Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-02-2018, 21:53   #1
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,829
Thanks: 6,597
Thanked 1,839 Times in 1,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
A eshte Rama artist mafiozlleku?

I frymzuar nga robbery dhe drague qe me akuzuan se nuk marr vesh nga arti, une them qe Rama eshte artist i talentuar pamvarsisht se ka shume budalliqe.
Te arrish majat dhe te kontrollosh shqiptaret sidomos sot ne ket kohe, eshte nivel arti i madh, qe ky Rama e shpalos para nesh me nje lloj arrogance qe shumve u djeg, por une e vlersoj. Edhe nese ai ben kokaine cdo dite une e vlersoj rrespektoj si individ.
Duhet te kesh lekure teper te trashe te arrijsh ku rama ka arritur si individ, duhet te jesh gjithashtu bir kurve, ne kuptimin e mire te fjales.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:03   #2
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,829
Thanks: 6,597
Thanked 1,839 Times in 1,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Nese skenderbeu qemal stafa frasherit apo enver hoxha te ishin tani per tani ne moshen e Rames, asnjeri nuk do lulezonte ne arritje personale si ky tarragiaci Rama.
Prandaj edhe jam i mendimit qe ka te beje fati, rrisku ne jete. Being @ the right place @ the right time, and having the right mindset, its also genetic inheritance, its complicated.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:07   #3
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,499
Thanks: 12,484
Thanked 6,876 Times in 4,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Ske nevoje per lekure te trashe o Kurt mjafton te jesh hajdut dhe perpara te kesh nje popull dele... dhe patjeter do dalesh bari I zoti
E sa per his lifestyle he can do drugs of any kind le te jete gey, bisexual and so on nuk I behet vone njeriu per aq kohe sa nuk luan ne kurrizin e popullit te thjeshte .... that's all

Nejse Mua si artist leshi qe eshte me pelqen menyra se si vishet
🖤 (2)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:14   #4
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,829
Thanks: 6,597
Thanked 1,839 Times in 1,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Ske nevoje per lekure te trashe o Kurt mjafton te jesh hajdut dhe perpara te kesh nje popull dele... dhe patjeter do dalesh bari I zoti
E sa per his lifestyle he can do drugs of any kind le te jete gey, bisexual and so on nuk I behet vone njeriu per aq kohe sa nuk luan ne kurrizin e popullit te thjeshte .... that's all

Nejse Mua si artist leshi qe eshte me pelqen menyra se si vishet
Me duket shume rrot k@ri por lol gjithashtu me duket qe eshte instictively super intelligent. Dmth eshte kumarxhi i madh ne baze te intuites, nje person te arrij sot te kontrolloj shqiptaret eshte talent i madh. Cdo njeri normal me sadopak koshience te te shendoshe don to largohet ksaj shoqerie, ky, perkudrazi ka vendos te behet mbret i tyre. Kjo nuk injohrohet dot, dhe duhet rrespektohet deri diku
🖤 (3)
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:20   #5
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,289
Thanks: 3,965
Thanked 4,285 Times in 2,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

inteligjence e modhe ti gjesh shqiptaret si delet me lesh, te shtrira per asfalti, as per kullota jo.

Kjo eshte me shume se bingo te kesh keshtu popudhi qe i genjen, i mashtron, u rrite ēmimin e ujit, te dritave, te ajrit e te gjitha gjerave, plus edhe i fut ne burg qe nuk kane leke te paguajne ato qe i ka faturuar dhe ne fund te dalin perseri te votojne per pak leka qe u jep. Ēfare artisti, ky duhet te jete me shume se Cooperfield ēirkuzi qe inkason biletat per spektatoret te shofin spektaklin e tij.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:27   #6
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,499
Thanks: 12,484
Thanked 6,876 Times in 4,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Me duket shume rrot k@ri por lol gjithashtu me duket qe eshte instictively super intelligent. Dmth eshte kumarxhi i madh ne baze te intuites, nje person te arrij sot te kontrolloj shqiptaret eshte talent i madh. Cdo njeri normal me sadopak koshience te te shendoshe don to largohet ksaj shoqerie, ky, perkudrazi ka vendos te behet mbret i tyre. Kjo nuk injohrohet dot, dhe duhet rrespektohet deri diku
Dhe Dulla ishte analfabet po per 40 e kusur vjet ju .... ehem Shqipetareve
Kshu qe ky e kishte me easy te fitonte skedinen lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:30   #7
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,829
Thanks: 6,597
Thanked 1,839 Times in 1,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
inteligjence e modhe ti gjesh shqiptaret si delet me lesh, te shtrira per asfalti, as per kullota jo.

Kjo eshte me shume se bingo te kesh keshtu popudhi qe i genjen, i mashtron, u rrite ēmimin e ujit, te dritave, te ajrit e te gjitha gjerave, plus edhe i fut ne burg qe nuk kane leke te paguajne ato qe i ka faturuar dhe ne fund te dalin perseri te votojne per pak leka qe u jep. Ēfare artisti, ky duhet te jete me shume se Cooperfield ēirkuzi qe inkason biletat per spektatoret te shofin spektaklin e tij.
Ti qesh, qesh sa te duash, por nga pikpamaja evolucionare kjo eshte maja me e lart ne himalaja.
Ne jemi popull i vrazhde, popull i rende, ofendues, kriminal qe mund te vrasi cilido, dhe fakti qe rama gezon kolltukun e mbretit shqiptar sot eshte shpalosje arrogante superiotieti (ose fatit mrekulli) te nje individi, (accidentally happened to be traveling through a luckily space/time dimnesion).
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:30   #8
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,499
Thanks: 12,484
Thanked 6,876 Times in 4,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
inteligjence e modhe ti gjesh shqiptaret si delet me lesh, te shtrira per asfalti, as per kullota jo.

Kjo eshte me shume se bingo te kesh keshtu popudhi qe i genjen, i mashtron, u rrite ēmimin e ujit, te dritave, te ajrit e te gjitha gjerave, plus edhe i fut ne burg qe nuk kane leke te paguajne ato qe i ka faturuar dhe ne fund te dalin perseri te votojne per pak leka qe u jep. Ēfare artisti, ky duhet te jete me shume se Cooperfield ēirkuzi qe inkason biletat per spektatoret te shofin spektaklin e tij.
Cooperfied Cirkuzi
🖤 (2)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:35   #9
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,499
Thanks: 12,484
Thanked 6,876 Times in 4,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ti qesh, qesh sa te duash, por nga pikpamaja evolucionare kjo eshte maja me e lart ne himalaja.
Ne jemi popull i vrazhde, popull i rende, ofendues, kriminal qe mund te vrasi cilido, dhe fakti qe rama gezon kolltukun e mbretit shqiptar sot eshte shpalosje arrogante superiotieti (ose fatit mrekulli) te nje individi, (accidentally happened to be traveling through a luckily space/time dimnesion).
O Kurt Trimat Kane vdek ne lufte
Kush do e vrasi aman? Ndonje gjyshe qe me ate pension qe ka as dritat nuk I paguan dot ? Apo ndonje me disability te cilit i ka keput dhe ndihmen sociale lol

Te kishte trima me kohe do i vinin flaken te gjithe parlamentit bashke me deputet Brenda
E sa per kriminela! Kriminel eshte vet ai, hajduti hajdutin nuk e vjedh dot
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:35   #10
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,289
Thanks: 3,965
Thanked 4,285 Times in 2,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ti qesh, qesh sa te duash, por nga pikpamaja evolucionare kjo eshte maja me e lart ne himalaja.
Ne jemi popull i vrazhde, popull i rende, ofendues, kriminal qe mund te vrasi cilido, dhe fakti qe rama gezon kolltukun e mbretit shqiptar sot eshte shpalosje arrogante superiotieti (ose fatit mrekulli) te nje individi, (accidentally happened to be traveling through a luckily space/time dimnesion).
prandaj e thash qe Coperfield ēirkuzi i ka hypnotizuar, ndryshe dyshoj qe do lejonte ai popull te tallte bycen me ta Tumanrama

I ka gjetur dakiken qe jane te dobet ekonomisht dhe i shkel me buke, ndryshe do i .... sa dhe si do tallej ai anektodaxhi i mbaruar me fabula ezopjane: maca hengri krokodilin ne fb ama.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:38   #11
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,829
Thanks: 6,597
Thanked 1,839 Times in 1,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
O Kurt Trimat Kane vdek ne lufte
Kush do e vrasi aman? Ndonje gjyshe qe me ate pension qe ka as dritat nuk I paguan dot ? Apo ndonje me disability per te cilit i ka keput dhe ndihmen sociale lol

Te kishte trima me kohe do i vinin flaken te gjithe parlamentit bashke me deputet Brenda
E sa per kriminela! Kriminel eshte vet ai, hajduti hajdutin nuk e vjedh dot
Dmth e pranon se eshte artist i neveleve me te larta, bazuar si individ shqiptar sot? Apo jo?!
Une nje kualitet te vetem t’mire kam se nuk jam xheloz ndaj askujt ne bote, ndaj atyre qe jetojn sot ose kane jetuar. Prandaj i shikoj gjerat ndryshe
🖤 (1)
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:47   #12
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,499
Thanks: 12,484
Thanked 6,876 Times in 4,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Dmth e pranon se eshte artist i neveleve me te larta, bazuar si individ shqiptar sot? Apo jo?!
Une nje kualitet te vetem t’mire kam se nuk jam xheloz ndaj askujt ne bote, ndaj atyre qe jetojn sot ose kane jetuar. Prandaj i shikoj gjerat ndryshe
As une nuk e njof ate fjalen me Xh fare Kurt

E sa per artist! Dhe manipulimi, hajnia, mafiozlliku Jane art me vete
Po qe edhe colour blind eshte se Luan as topi
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:48   #13
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,289
Thanks: 3,965
Thanked 4,285 Times in 2,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

tani u binda qe ti definetly edhe perfundimisht nuk merr vesh nga arti o Kurt lere, po hajde me mire te ikim ne proteste te Teatri
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 22:57   #14
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,829
Thanks: 6,597
Thanked 1,839 Times in 1,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
tani u binda qe ti definetly edhe perfundimisht nuk merr vesh nga arti o Kurt lere, po hajde me mire te ikim ne proteste te Teatri
E ke shume gabim, te betohem,lol
Ti dhe shume si ti p.sh e dojn artin, por nuk e kuptojn. Egzistenca e Rames eshte nje art i krijuar nga nje krijese with infinite abilities. Por nuk press qe to te jesh ne te njejeten faqe ku jam une. E them kte pa asnje te keqe.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 23:03   #15
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,289
Thanks: 3,965
Thanked 4,285 Times in 2,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
E ke shume gabim, te betohem,lol
Ti dhe shume si ti p.sh e dojn artin, por nuk e kuptojn. Egzistenca e Rames eshte nje art i krijuar nga nje krijese with infinite abilities. Por nuk press qe to te jesh ne te njejeten faqe ku jam une. E them kte pa asnje te keqe.
po ēfare arti i krijuar eshte ai, thuaj mos eshte nga ajo sekta konspirative ilumi i nates a si quhej ? se ndryshe nuk ka sēarim, kjo eshte taman per hypnose, magji hesap, po ēfare arti aplikon ai, ja kane thene edhe ai Piccasoja i selise blu qe ky eshte artist zhgarravina
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 23:13   #16
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,829
Thanks: 6,597
Thanked 1,839 Times in 1,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
po ēfare arti i krijuar eshte ai, thuaj mos eshte nga ajo sekta konspirative ilumi i nates a si quhej ? se ndryshe nuk ka sēarim, kjo eshte taman per hypnose, magji hesap, po ēfare arti aplikon ai, ja kane thene edhe ai Piccasoja i selise blu qe ky eshte artist zhgarravina
Pse po m’detyron..?lol se jam ne loje tani
Rama ka arritur majat si individ, ka mbizotruar tropojan shkodran tirans vlonjat gjirokastrit durrsak beratas sarndiot kuksian etj, ka arritur te pamunderen si individ, ky eshte arti, eshte nivel arti i niveleve te larta, qe une e rrespektoj.
Ju nuk merrni vesh nfa arti
🖤 (1)
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 15:56   #17
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,502
Thanks: 14,524
Thanked 12,408 Times in 7,763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Dhe Dulla ishte analfabet po per 40 e kusur vjet ju .... ehem Shqipetareve
Kshu qe ky e kishte me easy te fitonte skedinen lol
Dulla analfabet?!
Ju lutem mos na bėni shumė pėr tė qeshur se na hapen penjtė.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 16:08   #18
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,621
Thanks: 10,684
Thanked 8,997 Times in 5,750 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Xhaxhi gojsheqeri kishte maru per biologji milingonash me nota te shkerdshkyera ne universitetin e famshem per "kokrra te quta" te Montpeljesė...

Dinte te ishte edhe me tesere partie por edhe me karte kaleci te qeverise kuislinge.....dinte te perqafonte edhe Mugoshen por edhe te ndante kafshaten me Mehmetin.....

Te ndukte neper faqe dhe aty per aty te lexonte kokerdhoqken e kallaballekut ne doje ti beje kompllot apo jo.....ai ishte artist sepse kudo do te gjente tragjedine.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
🖤 (2)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 16:52   #19
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,385
Thanks: 210
Thanked 488 Times in 319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Edi Rama eshte Mehdi Frasheri i kohes se vet.
Eshte nje kuesling i tipit te ri, atij te sotem. Vegel ne duart e perandorise kolonizatore me te madhe te botes se sotme, amerikes.

Col, me kujto te qesh pastaj me ato qe ke shkruar.
Nuk te duken budalliqe te vjetruara, te kalibrit "injoranca po me mbyt".
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 16:54   #20
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,829
Thanks: 6,597
Thanked 1,839 Times in 1,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Dulla analfabet?!
Ju lutem mos na bėni shumė pėr tė qeshur se na hapen penjtė.
Hoxha ka lexuar shume kam degjuar. A eshte e vertet kjo?
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur