Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-11-2018, 13:01   #1
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 689
Thanks: 385
Thanked 344 Times in 208 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Ku janė artistėt e forumit?

Ftohen artistet dhe artistėt e forumit t'i bėjnė njė prezantim tė vogėl vetes (duke ruajtur anonimitetin, nėse deshirojnė). Mund tė na thonė nja dy fjalė se me ēfarė arti merren, nė cilat shtete veprojnė, etj. Kam krijuar edhe njė grup social "Artistėt e Forumit", pėr cilindo qė dėshiron tė bėhet pjesė e diskutimeve nė grup.

Unė shkruaj prozė, kam bėrė edhe njė dramė qė mezi pres ta shikoj nė skenė. Jetoj nė SHBA.

Radha juaj...
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 13:05   #2
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,432
Thanks: 1,464
Thanked 8,252 Times in 3,656 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 299
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

I bie pianos. Cdo te diele perform ne nje nursing home. They love me! Jetoj ne USA.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 13:06   #3
lojrafationline
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2018
Vendndodhja: USA
Posts: 40
Thanks: 5
Thanked 12 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
lojrafationline do tė bėhet i njohur mjaft shpejtlojrafationline do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Une jam pianist, jetoj ne NY dhe merrem me muzike prej pothuajse 20 vjetesh. Arti eshte nje pjese vitale e jetes, dhe energjine qe konsumojne artistet per te transmetuar art, e kuptojne vetem artistet, ndersa pjesa tjeter e audiences eshte kaprioze, ndonjehere vendimtare per te diktuar trendin e kohes, ndonjehere kontradiktore dhe e paqarte se cfare do.
Te uroj suksese ne rrugen artistike.
lojrafationline nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 13:08   #4
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 689
Thanks: 385
Thanked 344 Times in 208 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Mirė se erdhėt A kompozoni ju?

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Erdhi Dimri : 07-11-2018 nė 13:33
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 13:16   #5
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,229 Times in 678 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Ne qe bejm art me sportin quhet?
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 15:13   #6
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Pran saj, sot e pergjithmon :)
Posts: 8,937
Thanks: 3,410
Thanked 2,844 Times in 1,824 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Thjesht shkruaj ....
__________________
Jeta ime je vetem ti,zgjohem cdo mengjes me ty, e bie te fle prap me aromen tende jam e dashuruar mbas teje sot e pergjithmon, kuklla ime ti, qetesia ime shpirterore!!
Kush ka goca boten ka:* 😍😍😍😍😍
🖤 (1)
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 18:16   #7
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,967
Thanks: 3,954
Thanked 6,650 Times in 2,243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Qėndis. Rri e rri bej dhe ndonje "DIY".

Kete do filloj

IMG_1665.jpg

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Prudence : 07-11-2018 nė 18:23
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 18:52   #8
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,501
Thanks: 14,524
Thanked 12,408 Times in 7,763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Ueeeee te tema e Erdhi Dimri sopo Erdhi Fshesa.
Po pse ma fshitė atė qė i bija ēiftelisė apo kėta qė i bien pianos janė nė rregull dhe ne qė i biem veglave tė tjera jemi armiq?
Vegla muzikore se keqkuptoheni ju.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 19:16   #9
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,938
Thanks: 16,825
Thanked 21,331 Times in 8,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ueeeee te tema e Erdhi Dimri sopo Erdhi Fshesa.
Po pse ma fshitė atė qė i bija ēiftelisė apo kėta qė i bien pianos janė nė rregull dhe ne qė i biem veglave tė tjera jemi armiq?
Vegla muzikore se keqkuptoheni ju.
pse po arti im pse nuk komsiderohet artistike?
sa “artist” xheloz ka kjo teme
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 19:17   #10
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,621
Thanks: 10,684
Thanked 8,997 Times in 5,750 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ueeeee te tema e Erdhi Dimri sopo Erdhi Fshesa.
Po pse ma fshitė atė qė i bija ēiftelisė apo kėta qė i bien pianos janė nė rregull dhe ne qė i biem veglave tė tjera jemi armiq?
Vegla muzikore se keqkuptoheni ju.
Pikerisht je armik se u bie veglave te tjera...pa tel, pse su sēarrove deri ne kallaisje per kete qeshtje.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 19:19   #11
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,176
Thanks: 785
Thanked 1,197 Times in 902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Ti mund te pyesesh,ku jane personat me prirje artistike se artiste te licensuar nuk ka ketu.Pastaj artistet jane edhe pak natyra te ndrojtura dhe mbi te gjitha,teper modeste per ta pranuar kete lloj titulli.Ndoshta nuk eshte e goditur si teme.Duvet te provosh nje tjeter qasje.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 19:21   #12
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,499
Thanks: 12,484
Thanked 6,876 Times in 4,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ueeeee te tema e Erdhi Dimri sopo Erdhi Fshesa.
Po pse ma fshitė atė qė i bija ēiftelisė apo kėta qė i bien pianos janė nė rregull dhe ne qė i biem veglave tė tjera jemi armiq?
Vegla muzikore se keqkuptoheni ju.
Po dhe une kisha shkruajtur dicka mbi talentin tim
Pffff sa kot nuk te lene as te shprehesh
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 19:23   #13
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,904
Thanks: 13,673
Thanked 8,328 Times in 4,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Erdhi dimri , nga kto postimet qe kane mbete ktu vetem Prudence ka sjell fakte , e mer me mend vet ti pastaj ca artistash jan tjeret

dhe ky lojra fati online duket serjoz po esht I ri se dime me siguri lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 19:27   #14
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 3,922
Thanks: 841
Thanked 3,314 Times in 1,210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

O baba dimri un kam nje liber me poezi sinqerusht se di kush e ka shkrujt po un e maj aty
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 19:28   #15
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,501
Thanks: 14,524
Thanked 12,408 Times in 7,763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Po dhe une kisha shkruajtur dicka mbi talentin tim
Pffff sa kot nuk te lene as te shprehesh
Unė do filloj t'i bie veglave tė tunxhit qė tė mė besojnė.
Tashti qė e mendoj kėta tė Kosovės i thonė vegla tungji.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 19:31   #16
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 689
Thanks: 385
Thanked 344 Times in 208 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Erdhi dimri , nga kto postimet qe kane mbete ktu vetem Prudence ka sjell fakte , e mer me mend vet ti pastaj ca artistash jan tjeret

dhe ky lojra fati online duket serjoz po esht I ri se dime me siguri lol
Prit ta mbaroje qendisjen ajo, pastaj do te quhet (arte)fakt. Te pergjigja ka vene nje pikture nga Google

Nejse, i uroj suksese dhe welcome to the club!
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 19:33   #17
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,904
Thanks: 13,673
Thanked 8,328 Times in 4,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

jo se ka vene te tema ca po beni nja dy here qendisje qe ka bere eshtte legit lol

kta tjeret I ke artista seksi lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 19:34   #18
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,499
Thanks: 12,484
Thanked 6,876 Times in 4,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Unė do filloj t'i bie veglave tė tunxhit qė tė mė besojnė.
Tashti qė e mendoj kėta tė Kosovės i thonė vegla tungji.
Qa eshte ajo?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 19:34   #19
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 689
Thanks: 385
Thanked 344 Times in 208 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Ti mund te pyesesh,ku jane personat me prirje artistike se artiste te licensuar nuk ka ketu.Pastaj artistet jane edhe pak natyra te ndrojtura dhe mbi te gjitha,teper modeste per ta pranuar kete lloj titulli.Ndoshta nuk eshte e goditur si teme.Duvet te provosh nje tjeter qasje.
Une artiste puro kam deshire te njoh...
🖤 (1)
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 19:36   #20
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,499
Thanks: 12,484
Thanked 6,876 Times in 4,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Erdhi Dimri Shiko postimin
Une artiste puro kam deshire te njoh...
Shif bbf-ne....
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur