Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Arti Programimit

Arti Programimit Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-08-2015, 23:20   #1
Gjeraldina
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Aug 2015
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Gjeraldina ėshtė nė rrugė tė mbarė
Space Killer

Loja me e re per platformen android !

Space-Killer eshte loja me e re per platformen android , e cila konsiston ne udhetimin ne hapsire
dhe luftimin me anijet aliene .

Instalo tani : https://play.google.com/store/apps/d...geraldina.titi

Vizito faqen tone per me shume lojera : www.geraldinallc.com

Gjithashtu na gjeni dhe ne Facebook : https://www.facebook.com/pages/Geral...message_bubble

Faleminderit
Check it out
!

The new android game

Space-Killer is the newest android game with space killing the alien ships.

Best Game you ever played

Install by clicking the link below : https://play.google.com/store/apps/d...geraldina.titi

Visit our page : www.geraldinallc.com

Find us on Facebook : https://www.facebook.com/pages/Geral...message_bubble

Thank you .
Gjeraldina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2015, 23:29   #2
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,663
Thanks: 8,782
Thanked 6,773 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Space Killer

pershendetje ai/ajo dhe mire se erdhe, por te them te drejten te hysh ne kte forum dhe te na besh publicitet per gjerat tuaja non me gusta aspak! Kemi nje rregullore te shkruar dhe nje kod etik te pa shkruar qe eshte mire te respektohet! Ti i dogje te gjitha pasazhet(kalimet) dhe direkt ne torte......, pra as prezantim, as pershendetje, as njohje dhe familjaritet, as gje prej gjeje....Meqe hyre "pa trokitur" bujrum, hiqi kepucet sepse nuk ka kush lan dhe fshin dhe kalofsh mire! respekte!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2015, 23:34   #3
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,064
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Space Killer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
pershendetje ai/ajo dhe mire se erdhe, por te them te drejten te hysh ne kte forum dhe te na besh publicitet per gjerat tuaja non me gusta aspak! Kemi nje rregullore te shkruar dhe nje kod etik te pa shkruar qe eshte mire te respektohet! Ti i dogje te gjitha pasazhet(kalimet) dhe direkt ne torte......, pra as prezantim, as pershendetje, as njohje dhe familjaritet, as gje prej gjeje....Meqe hyre "pa trokitur" bujrum, hiqi kepucet sepse nuk ka kush lan dhe fshin dhe kalofsh mire! respekte!
vetem nga emri i mbretėreshės Gjeraldine duhet ti thyejm rregllat


mir mi goce nuk ke ene per tla ti?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2015, 23:49   #4
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,663
Thanks: 8,782
Thanked 6,773 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Space Killer

historikisht me kane dhene shume bezdi postime te tilla, sidomos ne rastin ne fjale kur postimi i pare fare ku nuk te pyet as :si u ngryset, si u gdhite, ke kap gjo apo ske kap gjo,(peshk e kam fjalen) nga jeni dhe pse jeni, por direkt ne pilaf me luge ne brez a thua se ne ketu po ngordhnim per lojrat space killer,e ku di une se cfare! DRAGUE- ska mo ene per te la, se kane dale pjatat plastike ose sufllaqe dhe doner..... Lojrat? NEIN DANKE!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2015, 00:07   #5
CERMENIKASI
I LARGUAR
 
Avatari i CERMENIKASI
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 1,632
Thanks: 327
Thanked 431 Times in 242 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
CERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Space Killer

S'kemi vakėt pėr tė luftuar alienėt sepse kemi shumė halle me fqinjėt tanė (serb,grek etj...)
Njėri do detin ,tjetri do veriun e Dardanisė etj...
__________________
Jam gegė por mos ma shajė kush Toskėrinė
CERMENIKASI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur