Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-07-2019, 02:28   #841
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,908
Thanks: 13,687
Thanked 8,329 Times in 4,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Djali me beri te qesh .kemi nje komshie 20 vjecare ..ju ul ne preher ajo e puthi te faqja ...ky e kapi na gjoksi lool
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2019, 02:32   #842
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,943
Thanks: 16,827
Thanked 21,338 Times in 8,309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Djali me beri te qesh .kemi nje komshie 20 vjecare ..ju ul ne preher ajo e puthi te faqja ...ky e kapi na gjoksi lool
tani me women movement, mesoje te ket me kujdes
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2019, 02:35   #843
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,908
Thanks: 13,687
Thanked 8,329 Times in 4,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Yea im in trouble ...
I bera dhe foto po spo behet load lol
I thash mos e beje me
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2019, 06:10   #844
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,409
Thanks: 6,807
Thanked 8,028 Times in 5,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2019, 09:33   #845
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 21,994
Thanks: 5,117
Thanked 5,627 Times in 2,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 246
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Njera dje... Po me tregonte nje histori te familjes se saj , Por kur po ma tregonte taman si ne film .. i was pissing myself laughing .

Por kur e kam pyetur per nje rast familjar hé qysh shkuan gjerat ? Atehere me tha everything was perfect and it was beautiful .. 3 months down the line P.O. me tregonte how that day on the way down there ( they are originally from spain) on the motorway they all had a mental breakdown and argued with each other .... por qe kur arritem ne party we all had to pretend that they are the beautiful perfect family, she said it was very hard to pretend but whenever we would go outside for fresh air , we would have a little bite of each others neck, then go back inside and pretend .

Taman ne si ne film comedy ... kam qeshur me lot families we all argue : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2019, 12:36   #846
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,414
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Njera dje... Po me tregonte nje histori te familjes se saj , Por kur po ma tregonte taman si ne film .. i was pissing myself laughing .

Por kur e kam pyetur per nje rast familjar hé qysh shkuan gjerat ? Atehere me tha everything was perfect and it was beautiful .. 3 months down the line P.O. me tregonte how that day on the way down there ( they are originally from spain) on the motorway they all had a mental breakdown and argued with each other .... por qe kur arritem ne party we all had to pretend that they are the beautiful perfect family, she said it was very hard to pretend but whenever we would go outside for fresh air , we would have a little bite of each others neck, then go back inside and pretend .

Taman ne si ne film comedy ... kam qeshur me lot families we all argue : )

Uaaa po kjo eshte klasike lol


Mua me beri per te qeshur nje veshje qe provova ne mengjes. Kur pash veten thash me e vu ne forum ke veshjet do me bullying...
__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2019, 17:57   #847
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,943
Thanks: 16,827
Thanked 21,338 Times in 8,309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Po flisnim per peshen, nje nga motrat e mia ka ren ne peshe (por gjithemone ka qen elegante)
Shkon dhe peshohet “114lb”
un: biiiiachhh
Motra e saj binjake: ske nevoj te jesh aq “rexhi”
do jesh teper e dobet, sidomos nga fytyra
motra e dobet: ska problem mund te vej tualet
un: po ve tualet
motra e saj binjake: ih dmth vec te kesh trupin mire ste intereson fytyra...nejse cfare them un sikur do arrish ate pesh ti
un: si guxon, te sfidoj per 2 vjet qe do e arrij
ajo: oh 2 vjet, do te jepja 3vjet
un: me jep 4 ose 5 vjet lol
po qeshnim me lot e dinim qe skam per ta arritur ate peshe anytime soon lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rexhina : 14-07-2019 nė 18:00
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2019, 18:59   #848
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,230
Thanks: 9,878
Thanked 8,793 Times in 4,449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 18:47   #849
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,419
Thanks: 6,485
Thanked 7,919 Times in 3,782 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Fytyra e injorimit te zonjes ne te majte

__________________
a wolf will never be a pet
🖤 (3)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 19:15   #850
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 21,994
Thanks: 5,117
Thanked 5,627 Times in 2,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 246
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Uaaa po kjo eshte klasike lol


Mua me beri per te qeshur nje veshje qe provova ne mengjes. Kur pash veten thash me e vu ne forum ke veshjet do me bullying...
Na e pershkruaj , Leaf ? : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 19:16   #851
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,967
Thanks: 3,954
Thanked 6,651 Times in 2,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Keto moderatoret qe i bejne qoka njona-tjetres neper studiot televizive. Tjerrin te njejtin muhabet here si drejtuese dhe here si te ftuara.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 19:45   #852
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,602
Thanks: 23
Thanked 2,523 Times in 1,565 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Shoqja e mire ne dite te veshtire
__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 20:32   #853
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,513
Thanks: 2,604
Thanked 2,428 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Po flisnim per peshen, nje nga motrat e mia ka ren ne peshe (por gjithemone ka qen elegante)
Shkon dhe peshohet “114lb”
un: biiiiachhh
Motra e saj binjake: ske nevoj te jesh aq “rexhi”
do jesh teper e dobet, sidomos nga fytyra
motra e dobet: ska problem mund te vej tualet
un: po ve tualet
motra e saj binjake: ih dmth vec te kesh trupin mire ste intereson fytyra...nejse cfare them un sikur do arrish ate pesh ti
un: si guxon, te sfidoj per 2 vjet qe do e arrij
ajo: oh 2 vjet, do te jepja 3vjet
un: me jep 4 ose 5 vjet lol
po qeshnim me lot e dinim qe skam per ta arritur ate peshe anytime soon lol
You will get there in 1 year. Mark my words.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
🖤 (1)
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 20:36   #854
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,943
Thanks: 16,827
Thanked 21,338 Times in 8,309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
You will get there in 1 year. Mark my words.
while eating currently icecream I said mentally:
“thank you for believing in me” *happy cry*
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (2)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 21:19   #855
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,875
Thanks: 0
Thanked 966 Times in 844 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Fytyra e injorimit te zonjes ne te majte
shume simpatike kjo treshja.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 17:07   #856
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,503
Thanks: 14,525
Thanked 12,409 Times in 7,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 17:38   #857
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,518
Thanks: 1,781
Thanked 1,918 Times in 1,442 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Hahahahahaha
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 20:00   #858
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,943
Thanks: 16,827
Thanked 21,338 Times in 8,309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 20:47   #859
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,490
Thanks: 2,814
Thanked 2,787 Times in 1,553 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Ky gif. Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 21:12   #860
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,513
Thanks: 2,604
Thanked 2,428 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
while eating currently icecream I said mentally:
“thank you for believing in me” *happy cry*
Lol you're welcome. A year after you start domethen lol 6 months to go down to comfy and another 4-6 to lose the last 10ish. Honestly, the way you go abt it when you put ur mind to it I think a year might be too long. You know you can! I woke up this morning and went straight to the cake. I dont know how i forced myself to just make coffee and walk out the house. Today I'm starting fresh. Ate healthy all day and still havent reached my goal weight. This is tough
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
🖤 (1)
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur