Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-08-2019, 01:09   #541
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 809
Thanks: 40
Thanked 302 Times in 162 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Kasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Loja me kopila

A e keni pare ndonjehere filmin "Historia e fshete e Drakules"?
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 01:44   #542
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,852
Thanks: 14,656
Thanked 8,957 Times in 5,193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Jo kam pare kete. Bram stoks dracula.hollywood

E ke pare?
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 01:52   #543
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 632
Thanks: 218
Thanked 226 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Pyetje -Pergjigje......

Jo. Ose ndoshta moti.... S'jom i sigurt.

Cila kategori filma te pelqen me se shumti ?
Ice nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 01:55   #544
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,852
Thanks: 14,656
Thanked 8,957 Times in 5,193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Ne fakt nuk esht film i ri...
Action ,comedy dhe thriller gjithashtu.

Po ty?

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Performer : 25-08-2019 nė 01:58
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 02:09   #545
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 632
Thanks: 218
Thanked 226 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Pyetje -Pergjigje......

Porno.

Shaka shaka Edhe mu ashtu. Kom edhe qef adventure dhe science fiction.

Mac apo Qen ?
Ice nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 02:14   #546
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,852
Thanks: 14,656
Thanked 8,957 Times in 5,193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Lol yeah right joking

Macet me pelqejn se perkedhelen shume.

Ndonje dokumentar interesant do me rekomandosh ?
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 02:30   #547
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 632
Thanks: 218
Thanked 226 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Pyetje -Pergjigje......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Lol yeah right joking

Macet me pelqejn se perkedhelen shume.

Ndonje dokumentar interesant do me rekomandosh ?
bahahahaha

Po ka plot qe i kom kqyr moti. ndoshta ta qoj nje mesazh kur me kujtohet.

Keni qef qytet apo katun ?
🖤 (1)
Ice nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 06:33   #548
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,285
Thanks: 4,134
Thanked 6,867 Times in 2,350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Me qytetin jam mesuar por per ca dite ne katund nuk jam kondra.

Keni plane sot?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 07:01   #549
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 632
Thanks: 218
Thanked 226 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Pyetje -Pergjigje......

Jo. Veq me kalu kohen keshtu.

Cfar deshironi nga kjo jete ?
Ice nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 07:16   #550
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,285
Thanks: 4,134
Thanked 6,867 Times in 2,350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Gjithe te mirat i dua.

Te pelqen te rrish vetem?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 07:21   #551
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 632
Thanks: 218
Thanked 226 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Pyetje -Pergjigje......

Po. Me pelqen.

Po ty ?
Ice nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 07:24   #552
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,680
Thanks: 733
Thanked 780 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Patjeter. Nje kafaz telash siper dhe jam ne rregull.

A jane thinjat tregues pjekurie?
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 07:25   #553
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,077
Thanks: 13,073
Thanked 7,230 Times in 4,582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Po pjekurie dhe zgjuarsie

Ti cfare kerkon nga jeta?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 07:29   #554
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,680
Thanks: 733
Thanked 780 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Shendet te plote deri ne fund te diteve. Boll e kam.

Do te pelqente te arrije te 100-at?
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 07:29   #555
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Thinjat jane tregues i pleqerise.Pjekuria ska lidhje me moshen se mund te jesh gomarice plake si njera edhe keput brockulla.

Si ishte pyetja?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 07:30   #556
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,680
Thanks: 733
Thanked 780 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Me pikepyetje.

Kush t'i ka ngritur nervat?
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 07:30   #557
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,495
Thanks: 7,051
Thanked 2,987 Times in 1,380 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Un spara behen shpesh me nerva

Do te pelqente te beheshe plak 100 vjecar?
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 07:33   #558
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,077
Thanks: 13,073
Thanked 7,230 Times in 4,582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Jo Dua me shum
100 gati arrita

Ca kane njerezit sot me duken te gjithe me nerva?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 07:35   #559
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,680
Thanks: 733
Thanked 780 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje -Pergjigje......

Une nuk jam me nerva.

Ti je me nerva?
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-08-2019, 07:35   #560
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,265
Thanks: 2,571
Thanked 4,627 Times in 2,955 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 167
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Pyetje -Pergjigje......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Asgje interesante

A eshte gabim te dashurosh ?
Te ben me te dobet nga pala tjeter gjithsesi.....

Si shpejt u kujtova, po me mire vone se kurr thone

Skane marr dozen ditore si une

Ti me qejfe he perdite?
Eden nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur