Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-02-2018, 16:56   #21
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,621
Thanks: 10,681
Thanked 8,990 Times in 5,745 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Qashtu osht krejt ingjinjeri ine....njeri ishte vegel dhe i pelqente ta ferkonte dhe tjeteri eshe nje vegel qe pelqehet te ferkohet...

Po pse te qeshesh ti evlat apo ke ngrene mire per fundjave? mire mbaji protezat ne xhept tani e kur te rifutesh te kujtoj une ti veshesh prap ne gojet.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 16:57   #22
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,407
Thanks: 6,804
Thanked 8,025 Times in 5,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

je i papam Kurt.
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 16:59   #23
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,951
Thanks: 233
Thanked 196 Times in 140 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Rama eshte artist i krimit dhe droges! Kanabisi eshte arti i tij i vertete. Nga ky art pikturoi gjith shqiperine me hashash! Krimi eshte piktura me e preferuar e pushtetit te tij.
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 17:08   #24
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,385
Thanks: 210
Thanked 488 Times in 319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Pse po m’detyron..?lol se jam ne loje tani
Rama ka arritur majat si individ, ka mbizotruar tropojan shkodran tirans vlonjat gjirokastrit durrsak beratas sarndiot kuksian etj, ka arritur te pamunderen si individ, ky eshte arti, eshte nivel arti i niveleve te larta, qe une e rrespektoj.
Ju nuk merrni vesh nfa arti
Thone qe Edi eshte ber mason...
Masoneria eshte rryma e fundit qe po mbizotron artet e bukura ne te gjithe boten. Ti mendon se do ta pengonin kete rryme artistike te perhapej edhe ne Shqiperi ata qe ke permendur ti?!
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
🖤 (1)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 17:13   #25
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,951
Thanks: 233
Thanked 196 Times in 140 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga peshkaqeni33 Shiko postimin
Thone qe Edi eshte ber mason...
Masoneria eshte rryma e fundit qe po mbizotron artet e bukura ne te gjithe boten. Ti mendon se do ta pengonin kete rryme artistike te perhapej edhe ne Shqiperi ata qe ke permendur ti?!
Cdo njeri krijon artin e tij ne jete! Po te jesh bir ku... sic thot kurt s'eshte zotesi por k..veri! Tia fusesh popullit qe te fitosh pushtet per vete

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Noellag : 26-02-2018 nė 17:20
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 19:25   #26
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,491
Thanks: 14,516
Thanked 12,403 Times in 7,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Hoxha ka lexuar shume kam degjuar. A eshte e vertet kjo?
Kėshtu thonė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 22:20   #27
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,494
Thanks: 12,478
Thanked 6,872 Times in 4,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Dulla analfabet?!
Ju lutem mos na bėni shumė pėr tė qeshur se na hapen penjtė.
Po po Akrep analfabet ne krahasim me ata qe internoi dhe pushkatoi
Njerezit e zgjuar ajken e vrau ai....

Ps. Kurt vetem pse lexonte veprat e tij nuk do thote qe ishte smart lol
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 22:21   #28
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,491
Thanks: 14,516
Thanked 12,403 Times in 7,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Po po Akrep analfabet ne krahasim me ata qe internoi dhe pushkatoi
Njerezit e zgjuar ajken e vrau ai....

Ps. Kurt vetem pse lexonte veprat e tij nuk do thote qe ishte smart lol
Kush ta nin
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 22:22   #29
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,494
Thanks: 12,478
Thanked 6,872 Times in 4,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Kush ta nin
Sa i shpejt je
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 22:23   #30
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,491
Thanks: 14,516
Thanked 12,403 Times in 7,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Sa i shpejt je
Thuaj ndonjė gjė tė besueshme.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 22:29   #31
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,494
Thanks: 12,478
Thanked 6,872 Times in 4,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Thuaj ndonjė gjė tė besueshme.
Sa komunist i shpejt je
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 22:36   #32
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,491
Thanks: 14,516
Thanked 12,403 Times in 7,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Sa komunist i shpejt je
Komunist nė forum vetėm drague ėshtė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 22:39   #33
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,494
Thanks: 12,478
Thanked 6,872 Times in 4,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Komunist nė forum vetėm drague ėshtė.
Thuaj ndonje gje te besueshme
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2018, 22:42   #34
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,491
Thanks: 14,516
Thanked 12,403 Times in 7,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Thuaj ndonje gje te besueshme
E vėrteton tasi i psheshit atė qė them unė, nė subkoshiencė ai ka psheshin (pse kot i thot derjansi ik na boj noi tas pshesh?)
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2018, 00:47   #35
juke
V.I.P
 
Avatari i juke
 
Data e antarėsimit: May 2017
Posts: 1,051
Thanks: 405
Thanked 285 Times in 232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
juke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Hoxha ishte opportunist. Vrau gjithe bashkepunetoret e tij edhe persekutoi familjet patriotike qe te krijoje nje Shqiperi ne imaxhin e tij me pamje nga deti.

Edi Rama po ndjek rrugen e tij sepse edhe ketija i pelqen pamja nga deti. Ndryshe nga Enveri, Rama nuk e perdor brutalitetin e forces si Enveri.

Edi Rama duket sikur eshte ndo nje vizionare sepse krahasohet me Berishen qe per mendimin tim eshte nje tradhtar. Po te analizosh punen e Edi Rames ne vakum, ai thjesht ka lyre siperfaqjen e problemeve. Domethen, ai edhe qeveria tij flasin per punen qe bejn me shume se te bejn punen qe thojn se do bejn.

Do them qe eshte artist ne iluzjonin qe krijon, por jo artist i punes dhe qeverisjes.
🖤 (1)
juke nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2018, 04:31   #36
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,422
Thanks: 15,056
Thanked 8,899 Times in 6,002 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Better to kill an innocent by mistake than spare an enemy by mistake.

Oder.....Wenn wir Reis haben, haben wir alles,und dann...... unser Volk kann sich satt essen.

Saloth Sar mbaruar me studime ne .....Cité Internationale Universitaire de Paris.

Miremengjesi dhe diten e mire.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2018, 08:44   #37
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,951
Thanks: 233
Thanked 196 Times in 140 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga juke Shiko postimin
Hoxha ishte opportunist. Vrau gjithe bashkepunetoret e tij edhe persekutoi familjet patriotike qe te krijoje nje Shqiperi ne imaxhin e tij me pamje nga deti.

Edi Rama po ndjek rrugen e tij sepse edhe ketija i pelqen pamja nga deti. Ndryshe nga Enveri, Rama nuk e perdor brutalitetin e forces si Enveri.

Edi Rama duket sikur eshte ndo nje vizionare sepse krahasohet me Berishen qe per mendimin tim eshte nje tradhtar. Po te analizosh punen e Edi Rames ne vakum, ai thjesht ka lyre siperfaqjen e problemeve. Domethen, ai edhe qeveria tij flasin per punen qe bejn me shume se te bejn punen qe thojn se do bejn.

Do them qe eshte artist ne iluzjonin qe krijon, por jo artist i punes dhe qeverisjes.
Sali Berisha asht burr zotni. Tradhtar asht piktori deshtak ed ram krim ddroga. Tpakten Berisha kishte burreri dhe ishte burr shteti megithse gabimet qe ka ba. At e ka pranu dhe vet ! Po ky spranon asgje as gabimet e tij !
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2018, 13:41   #38
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,534 Times in 907 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Komunist nė forum vetėm drague ėshtė.
I bie n'qaf kot drague ti. Komunist i vėrtetė ėshtė Noe.

Ata qė pėrkrahin Birishėn ose janė me tendenca... komunisti ose janė tė lidhur me tė ngushtė ose janė budallenj se njė me sy nė ballė dhe inteligjencė mediokre ka aq pare mend sa tė shikojė dhe tė gjykojė ashiqaren.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2018, 22:03   #39
juke
V.I.P
 
Avatari i juke
 
Data e antarėsimit: May 2017
Posts: 1,051
Thanks: 405
Thanked 285 Times in 232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
juke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Noe Shiko postimin
Sali Berisha asht burr zotni. Tradhtar asht piktori deshtak ed ram krim ddroga. Tpakten Berisha kishte burreri dhe ishte burr shteti megithse gabimet qe ka ba. At e ka pranu dhe vet ! Po ky spranon asgje as gabimet e tij !
Historia do ta njoh Berishen si Toptanin. Tradhtare qe punonin ne kundershtim te interesave te popullit.
juke nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2018, 22:05   #40
juke
V.I.P
 
Avatari i juke
 
Data e antarėsimit: May 2017
Posts: 1,051
Thanks: 405
Thanked 285 Times in 232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
juke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: A eshte Rama artist mafiozlleku?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Better to kill an innocent by mistake than spare an enemy by mistake.

Oder.....Wenn wir Reis haben, haben wir alles,und dann...... unser Volk kann sich satt essen.

Saloth Sar mbaruar me studime ne .....Cité Internationale Universitaire de Paris.

Miremengjesi dhe diten e mire.
Eshte komplet e kunderta. Eshte me mire te lihen 10 kriminel te lire sa sa te vritet nje i pafajshem.
juke nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur