Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Cila eshte me e talentuara dhe me e dashura per publikun Shqiptar?
Dua Lipa 22 81.48%
Rita Ora 5 18.52%
Votues: 27. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-08-2018, 11:44   #41
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,229 Times in 678 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Eshte turp te krenohemi me femra shqiptare qe dalin lakuriq dhe perdredhen per dhijen e perversave perendinore dhe kushedi me sa zezak rrepera kane fjetur kto femra deri tani. Une nuk do i lejoja te hyjn ne shqiperi.
Ēa je tu fol me shoku? Na ēove ne vitin zero me kto qe thua.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
🖤 (1)
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 12:03   #42
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,244
Thanks: 4,344
Thanked 3,362 Times in 1,616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

une votoj per Lipe -Oren
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 12:13   #43
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,828
Thanks: 6,588
Thanked 1,838 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Ēa je tu fol me shoku? Na ēove ne vitin zero me kto qe thua.
Ca je tu fol ti mo shoku? Nuk eshte krenari te exportojm femra ne sferen e hipop-it boteror te perdridhen dhe te bejn sex me zazak e rrepera, eshte turp dhe prezantojn rrezik kombi e kulture kto femra si iduj te vajzave te reja shqiptare.
Kurt ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 12:29   #44
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,229 Times in 678 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Ato kte stil jete kane zgjedhur. Puna atyre se me sa zezak shkojne. Kush jemi ne per te gjykuar te tjeret? Aq me teper divat e show bizit...
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
🖤 (1)
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 12:42   #45
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,487
Thanks: 2,810
Thanked 2,785 Times in 1,552 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Ato kte stil jete kane zgjedhur. Puna atyre se me sa zezak shkojne. Kush jemi ne per te gjykuar te tjeret? Aq me teper divat e show bizit...
Paske koncept te gabuar mbi fjalen "Diva".

Me aq info sa kam une "Diva" jane quajtur kengetare te kalibrit Whitney Houston, Tina Turner e deri diku Beyonce. Kengetare me ze brilant.

Keto tonat jane thjeshte produkte komercializmi sic ka me qindra neper bote.

Pastaj mesa kam lexuar une Rita Ora me shume permendet per dashnoret qe nderron dhe kur zhvishet sesa per muzike.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Venom : 10-08-2018 nė 12:45
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 12:43   #46
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,828
Thanks: 6,588
Thanked 1,838 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Ato kte stil jete kane zgjedhur. Puna atyre se me sa zezak shkojne. Kush jemi ne per te gjykuar te tjeret? Aq me teper divat e show bizit...
Patjeter gjykimi eshte me vend sepse kane influence jashtzakonisht te madhe.
Kurt ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 12:51   #47
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,494
Thanks: 12,478
Thanked 6,872 Times in 4,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Eshte turp te krenohemi me femra shqiptare qe dalin lakuriq dhe perdredhen per dhijen e perversave perendinore dhe kushedi me sa zezak rrepera kane fjetur kto femra deri tani. Une nuk do i lejoja te hyjn ne shqiperi.
Sa provokon ti Naq

Keto Jane publike.... te dish ti cbehet me pjesen tjeter lol
I bie ta bejme shqiperine si North Korea
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 13:11   #48
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,828
Thanks: 6,588
Thanked 1,838 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Sa provokon ti Naq

Keto Jane publike.... te dish ti cbehet me pjesen tjeter lol
I bie ta bejme shqiperine si North Korea
Sume keq, dhe nuk e di pse kto liderat tane pranojn te takohen me kto femra.
Ca behet me pjesen tjeter?!
Kurt ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 13:13   #49
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,505
Thanks: 1,778
Thanked 1,915 Times in 1,440 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Nje jevge kunder nje te bardhe

Fiton dua lol


But they both suck
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 13:16   #50
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,494
Thanks: 12,478
Thanked 6,872 Times in 4,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Sume keq, dhe nuk e di pse kto liderat tane pranojn te takohen me kto femra.
Ca behet me pjesen tjeter?!
Perzierje nderkombetare moderne
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 13:37   #51
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,407
Thanks: 6,804
Thanked 8,025 Times in 5,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Nje jevge kunder nje te bardhe

Fiton dua lol


But they both suck


edhe zogu i tunes
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 14:26   #52
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,788
Thanks: 1,904
Thanked 2,666 Times in 1,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
edhe zogu i tunes
"xogu" ma i mire i krejtve
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 14:28   #53
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,788
Thanks: 1,904
Thanked 2,666 Times in 1,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Sume keq, dhe nuk e di pse kto liderat tane pranojn te takohen me kto femra.
Ca behet me pjesen tjeter?!
Shkrimi i plotė i Mertirit:

Tė pėrzgjidhesh pėr kėngėn hapėse tė njė botėrori, mund tė jetė njė event me rėndėsi pėr ēdo kėngėtar, por nuk tregon asgjė mbi vlerat artistike tė kėngės. Ia kanė arritur kėsaj edhe kėngėtarė ordinerė si Ricky Martin, Shakira apo Pitbull me Jennifer Lopes dhe as ngre as ul gjė nė listė edhe Era Istrefi.

Muzika qė ajo pėrfaqėson ėshtė thjesht dhe vetėm komerciale pa asnjė vlerė artistike. Ajo ka aftėsinė vetėm qė tė tėrheqė masa tė mėdha njerėzish, tė pakultivuar me art e kulturė, por asgjė pėrtej kėsaj. Kjo ėshtė e kundėrta e artit, ėshtė konsum, mall tregu, tagji pėr popullin dhe si e tillė, mund ta konsiderojmė ant-iart, njė degradim qė shkatėrron vlerat kulturore tė njė shoqėrie. Kjo lloj muzike ėshtė jetėshkurtėr. Ajo nuk mbahet mend dhe vdes qė me konsumimit tė parė. Publiku e harron menjėherė, sapo njė hit i ri hidhet nė treg.

Dekorimi i Era Istrefit nga Presidenti i Kosovės Hashim Thaēi (siē mė parė ėshtė dekoruar edhe Rita Ora nga ish-presidentja Jahjaga), ėshtė nė kuadrin e kompleksit tė inferioritetit kulturor qė shqiptarėt shpėrfaqin nė mėnyrė tė frikshme dekadat e fundit. Ky akt ėshtė ekspozim i fuqishėm i provincialitetit qė na pėrfaqėson nė instancat mė tė larta drejtuese e kudo.

Ti japėsh Era Istrefit medaljen jubilare tė 10 vjetorit tė pavarėsisė do tė thotė tė kesh ngatėrrim zorrėsh nė tru, do tė thotė tė degjenerosh vlerat mė tė thella tė njė shoqėrie qė ia doli tė ēlirohet nga njė robėri 100 vjeēare, duke i shkartisur kėto me vlerat e njė kulture qė promovon gjithēka profane e vulgare si konsumin, vanitetin, mendjelehtėsinė, tė mosmenduarit, tė qenit bosh, egoizmin, banalitetin etj. Ky lloj pseudoarti ėshtė modeli mė i keq qė mund ti ofrojmė shoqėrisė e sidomos tė rinjve.

E trishtė tė jetosh nė njė shoqėri ku Era Istrefi merr medalje kombėtare, ndėrsa nė Kosovė ka artistė brilantė qė prodhojnė muzikė tė niveleve evropiane. Mund tė themi psh. qė njė kompleks muzikor thuajse i panjohur si Gillespie, u pėrzgjodh para disa vitesh nga Red Hot Chili Pappers si mbėshtetės qė do tė kėndonte nė koncertin e tyre nė Beograd. Ngjarja u anulua pėr shkak tė reagimeve nga serbėt, por sidoqoftė vlerėsimi mbetet. Pėr ēdo muzikant serioz, ky propozim do tė ishte njė vlerėsim shumė herė mė i madh sesa ngjitja nė skenėn e njė botėrori pėr tė englendisur turmat e tifozėve.

E njėjta gjė ndodh rėndom edhe nė Shqipėri, ku mediokriteti dhe banaliteti janė kudo mė tė kėrkuar dhe mė tė vlerėsuar. Ndėrsa prishet godina e teatrit sheshet e bashkisė ushtojnė nga koncertet e sharabajkave tė botės qė vijnė e pozojnė si yje qė po iu hapin sytė edhe shqiptarėve.

Mesazhi qė na vjen nga presidenca nė Kosovė, siē ndodh rėndom edhe nė Shqipėri ėshtė i trishtė. Ky shtet nuk interesohet pėr vlerat, kulturėn dhe artin e vėrtetė, por vlerėson dhe nderon vetėm ēingijet, ndėrsa favorizon gjithmonė kopukėt, kurvat dhe hajdutėt!
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
🖤 (2)
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 14:37   #54
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,878 Times in 2,571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Sa provokon ti Naq

Keto Jane publike.... te dish ti cbehet me pjesen tjeter lol
I bie ta bejme shqiperine si North Korea
Pse, North Korea nuk ben gje thua ti?

Ate pune e ben edhe breshka ne ferre.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 14:40   #55
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,494
Thanks: 12,478
Thanked 6,872 Times in 4,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Pse, North Korea nuk ben gje thua ti?

Ate pune e ben edhe breshka ne ferre.
As breshka nuk futet aty pa konfirmu Kimi lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 16:29   #56
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,281
Thanks: 3,959
Thanked 4,283 Times in 2,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

kush eshte per breshken e kush per arushen? ngritni duart larte
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 17:00   #57
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,750
Thanks: 827
Thanked 1,560 Times in 901 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Dua eshte me e mire si kengetare ....
Ndersa Rita eshte me oratore , dmth me e gojes
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2018, 15:44   #58
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,229 Times in 678 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

'Pajtohen' Rita Ora dhe Dua Lipa


Nė mesin e shumė komenteve dhe pėlqimeve, kėto imazhe i pėlqeu edhe kėngėtarja Rita Ora.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
🖤 (1)
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2018, 20:16   #59
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,229 Times in 678 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Vjen reagimi i Rita Orės pėr performancėn e Dua Lipės


Rita Ora dhe Dua Lipa, dy shqiptaret mė famė botėrore shpesh janė komentuar pėr njė raport qė lė pėr tė dėshiruar.

Rita Ora dhe Dua Lipa, akoma nuk janė shfaqur sė bashku ndėrsa gjatė vizitave nė Kosovė tė dyja kanė permendur njėra -tjetrėn. Dua pėrmendi Rita Orėn duke thėnė se do tė donte tė ishte pjesė e festivalit.

“Kemi pas qef me i pasė plot artista tjerė, bile edhe Rita Orėn, Era Istrefin, Bebe Rexhėn. Pėr mua sa mė shumė femra ėshtė mirė tė jenė pjesė e festivalit” ka treguar Dua Lipa nė konferencė.

Por edhe Rita ka bėrė njė hap nė kėtė drejtim, pėr herė tė parė kėngėtarja ia bėn like Dua Lipės postimin e fundit qė ka falėnderuar shqiptarėt pėr pjesėmarrjen e tyre nė mbrėmjen ku ajo performoi pėr njė orė e gjysmė para publikut tė Prishtinės.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
🖤 (1)
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 10:10   #60
Anastasia98
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jul 2018
Posts: 22
Thanks: 76
Thanked 4 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Anastasia98 do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Dua Lipa mbreteresha e re e popit
🖤 (1)
Anastasia98 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur