistike.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-08-2013, 19:33   #1
Dide
Super Anėtar
 
Avatari i Dide
 
Data e antarėsimit: Aug 2013
Vendndodhja: Planeti i endrrave
Posts: 124
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
Dide ka njė atmosferė spektakolareDide ka njė atmosferė spektakolareDide ka njė atmosferė spektakolare
Mos u tremb e dashur ti

Mos u tremb e dashur ti,
nga kjo bote rrugaēerie..
mos u tremb as ne internet,
nga komentet trimerie!

Mos u mashtro e dashur ti,
kur rufjanet te ēojne fjale..
te pelqejne si prostitute,
dhe jo te bukur, porsi nje zane!

Mos u merzit e dashur ti,
kur fershellejne, te provokojne!
Ti e di, i njeh tashme..
rrugeēet nuk dijne, te dashurojne.

Mos kthe fjale, jo aspak,
as nga sharjet, kur s'te arrijne..
maskarenjte kete pune kane,
tjeter gje ata nuk dine!

Perfundimisht e fituar,
ec ballhapur ne kete ferr,
te terbohen gjithe manjaket,
teksa ti shkon gjith nder.

Dide
__________________
Mos zgurdullo syte per te gjetur difektin tim!
Kerko formen e kuptimit, keshtu formohet ajo rrumbullaksi pa cepa e kende ironie!
Dide nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-08-2013, 19:35   #2
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dide Shiko postimin
Mos u tremb e dashur ti,
nga kjo bote rrugaēerie..
mos u tremb as ne internet,
nga komentet trimerie!

Mos u mashtro e dashur ti,
kur rufjanet te ēojne fjale..
te pelqejne si prostitute,
dhe jo te bukur, porsi nje zane!

Mos u merzit e dashur ti,
kur fershellejne, te provokojne!
Ti e di, i njeh tashme..
rrugeēet nuk dijne, te dashurojne.

Mos kthe fjale, jo aspak,
as nga sharjet, kur s'te arrijne..
maskarenjte kete pune kane,
tjeter gje ata nuk dine!

Perfundimisht e fituar,
ec ballhapur ne kete ferr,
te terbohen gjithe manjaket,
teksa ti shkon gjith nder.

Dide
Bukur!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-08-2013, 19:39   #3
Dide
Super Anėtar
 
Avatari i Dide
 
Data e antarėsimit: Aug 2013
Vendndodhja: Planeti i endrrave
Posts: 124
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
Dide ka njė atmosferė spektakolareDide ka njė atmosferė spektakolareDide ka njė atmosferė spektakolare
Smile Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Faleminderit!
__________________
Mos zgurdullo syte per te gjetur difektin tim!
Kerko formen e kuptimit, keshtu formohet ajo rrumbullaksi pa cepa e kende ironie!
Dide nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-08-2013, 19:43   #4
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,340
Thanks: 806
Thanked 1,307 Times in 973 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

po,ajo ishte nje metafore shume e goditur...jam i nje mendimi me yokon...edhe ajo e trotuarit me pelqeu shume..te tille jane bere trotuaret tane..zevendesojne mungesen e teatrove...
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-08-2013, 19:49   #5
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,602
Thanks: 1,795
Thanked 1,941 Times in 1,461 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Jo se nuk dijne te dashurojne
thjesht dashurojne ndryshe nga ty
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-08-2013, 19:49   #6
Dide
Super Anėtar
 
Avatari i Dide
 
Data e antarėsimit: Aug 2013
Vendndodhja: Planeti i endrrave
Posts: 124
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
Dide ka njė atmosferė spektakolareDide ka njė atmosferė spektakolareDide ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
po,ajo ishte nje metafore shume e goditur...jam i nje mendimi me yokon...edhe ajo e trotuarit me pelqeu shume..te tille jane bere trotuaret tane..zevendesojne mungesen e teatrove...
__________________
Mos zgurdullo syte per te gjetur difektin tim!
Kerko formen e kuptimit, keshtu formohet ajo rrumbullaksi pa cepa e kende ironie!
Dide nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2013, 19:49   #7
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,126
Thanks: 1,440
Thanked 2,043 Times in 1,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Dide...shume bukur. E thjesht dhe shume domethenese
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2013, 20:03   #8
Dide
Super Anėtar
 
Avatari i Dide
 
Data e antarėsimit: Aug 2013
Vendndodhja: Planeti i endrrave
Posts: 124
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
Dide ka njė atmosferė spektakolareDide ka njė atmosferė spektakolareDide ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Faleminderit Mano!
__________________
Mos zgurdullo syte per te gjetur difektin tim!
Kerko formen e kuptimit, keshtu formohet ajo rrumbullaksi pa cepa e kende ironie!
Dide nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2013, 20:05   #9
Dide
Super Anėtar
 
Avatari i Dide
 
Data e antarėsimit: Aug 2013
Vendndodhja: Planeti i endrrave
Posts: 124
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
Dide ka njė atmosferė spektakolareDide ka njė atmosferė spektakolareDide ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Jo se nuk dijne te dashurojne
thjesht dashurojne ndryshe nga ty
Te dish ti se me ke Donkishot po flet, nuk me tregone arrat e dashurise, Thirsty.
__________________
Mos zgurdullo syte per te gjetur difektin tim!
Kerko formen e kuptimit, keshtu formohet ajo rrumbullaksi pa cepa e kende ironie!
Dide nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2013, 16:37   #10
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

o dideee..

sic e sheee..

ne forum ka ndarjeee

ka vende per poezi..
ka vende per politikie
shkence mjekesi etjera plote o didi..

dmth gjej vendin e caktuar e pastaj shkruaj..

.
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2013, 16:43   #11
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,602
Thanks: 1,795
Thanked 1,941 Times in 1,461 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dide Shiko postimin
Te dish ti se me ke Donkishot po flet, nuk me tregone arrat e dashurise, Thirsty.
o 18 vjecar, a 19 sa je. Te ka kap hormoni?


Cdo njeri e shpreh dashurine sic di vete, seshte bytha jote me e mire se e nje "rrugaci". Ai ka stilin e tij, ti tendin.

dhe mjaft hape 100 tema


Keto dyja pershembull shkojne bashke

http://www.forum-al.com/showthread.php?t=22922
nen nje teme.
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2013, 17:53   #12
Dide
Super Anėtar
 
Avatari i Dide
 
Data e antarėsimit: Aug 2013
Vendndodhja: Planeti i endrrave
Posts: 124
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
Dide ka njė atmosferė spektakolareDide ka njė atmosferė spektakolareDide ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Nuk njoh mire hapat e forumit..
Per kete arsyje gaboj ne renditje, por mjafton te me tregosh e jo te me ironizosh.

Une hap tema te ndryshme, por poemat edhe theniet jane te natyres sime, jo se jam 19 vjeē.. jam plot 36. Nuk di ēte them me, po te tregohem njeri.
__________________
Mos zgurdullo syte per te gjetur difektin tim!
Kerko formen e kuptimit, keshtu formohet ajo rrumbullaksi pa cepa e kende ironie!
Dide nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2013, 19:22   #13
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,602
Thanks: 1,795
Thanked 1,941 Times in 1,461 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dide Shiko postimin
Nuk njoh mire hapat e forumit..
Per kete arsyje gaboj ne renditje, por mjafton te me tregosh e jo te me ironizosh.

Une hap tema te ndryshme, por poemat edhe theniet jane te natyres sime, jo se jam 19 vjeē.. jam plot 36. Nuk di ēte them me, po te tregohem njeri.
36? Atehere ndryshon puna
me raste na vijne keta adoleshentet, kane nga nje amore (gjoja), bejne like nje faqe poeme ne fb, hapin shume tema, bejne interesantin me pak fjale, rrin nje muaj ose dy dhe nuk futen me(ketu dhe forume te ngjashme si ky).

Mesoje njehere forumin pastaj shkruan, pershembull anetarja e panjohura ose z. Agim Metbala shkruajn shume poema, te hapnin teme per secilen poem do mbushej forumi vetem me temat e ketyre dyve. Kjo shkon edhe per te temat e ndjenjave.
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2013, 20:58   #14
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,398
Thanks: 211
Thanked 195 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Dide, ti mos u merzit qka tjert mendojn per ty.Po tregohesh shum aktive me kte larmin e temave...te pergezoi per punen tende te mrekullueshme .Me pelqyen vargjert ne kte tem.As mos e lodh mendjen nese te kritikojn ...as kush sesht i persosur ne kte bote,perveq nji pjese te fis-hit tane ,sepse ktu secili ka imunitet te kritikoi tjetrin,ta lavdroi e kshtu me radh.
Mos e vraj hiq mendjen dhe kure te merzitet f-al bej pak pauz deri sa te merzitesh per antarin qe e do,ke respekt te ndersjell ose diku ne mes te kesaj meseleje.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2013, 21:04   #15
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,059
Thanks: 6,568
Thanked 2,512 Times in 1,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

dide, je njeshe per kok tende...
vazhdo keshtu...p
ps..o brar ktu ka qef me e postu ajo..c hall ke ti??p
pak ma i amel ,e cupkat lali..
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2013, 22:44   #16
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

arapci..
ka rendsiii

me pas kufiii

gjellet i vem te tema guzhines..
mjekesoret te mjekesia..
futbollet tek sporti
muziken tek muzika..
poezite tek letersia..

e me radhe..

keshtu qe kur duam te lexojm diden si poete mos te shkojm te hapin deren e guzhines.. por direkt tek letersia..
prandaj ja sugjerova ti shohi keto te ndarat e forumit..

e sipas llojit te vihen gjerat..

dhe keshtu nuk kemi hallakatje e sidomos krijuesit e kan me te lehte te lexohen por dhe te komunikojne..

dide..

mir se ke erdhur ne forum..
krijimtari te mbare te uroj..

shendet gjthashtu..

mo u nxe me miletin ketu..

shkruan bukur...
kjo eshte pershtypja pare qe kam nga sa kam lexuar nga ju..

tana te mirat..

dhe ne fund..

un jam kritiku me i madh i letersise.. ..


vetem se.. politika me pengon te lexoj poezi e proze..

po..po thash une se x poezi eshte e mir..mbaroj qo pun..
e po sme pelqeu mua dicka dije se..nuk eshte gje..
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2013, 03:09   #17
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,602
Thanks: 1,795
Thanked 1,941 Times in 1,461 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Keta moderatoret ti fusin nje te fshire kesaj temes
ti bashkojne dy temat kaq dhe ta lem mbrapa kete pune lol

Poezi te bukura, me pelqyen, prape sjam dakort per rrugacet

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brari Shiko postimin

un jam kritiku me i madh i letersise.. ..


vetem se.. politika me pengon te lexoj poezi e proze..

po..po thash une se x poezi eshte e mir..mbaroj qo pun..
e po sme pelqeu mua dicka dije se..nuk eshte gje..
Hahahaha sa kam qeshur lol
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2013, 06:46   #18
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dide Shiko postimin
Mos u tremb e dashur ti,
nga kjo bote rrugaēerie..
mos u tremb as ne internet,
nga komentet trimerie!

Mos u mashtro e dashur ti,
kur rufjanet te ēojne fjale..
te pelqejne si prostitute,
dhe jo te bukur, porsi nje zane!

Mos u merzit e dashur ti,
kur fershellejne, te provokojne!
Ti e di, i njeh tashme..
rrugeēet nuk dijne, te dashurojne.

Mos kthe fjale, jo aspak,
as nga sharjet, kur s'te arrijne..
maskarenjte kete pune kane,
tjeter gje ata nuk dine!

Perfundimisht e fituar,
ec ballhapur ne kete ferr,
te terbohen gjithe manjaket,
teksa ti shkon gjith nder.

Dide
Mashallah , ec e gjej dike tjeter qe te kupton keshtu
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2013, 06:55   #19
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 465 Times in 215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

..kjo poezi po te acarojka,pse??...,sepse kjo jete ne te cillen jemi duke jetuare eshte vashdimishte lufte per drejtesi,dashuri dhe mbijetes....aja qka mundemi te perzgjedhim eshte dashuria e sinqerte!!,per te cilen me se shumti kemi nevoj, gjithsesi kemi nevoj edhe per internet sepse e shpenzojme at energji kreative duke biseduar qoft ajo pozitive apo e kundert..ne keto koh te veshtira duhet te shprehim mendime pozitive dhe kreative ashtu qe sado pak te mbushim shpirtin ton me ngrohtesi!!dhe dashuri..ku ka ngrohtesi dhe dashuri mendoj se edhe Zoti eshte afer neshe sepse keto jane te bekuara nga i gjithmeshirshmi.
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2013, 08:03   #20
NeVertiti
Kohe & Stine
 
Avatari i NeVertiti
 
Data e antarėsimit: Oct 2011
Vendndodhja: PerTej HoriZontit
Posts: 306
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
NeVertiti ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėNeVertiti ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėNeVertiti ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėNeVertiti ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėNeVertiti ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėNeVertiti ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Mos u tremb e dashur ti

E bukur Dide....!!
Pergjethsisht "njeriu instiktiv" sot po behet shume dominues,e mjaft i rrezikshem dhe degradues per shoqerin,jo vetem ne shtjellimin e nje ndjenje dashurie por dhe ne segmente te tjera..sociale.
NeVertiti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur