Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-02-2010, 15:14   #1
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 671
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Post Me pllakate i hakmerren dashnorit


Sharmanti Paul Marshall pėr shkak tė mbajtjes sė dy lidhjeve tė dashurisė nė tė njėjtėn kohė ka pėrfunduar nė pllakatet e rrugėve. Mirėpo teksti nuk ka qenė aspak i kėndshėm, pasi qė femrat e tradhtuara nga ai kishin vendosur t’i hakmerren.
Nė 150 shtylla tė rrymės nėpėr tėrė Southamptonin kanė zbardhur pllakatet me fotografitė e mashkullit anonim i cili ėshtė pėrshkruar si “pervers gjakftohtė dhe i pashpirt”, sė bashku me vėrejtjen pėr tė gjitha femrat qė tė ruhen prej tij. Pak kohė pas kėsaj ėshtė lajmėruar dyzetvjeēari Paul Marshall, mashkulli nga pllakatet, dhe u ka kėrkuar falje tė gjitha femrave tė cilat i ka lėnduar nė tė kaluarėn.

Paul ishte nė lidhje tetėmuajshe me 44-vjeēaren Lisa Henessy, po ashtu nga qyteti Southampton, mirėpo nė tė njėjtėn kohė po mbante lidhjen edhe me ish tė dashurėn e tij. Femrat, natyrisht, nuk e dinin pėr njėra-tjetrėn, e kur e zbuluan kėtė muhabet vendosėn qė t’i bien nė qafė.

Marshall u ka kėrkuar shumė tė falur, e ka pranuar gabimin dhe ka thėnė se e ka kuptuar se e ka mėsuar mėsimin. Sigurisht ka ndikuar edhe porosia nga pllakati: “Kujdes nga ky mashkull. Ai ėshtė gjakftohtė dhe pervers i cili bėn gjah nė femra, i shfrytėzon, i mashtron dhe nė fund ua thyen zemrat”.
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2010, 15:16   #2
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 671
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Me pllakate i hakmerren dashnorit

hahaahahahahah,
UHHH them shum interesante lol e kujdes meshkujve te till mir ja paskan bo oj ky lol lol
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2019, 01:03   #3
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,219
Thanks: 10,457
Thanked 5,619 Times in 2,659 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 163
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me pllakate i hakmerren dashnorit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PUPA Shiko postimin

Sharmanti Paul Marshall pėr shkak tė mbajtjes sė dy lidhjeve tė dashurisė nė tė njėjtėn kohė ka pėrfunduar nė pllakatet e rrugėve. Mirėpo teksti nuk ka qenė aspak i kėndshėm, pasi qė femrat e tradhtuara nga ai kishin vendosur t’i hakmerren.
Nė 150 shtylla tė rrymės nėpėr tėrė Southamptonin kanė zbardhur pllakatet me fotografitė e mashkullit anonim i cili ėshtė pėrshkruar si “pervers gjakftohtė dhe i pashpirt”, sė bashku me vėrejtjen pėr tė gjitha femrat qė tė ruhen prej tij. Pak kohė pas kėsaj ėshtė lajmėruar dyzetvjeēari Paul Marshall, mashkulli nga pllakatet, dhe u ka kėrkuar falje tė gjitha femrave tė cilat i ka lėnduar nė tė kaluarėn.

Paul ishte nė lidhje tetėmuajshe me 44-vjeēaren Lisa Henessy, po ashtu nga qyteti Southampton, mirėpo nė tė njėjtėn kohė po mbante lidhjen edhe me ish tė dashurėn e tij. Femrat, natyrisht, nuk e dinin pėr njėra-tjetrėn, e kur e zbuluan kėtė muhabet vendosėn qė t’i bien nė qafė.

Marshall u ka kėrkuar shumė tė falur, e ka pranuar gabimin dhe ka thėnė se e ka kuptuar se e ka mėsuar mėsimin. Sigurisht ka ndikuar edhe porosia nga pllakati: “Kujdes nga ky mashkull. Ai ėshtė gjakftohtė dhe pervers i cili bėn gjah nė femra, i shfrytėzon, i mashtron dhe nė fund ua thyen zemrat”.
Tė jetė vallė ky sharmanti sharmant si kėto dy " shramantet " ( meqė foto tė tij nuk paska, apo sipas fjalės "arna pėr thes" )
__________________
Sami Frashėri e ka thėnė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur