Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-12-2018, 16:30   #81
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,236
Thanks: 14,952
Thanked 8,823 Times in 5,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Liverpool FC

Qfar tifozash REDS.

EC ATY.

Ky eshte LIVERPOOL.PUSHED in ATACKE.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga SystemA : 29-12-2018 nė 16:47
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-12-2018, 17:04   #82
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,236
Thanks: 14,952
Thanked 8,823 Times in 5,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

GJEOMETRI....FUTBOLL...i thone.

Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh BENO.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-12-2018, 17:20   #83
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,236
Thanks: 14,952
Thanked 8,823 Times in 5,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Liverpool FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
GJEOMETRI....FUTBOLL...i thone.

Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh BENO.
4-1.Dhe ....Granit Xhaka nuk po lu me muqibaba,se do hash noi te....KUQE.

GRANDE REDS.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-12-2018, 18:27   #84
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,236
Thanks: 14,952
Thanked 8,823 Times in 5,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC


Komentet ja u lej juve.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-01-2019, 07:10   #85
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,905
Thanks: 1,111
Thanked 1,228 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Manchester City - Liverpool Sot ne mbremje ora 21:00.

Mendoj se te kuqte fitojne sot, dhe prekin me njeren dore titullin kampion te Anglise, qe mungon prej 28 vitesh.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
i vjetėr 03-01-2019, 07:24   #86
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,353
Thanks: 2,731
Thanked 2,703 Times in 1,507 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Nese fiton sot Liverpool i bie te shkoj 10 pike para Cityt dhe 9 para Totenham.
Do ishte goxha distance per 17 jave kampionat.
Nese luajne me kundrasulme e mbrohen mire kane per ta rrafur Cityn. Lene shume hapesira mbrapa e Liverpool ka shume lojtare te shpejte ne sulm.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 03-01-2019, 07:45   #87
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,655
Thanks: 1,234
Thanked 764 Times in 477 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Besoj se duhet ta marin titullin kete vit.Nese nuk e marin edhe kete vit,atehere kurre nuk do ta marin.
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-01-2019, 18:19   #88
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,236
Thanks: 14,952
Thanked 8,823 Times in 5,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Kuota 2.00 per bepen ne 3.50 per REDS.Skam le i marre, pra 10 euro per KAMPIONET.Do e napi nje GOLL Shaqua,ni Mane(se ka hum shume raste),ni Salah,ne NJI ish AI ne Gjermani,qe ju shkrujti NJONI para do vitesh qe ta SKUQ.10 pike para i bie...te humi LIVERPOOL 4 neshje rrjesht,ne resti te fitoje nja 4.5.ose 6-te ne seri.Sbo VAKI.Ne REDS kane mbrojtjen me te FORTE...AKTUALISHT.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-01-2019, 19:23   #89
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 167
Thanks: 228
Thanked 65 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Liverpool FC

City - Liverpool
Minuta e 18, Kompjuteri tregon gool!
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-01-2019, 19:26   #90
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,236
Thanks: 14,952
Thanked 8,823 Times in 5,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Liverpool FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ricky_ch Shiko postimin
City - Liverpool
Minuta e 18, Kompjuteri tregon gool!
Gol ASHIQARESH dhe ka...DIFENCE REDS.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 03-01-2019, 19:51   #91
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,236
Thanks: 14,952
Thanked 8,823 Times in 5,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

E permbysin pjesen e dyte.City ekip i kalbt

@tifozat bavareze.

Shancet...99%-1%,ose me mire dorezohuni me

Naten e mire.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2019, 05:26   #92
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,905
Thanks: 1,111
Thanked 1,228 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
E permbysin pjesen e dyte.City ekip i kalbt

@tifozat bavareze.

Shancet...99%-1%,ose me mire dorezohuni me

Naten e mire.
Liverpool ne Champions League me thene te drejten nuk ka treguar ndonje nivel te larte sivjet. Grupin si me paterica e kaloi. Perball Bayern eshte pak ndryshe.

Me erdhi keq per humbjen kunder Man City, se meritonte. + 4 tani. Gjths akoma jam i mendimit se reds kete vit jane per titullin kampion ne Ishull.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
i vjetėr 04-01-2019, 15:28   #93
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,236
Thanks: 14,952
Thanked 8,823 Times in 5,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Liverpool ne Champions League me thene te drejten nuk ka treguar ndonje nivel te larte sivjet. Grupin si me paterica e kaloi. Perball Bayern eshte pak ndryshe.

Me erdhi keq per humbjen kunder Man City, se meritonte. + 4 tani. Gjths akoma jam i mendimit se reds kete vit jane per titullin kampion ne Ishull.
Nuk e pashe pjesen e dyte.Ne te paren City gjuajti vetem njehere ne kuadrat dhe shenoje.Goli i Reds ishte i PASTERT(sepse lojtaret e Liverpoolit nuk bene protesta nuk e di).Bayern nuk ka vazhdimesi dhe ha DRU.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2019, 15:42   #94
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,684
Thanks: 799
Thanked 1,519 Times in 875 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Liverpool lujti mire , por mbrojtja cuditerisht dje fuste uje. Ai lovren eshte mbrojtes i dobet , shpesh her i shperqendruar dhe nderhyrjet i ka gjithmone te vonuara. Tek te dy golat ishte fajtor.
Per mu ishte ndeshje e barabarte dhe barazimi do ishte rezultati me i drejte.

Ndersa rregullat e goal line technology duhet te ndryshojne sic kane qene ne fillim te viteve 90, topi po kaloj vijen me shume se 50% duhet te quhet gol , nderkohe dje topi kaloi 90% te vijes se portes dhe prap nuk u qujt gol.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 04-01-2019, 15:49   #95
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,353
Thanks: 2,731
Thanked 2,703 Times in 1,507 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

1.5 Cm ishte ne vije topi, vertet fat i dobet.

Guardiola vazhdon me filozofine e tij duke menduar vetem per sulmin e aspak per mbrojtjen.
Nuk kane per te shkuar larg ne CHL as kete vit.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 07-01-2019, 15:13   #96
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,236
Thanks: 14,952
Thanked 8,823 Times in 5,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Ta vrejme sot...
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2019, 21:00   #97
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,236
Thanks: 14,952
Thanked 8,823 Times in 5,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ta vrejme sot...
<Tradhtari> nga Zvicra ishte lojtari me i MIRE ne FUSHE. I pa fat kur dha nje.... udarac.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-01-2019, 15:14   #98
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,236
Thanks: 14,952
Thanked 8,823 Times in 5,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

bayern vs REDS.

ZERO shonc.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-01-2019, 15:53   #99
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,236
Thanks: 14,952
Thanked 8,823 Times in 5,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

bayern i DARIT.

LOV REDS.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-01-2019, 15:35   #100
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,684
Thanks: 799
Thanked 1,519 Times in 875 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Liverpool veshtire do e kete ta mbaje ritmin deri ne fund. Kto te City-t me duken me te fresket , vetem nqf se shkojne larg ne Champions league mund neglizhojne disi ne kampionat.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur