Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-06-2019, 21:10   #801
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,235
Shuma e pikėve qė jep: 224
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Se di lol he thoje njeher...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:11   #802
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,582
Shuma e pikėve qė jep: 654
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Se di lol he thoje njeher...
I gjuan me kėmbė deri nė Durrės pastaj ulesh dhe i merr.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:13   #803
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,235
Shuma e pikėve qė jep: 224
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Nice lol. Vec mos shko der ne Elbasan
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:14   #804
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 4,762
Shuma e pikėve qė jep: 106
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
I gjuan me kėmbė deri nė Durrės pastaj ulesh dhe i merr.
Akrepi para duke shkuar ne drejtim te Durresit dhe nje tufe me kavajs nga prapa duke pritur momentin e pershtatshem.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:18   #805
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,582
Shuma e pikėve qė jep: 654
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Akrepi para duke shkuar ne drejtim te Durresit dhe nje tufe me kavajs nga prapa duke pritur momentin e pershtatshem.
Kujdes pėr vete ti se mua nuk mė bien ēelsat.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:21   #806
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 4,762
Shuma e pikėve qė jep: 106
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Kujdes pėr vete ti se mua nuk mė bien ēelsat.
Nuk ndaloj ne Kavaje, i jap gaz.
Ti kujdes se kur mendon qe tashme je ne Durres, te del para nje shkemb qe i thone Shkembi i Kavajes.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:21   #807
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,235
Shuma e pikėve qė jep: 224
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Mos u zini kush do na thot nonje tjeter lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:26   #808
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,582
Shuma e pikėve qė jep: 654
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Nuk ndaloj ne Kavaje, i jap gaz.
Mbaje mėnd kur tė kalosh herėn tjetėr nė Kavajė po nuk tu prish makina.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:27   #809
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,582
Shuma e pikėve qė jep: 654
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Mos u zini kush do na thot nonje tjeter lol
Kujt i vjen nė mėnd, kur na kujton ti me ndonjė gjė edhe mundet.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 21:29   #810
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 4,762
Shuma e pikėve qė jep: 106
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mbaje mėnd kur tė kalosh herėn tjetėr nė Kavajė po nuk tu prish makina.
Mos ma bej ters. U pa puna, do iki me autobuz.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 17:24   #811
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,313
Shuma e pikėve qė jep: 44
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

nje familje,burri,gruaja dhe i biri, po hanin dreke. Por i biri, siē jane te rite e sotit, nuk po hante shume. dhe keshtu i ati i thote,-ha te paste baba, se te rritet rrushi. I thote nje here, i thote dy here. Heren e trete ja pret gruaja,-Ha per vete mor burr.
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 17:52   #812
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,235
Shuma e pikėve qė jep: 224
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

E lezecme ajo gruja

Nje barsalet canadeze lol
Ne highway dy makina ..te ajo para nje cift indjan burr e grua tu zene per tradhti ..ne nje moment gruja nevrikoset e ja pret rrushin ja hedh jasht ..e bie te xhami i makines mbrapa ku ishte nje burre kanadez bashke me vajzen 5 vjecare ...
O babi ca esht kjo gjeja e pyet ajo
Ky meqe u gjet ngusht ja kthen ..flutur te keqen babi
Uaaa skisha pare ndonjeher flutur qe e ka aq te madh ja kthen vajza

Lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 19:47   #813
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,582
Shuma e pikėve qė jep: 654
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
E lezecme ajo gruja

Nje barsalet canadeze lol
Ne highway dy makina ..te ajo para nje cift indjan burr e grua tu zene per tradhti ..ne nje moment gruja nevrikoset e ja pret rrushin ja hedh jasht ..e bie te xhami i makines mbrapa ku ishte nje burre kanadez bashke me vajzen 5 vjecare ...
O babi ca esht kjo gjeja e pyet ajo
Ky meqe u gjet ngusht ja kthen ..flutur te keqen babi
Uaaa skisha pare ndonjeher flutur qe e ka aq te madh ja kthen vajza

Lol
Indiani nuk ka pritur ti thotė gruaja "ha pėr vete ti" por ka ngrėnė rregullisht.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 19:50   #814
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,235
Shuma e pikėve qė jep: 224
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

nuk e kuptove jo … dhe 5 vjecaret e dine qe ajo nuk ishte flutur
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 19:53   #815
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,582
Shuma e pikėve qė jep: 654
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
nuk e kuptove jo … dhe 5 vjecaret e dine qe ajo nuk ishte flutur
Nuk e kuptova unė???
Thellohu thellohu.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 19:53   #816
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,037
Shuma e pikėve qė jep: 68
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Tre shokė....
Njėri kurvar...
Tjetri pijanec
I treti pėr sė mbari....
Vdesin...
Dy tė parėt nė ferr...
I treti nė parajsė,... po ajo monotoni si nė tokė, zbato rregulla sillu mirė etj, po mėrzitej... i thotė zotit.. po dy shokėt e mi ē'bėjnė?
Nė ferr i thotė zoti.... aman ti shoh pak se ē' bėjnė...
Ja i thotė zoti... dhe hapi njė dritare...
Kur ē'tė shohi...
Pijaneci me gotė nė dorė dhe kurvari me njė femėr nė prehėr nė njė lokal....
Hajde jetė qė bėjnė ata tė dy hajde i thotė zotit... po unė ēdua kėtu... mė ēo edhe mua aty... jo po ē'tė duhet... ore mė ēo mė mirė nė ferr se jetė qeni nė parajsė... Ok, vetė e kėrkove i thotė zoti...
Edhe pėlltum nė njė tavolinė me ta...
Kur ē'tė shohi... gota me vrim dhe femra pa vrim..
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 21:58   #817
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,987
Shuma e pikėve qė jep: 166
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Kishin perdhunu Luaneshen dhe luani jep urdher ti priten te gjitha veglat kafshve per ekspertize,pasi u konstatua qe nuk kishte qene nga ky pyll filloj shperndarja.
Kap Luani te gomarit edhe per te bere gallat i thote:
I Gjelit eshte ky????
Gjeli u skuq nga turpi ....

Vetem kur degjohet Pula qe bertiste me te madhe....

Merre Merre
__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė ndezur