Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-01-2019, 12:15   #1
AlbaniaIrc
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2019
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
AlbaniaIrc ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pershendetje Forumi-al.com

Te nderuar User te Forum. Al. Com

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga AlbaniaIrc : 04-01-2019 nė 12:30
AlbaniaIrc nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AlbaniaIrc pėlqehet nga
i vjetėr 04-01-2019, 12:33   #2
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 10,871
Thanks: 9,196
Thanked 4,820 Times in 2,212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje Forumi-al.com

Mire se erdhe!
__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2019, 12:48   #3
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 1,984
Thanks: 504
Thanked 363 Times in 176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje Forumi-al.com

Mire se erdhe!
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 10:25   #4
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,028
Thanks: 532
Thanked 829 Times in 333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje Forumi-al.com

Mire se erdhe
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur