Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-01-2019, 09:28   #21
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,438
Thanks: 695
Thanked 648 Times in 258 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Me dashte i maj n'men, me dashte s'i maj.

Cfare lloj endrrash preferon te shohesh me shume?
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 09:33   #22
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,028
Thanks: 532
Thanked 829 Times in 333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Cfaredo lloj enderre,vetem jo me lufte.

Cila eshte pyetja qe ju acaron nervat?
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 09:55   #23
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,499
Thanks: 10,326
Thanked 5,602 Times in 3,504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Me lodhin pergjigjet

Cfare e ben diten tende special?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2019, 10:21   #24
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 14,463
Thanks: 5,066
Thanked 6,235 Times in 2,950 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 637
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Zgjimi, kur i puth zemren tim bir.

Po per juve?
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2019, 11:12   #25
Linda
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,809
Thanks: 2,680
Thanked 1,148 Times in 655 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Per mua jan lepurushet qe mi bejne sekondat,minutat dhe oret me te lumtura,nuk ka gje me te bukur per mu

E pive kafen ti shoqe??

__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 11:19   #26
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,886
Thanks: 700
Thanked 1,175 Times in 672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Mbas buke shoqe
Ti nuk ha ndonjė ēap bukė?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 11:22   #27
Linda
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,809
Thanks: 2,680
Thanked 1,148 Times in 655 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Ncuq,direkt e ne kafe

Tani eshte koha e drekes,ēdo hash mo??

Pershendetje patriot
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 11:24   #28
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,886
Thanks: 700
Thanked 1,175 Times in 672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Seē mė ka ngatėrruar gruja kėtu nė tas, rigonlė e pilaf.. me ca lakra tė ziera

Ti ē'i ke bėnė tėt shoqi pėr drekė?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 12:07   #29
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,430
Thanks: 3,373
Thanked 2,657 Times in 1,307 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

fasule, por hengra vetem sallate
te pelqejne fasulet?
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 12:11   #30
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 9,261
Thanks: 3,413
Thanked 3,591 Times in 1,082 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 176
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Me pelqejne

Ke larg punen ?
__________________
⛄♡°°°●🌻○•°°°•●🌺○•°°°○🌻●•°°°●🌺○•°°°♡⛄
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 12:19   #31
Miiqtel_M7
Anėtar i ri
 
Avatari i Miiqtel_M7
 
Data e antarėsimit: Jan 2019
Posts: 18
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Miiqtel_M7 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

S’punoj hic

Kacurrelat tuat jan?
Miiqtel_M7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 12:39   #32
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,551
Thanks: 3,508
Thanked 3,825 Times in 1,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Jo te komshis....
Po ti qe ne postimin e dyt do mesosh per kacurrelat?
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 12:43   #33
Miiqtel_M7
Anėtar i ri
 
Avatari i Miiqtel_M7
 
Data e antarėsimit: Jan 2019
Posts: 18
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Miiqtel_M7 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Haha po sme vinte nmend gje tjeter
Ti ē’do na tregosh prsh?
Miiqtel_M7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 12:46   #34
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,551
Thanks: 3,508
Thanked 3,825 Times in 1,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Presim nga ti te prezentohesh...
Do te prezentohesh apo do ngelesh kshu?
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 12:47   #35
Prelude
Carpe-Diem
 
Avatari i Prelude
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 610
Thanks: 0
Thanked 241 Times in 162 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Prelude ka njė atmosferė spektakolarePrelude ka njė atmosferė spektakolarePrelude ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Ncuk me pelqejn prezantimet


Pse duhet tregu diēka me doemos ?
__________________
⁀*🌺*⁀)
⁀`*•.ø.•*“ ⁀`*🌸ø.•*“ ⁀`🍀ø.•*“ ⁀`*🌼
Prelude nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 12:49   #36
Miiqtel_M7
Anėtar i ri
 
Avatari i Miiqtel_M7
 
Data e antarėsimit: Jan 2019
Posts: 18
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Miiqtel_M7 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pyetje Pergjigje :p

Se di kshu e paskan kta

Po ti ke hasmeri qe s’prezantohesh?

Btw: se kam bezdi me u prezantu kur tme vije rradha
Miiqtel_M7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 13:07   #37
Prelude
Carpe-Diem
 
Avatari i Prelude
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 610
Thanks: 0
Thanked 241 Times in 162 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Prelude ka njė atmosferė spektakolarePrelude ka njė atmosferė spektakolarePrelude ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Me dashje qefi kjo pun

I sati ne radh ti ?
__________________
⁀*🌺*⁀)
⁀`*•.ø.•*“ ⁀`*🌸ø.•*“ ⁀`🍀ø.•*“ ⁀`*🌼
Prelude nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 13:09   #38
Miiqtel_M7
Anėtar i ri
 
Avatari i Miiqtel_M7
 
Data e antarėsimit: Jan 2019
Posts: 18
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Miiqtel_M7 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Pas teje kam respekt per te zotet e shpis

Dini te uroni mireseardhje ?
Miiqtel_M7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 13:18   #39
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,904
Thanks: 3,830
Thanked 9,356 Times in 3,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Mire se erdhe .

Ēa te terhoqi tek ky forum qe u anetaresove?
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 13:19   #40
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,886
Thanks: 700
Thanked 1,175 Times in 672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje Pergjigje :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miiqtel_M7 Shiko postimin
Pas teje kam respekt per te zotet e shpis

Dini te uroni mireseardhje ?
Po, pėr tė sapoardhurit.
Ti i sapoardhur je?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur