Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Mjedisi

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-06-2019, 11:17   #21
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,235
Shuma e pikėve qė jep: 224
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kosova s'pranon mbeturina radioaktive t'evropes plake

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ZET Shiko postimin
Investimi fillestar eshte per 'plehrat e tua'. Pastaj vine dhe plehrat e te tjereve qe te plotesohet kapaciteti dhe te zgjerohet kapaciteti. Indonezia qe po ka probleme ekologjike nuk ja u pranon me Kandase & co., dhe prandaj po behen percapje per t'i derguar ne Hene ose Mars.

Ju thoni te jetoni nje dite si princ dhe pastaj t'e pasuroni spitalin onkologjik. Ai qe nuk ka pranuar, ju ndrite jeta. Politika nuk duhet te mendoje per jeten e saj, por per gjeneratat qe do vine.
Ne hene e Mars duan ndotin ambjentin...pastaj tere solar system .lol
Human stupidity ska fund.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Performer : 12-06-2019 nė 11:24
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur