Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-08-2019, 23:53   #901
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,904
Thanks: 13,673
Thanked 8,326 Times in 4,871 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

Dhe te mite
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 00:01   #902
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,510
Thanks: 1,778
Thanked 1,916 Times in 1,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

Edhe te tute
Por njehere te mite
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 01:08   #903
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,802
Thanks: 2,454
Thanked 4,395 Times in 2,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Mendime ēasti.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Sa gjė e shėmtuar kur gjėrat marrin fund dalėngadalė. Kur njė miqėsi nuk ėshtė mė e njėjta si mė parė, kur sheh se dikush fillon tė humbas interesin pėr ty. I bėn mijėra pyetje vetes dhe tė kujtohet se si ishte nė fillim, dhe zemra jote fillon tė copėtohet nga pak.......
Keta jane njerezit, edhe mos prit te mirekuptohesh...perkundrazi te bejne te ndihesh edhe fajtore lol pse si sheh gjerat ashtu sic I pershtatet atij/asaj. Pastaj te akuzojne se sillesh si kalama e pa pjekur etj etj ....

Nejse e di ate shprehjen, jeta do pak havale "ku renca mos u vrafsha" lol se ndryshe te merr per poshte e sia vlen...

QE skam pak alkol apo noi cigare ta shtyja kete nate...
🖤 (1)
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 10:14   #904
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,176
Thanks: 785
Thanked 1,196 Times in 901 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

i paska kap gocat keq deshperimi...mos pini alkol kur jeni te merzitura se ju dhemb koka dhe ceshte me kryesorja,mos e perzjeni alkolin me cigare..hajde mos u merzisni se edhe 97 postime ka kjo teme edhe mbyllet...
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 10:20   #905
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,621
Thanks: 10,681
Thanked 8,990 Times in 5,745 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Mendime ēasti.

Dikur hidhte gjyle.....tani hedh mend.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 10:23   #906
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,176
Thanks: 785
Thanked 1,196 Times in 901 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

epo nashi e kuptuam qe miletin e pushton me kollaj me dije se me barut haxhi efendi
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 10:27   #907
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,621
Thanks: 10,681
Thanked 8,990 Times in 5,745 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Mendime ēasti.

mendjen per supermaci e ka.....re lla mos je edhe ti i linjes SoRrosjane?
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 10:27   #908
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,356
Thanks: 1
Thanked 308 Times in 188 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

Byrek me djath&kos&veze.
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 10:28   #909
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,176
Thanks: 785
Thanked 1,196 Times in 901 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

i kemi sahanet e ndara me ata ne..ne duam atdheun dhe martesat qe prodhojne femije..gjithashtu edhe byrekun me djathe kosi e me veze
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 10:34   #910
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,356
Thanks: 1
Thanked 308 Times in 188 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

Dhe mundesisht sot ai byreku
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 10:56   #911
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,176
Thanks: 785
Thanked 1,196 Times in 901 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

ja se po terholl petet
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 12:58   #912
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,802
Thanks: 2,454
Thanked 4,395 Times in 2,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Mendime ēasti.

Nje nga shenjat kryesore te pjekurise se shpirtit eshte mungesa e plote e nevojes per te provuar dicka, per dike.
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 18:41   #913
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,279
Thanks: 3,959
Thanked 4,282 Times in 2,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

Varfėri nė Drenicė, qytetarėt hyjnė nė borxh edhe nė barnatore


Gazeta Express
14 Gusht 2019 20:16
Banorėt e Drenicės nuk po kanė pare as pėr barna, po i marrin ato borxh nėpėr barnatoret e qytetit, raporton T7

Farmacisti Ilmi Jonuzi, nga Skenderaj, i ka shėnuar nėpėr fletore emrat e borxhlinjve nė barnatoren e tij.

Janė shumė pacientė qė kanė marrė barna pa paguar pėr shkak se nuk kanė para.

Ka raste kur borxhi arrin qindra euro.

Farmacisti nga Skenderaj thotė se nuk mund t’i kthejė klientėt pa u dhėnė ilaēe, edhe kur ata nuk kanė para, raporton T7.Jonuzi tregon barnat pėr tė cilat mė sė shumti kanė nevojė tė sėmurėt.

E njėjta gjendje ėshtė edhe nė barnatoret e tjera tė qytetit.

Por, ėshtė njė farmaciste qė nuk u jep borxh. E pėr kėtė vendim ajo ka njė arsye.

Kjo gjendje nė Skenderaj ka prekur njė mėrgimtar nga kjo komunė, i cili i ka shlyer borxhin njėrit prej hallexhinjve.

Por, ka shumė qė hyjnė borxh nė barnatore dhe nuk kanė mundėsi tė paguajnė.

———————————————————————

nderkohe jo rralle shef pamje kumanantash me fotografi duke ngrene dele te pjekura edhe 50 ojra puro cigaren kubane ne goje, pabuksi shpellar i paraluftes.

Edhe e lexon ketu njerin nga Reka e keqe qysh i bejne sandalet komshikes shkadheve. Te vjen te hapesh tema +500, qe nuk i lexon me njeri i gjalle.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 18:42   #914
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Pran saj, sot e pergjithmon :)
Posts: 8,935
Thanks: 3,403
Thanked 2,843 Times in 1,823 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

Me ne fund ne shtepi e vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
__________________
Jeta ime je vetem ti,zgjohem cdo mengjes me ty, e bie te fle prap me aromen tende jam e dashuruar mbas teje sot e pergjithmon, kuklla ime ti, qetesia ime shpirterore!!
Kush ka goca boten ka:* 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 19:04   #915
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,237
Thanks: 140
Thanked 1,194 Times in 892 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

Nuk e dija qe kisha nje kusherire te afert.
Tani e mora veshe ne fcb!!!
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 19:22   #916
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,221
Thanks: 638
Thanked 757 Times in 509 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Nje nga shenjat kryesore te pjekurise se shpirtit eshte mungesa e plote e nevojes per te provuar dicka, per dike.
Kjo eshte vdekje jo shenje pjekurie e shpirtit. Kot.

Te kaloj ne mendimin tim : citoj nje mik timin dukatist te ēmendur: ( ne paqe qofte!)
" se sei incerto, tieni aperto " - i referohej hyrjes ne kthese me motor apo makine qofsh. Mos shkel frenat. Gaz .
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 19:25   #917
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,972
Thanks: 4,214
Thanked 4,603 Times in 1,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

Duhet tė jemi tė kujdesshėm kur ndihmojmė tė tjerėt.
Kufiri mes tė qenurit i dobishėm me tė qenurit i pėrdorur nganjėherė ėshtė i padukshėm.....


xxxx
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 20:17   #918
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,530
Thanks: 141
Thanked 4,461 Times in 2,484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

Duhet te jemi te kujdesshem kur ndihmojme te tjeret. Mund t’u lendojme krenarine.
__________________
Festina lente!
🖤 (1)
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2019, 00:00   #919
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,904
Thanks: 13,673
Thanked 8,326 Times in 4,871 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2019, 02:56   #920
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,510
Thanks: 1,778
Thanked 1,916 Times in 1,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Mendime ēasti.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin


Cougar .....
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
🖤 (1)
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur