Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-06-2019, 13:39   #41
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,450
Thanks: 21
Thanked 767 Times in 494 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
E kam thene dhe e them AJ ska asgje te vecante si boksier , shume muskuj pak stamina , por si perher British media i fryjne boksiret e tyre si tullumbac , duke fillu nga David Haye , Tony Bellew , Amir Khan , Ricky Hatton (dikur) etj. Ne 30 vitet e fundit vetem nje boskier te rangur boteror kane nxjerre , Lenox Lewis , tjerit kane qene te mbivlersuar.
E kane pasur edhe nje far Princi,Naseem Hamed.

Shiqo si eshte bere tani,si derr

Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 13:53   #42
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
E kane pasur edhe nje far Princi,Naseem Hamed.

Shiqo si eshte bere tani,si derr

Ta dhashe i ...LIKE,tash e kqyra


Viva...MEXICO
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 13:59   #43
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,880
Thanks: 4,396
Thanked 4,753 Times in 3,161 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

nje thes patatesh e bene per dysheme, gjithe ate atlet njeri.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 14:04   #44
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
nje thes patatesh e bene per dysheme, gjithe ate atlet njeri.
hiq dore ka sala....mer.

E di qfar thone do hulumtime...me mafioshat meksikane....HUP.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 16:26   #45
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,936
Thanks: 892
Thanked 1,693 Times in 990 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
E kane pasur edhe nje far Princi,Naseem Hamed.

Shiqo si eshte bere tani,si derr

E vertete. Naz ka qene super. Biles harrova te permend dhe Joe calzaghe qe e mbylli karrieren pa asnje humbje. Por e pergjithshmja eshte qe Anglezt i mbivlersojne boksieret e tyre , imagjino te kishin nje boksier si Lomachenko , Golovkin apo vellezerit Klitchko , hajde duroj lol.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 16:49   #46
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Ne THAI BOX ka nje nga Maroku qe ju bo cirk...vendasve.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-06-2019, 10:12   #47
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Humbja e Joshuas po qe ishte befasi por mire qe ndodhi. U be akoma me interesante kategoria e peshave te renda.

Ruiz Jr e kam percjell ne ndeshjen kunder Joseph Parker, bokser teper i papershtatshem. Dje Ruiz Jr e paska pranu revanshin dhe besoj se Joshua i rikthen titujt sivjet.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2019, 17:32   #48
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Renditja momentale sipas Ring Magazine.

Nuk e di cfare kritere perdorin por vendi i pare me te dytin mund te ishin ndryshe.


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rex : 06-06-2019 nė 17:34
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2019, 17:46   #49
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,117
Thanks: 862
Thanked 3,191 Times in 1,781 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Rex nje tjeter e ka rendit Ruizin te parin, wilder dytin, fury tretin, joshua i katerti.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2019, 12:34   #50
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Rex nje tjeter e ka rendit Ruizin te parin, wilder dytin, fury tretin, joshua i katerti.
Per mendimin tim Ruiz duhet te ndeshet se paku edhe me nje tjeter nga top 5 qe te shikohet sa vlene.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2019, 13:26   #51
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,117
Thanks: 862
Thanked 3,191 Times in 1,781 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Per mendimin tim Ruiz duhet te ndeshet se paku edhe me nje tjeter nga top 5 qe te shikohet sa vlene.
Patjeter, amo fakti qe i posedon thuajse te gjitha titujt ne rang listen duhet te jet i pari, i dyti wilder se posedon titull boteror, tani tjeret.
Per mendimin tim deri tani kundershtar me te fort ka boksuar Tyson Fury, ka nje resume shume me te mire ne krahasim me bokseret e tjere.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 00:39   #52
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Fury e mundi shpejt e thjeshte Thomas Shwarz edhe pse ishe pa asnje humbje deri ne ate moment.

Ndeshja e dyte Fury - Wilder do ti thyej gjjtha rekordet e shikueshmerise.

Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 22:19   #53
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: BOX - peshat e renda!

Kundershtari i ardhshem i Fury u vendos te jete ky Otto Wallin per ndeshjen e muajit shtator.

Nuk qenka keq.. 20 ndeshje 20 fitore.

Mgjth gjasat i ka te vogla.

Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2019, 17:21   #54
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: BOX - peshat e renda!

Besoj Joshua ka me humb edhe ne rematch nese nuk bahet ma mir apo ma shume jab edhe ai u pas duft me mbajt distancen ma shume sikur Lewis kunder Tyson.

Por gjithqka mundet me ndodh ne ket sport gjithashtu edhe ne UFC qe e percjelli shpesh.
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 11:50   #55
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,936
Thanks: 892
Thanked 1,693 Times in 990 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin

Ndeshja e dyte Fury - Wilder do ti thyej gjjtha rekordet e shikueshmerise.
I te njejtit mendim jam.
Gjithmone nese Ortiz nuk ben ndonje surprize , sepse ne ndeshjen e pare ishte gongu ai qe e shpetoi Wilderin diku nga raundi 5-6.
Ortiz eshte kocke e forte dhe ka nje mjeker alla fraizer.

Ndersa Joshua ka mundesi te rrifet serish , dhe aty mbaron dhe karriera e tij.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 19:32   #56
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
I te njejtit mendim jam.
Gjithmone nese Ortiz nuk ben ndonje surprize , sepse ne ndeshjen e pare ishte gongu ai qe e shpetoi Wilderin diku nga raundi 5-6.
Ortiz eshte kocke e forte dhe ka nje mjeker alla fraizer.

Ndersa Joshua ka mundesi te rrifet serish , dhe aty mbaron dhe karriera e tij.
Fiks. Madje fitoren e Ortiz nuk do ta quaja surprize.

Wilders po perballet me kundershtar shume me te papershtatshem se Fury.

—-

A e pa shortin ne champions?

Barca dhe Inter ne nje grup. Ne grupin e vdekjes. Lol
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 20:51   #57
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,936
Thanks: 892
Thanked 1,693 Times in 990 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: BOX - peshat e renda!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin

A e pa shortin ne champions?

Barca dhe Inter ne nje grup. Ne grupin e vdekjes. Lol
E pashe , serish pa fat Interi. Me Dortmundin do luftohet besoj per vendin e dyte sepse Barca eshte nivel tjeter per ne.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 21:01   #58
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,662
Thanks: 2,920
Thanked 2,921 Times in 1,626 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: BOX - peshat e renda!

Qekur keni mor Lukakun jeni fut ene ke kampionati Boxit e?
border=
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur