• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 4

  gurax

  • Postime
   3,047
  • Rezultati i reagimit
   69
  • Pikët
   48
 • 3

  Loreal

  V.I.P
  • Postime
   5,756
  • Rezultati i reagimit
   105
  • Pikët
   63
 • 2

  Kryeplaku

  Kryeplak From Albania
  • Postime
   1,767
  • Rezultati i reagimit
   26
  • Pikët
   0
 • 2

  Skerdilaidas

  Super Anëtar From Drenic
  • Postime
   1,309
  • Rezultati i reagimit
   11
  • Pikët
   38
 • 1

  PuffetiNa

  MbetiTeThemiNaIshteNjeher From N'tok t'bukes
  • Postime
   12,999
  • Rezultati i reagimit
   3,595
  • Pikët
   113
 • 1

  fegi

  Anëtar i ri
  • Postime
   362
  • Rezultati i reagimit
   32
  • Pikët
   0
 • 1

  Arianiti

  Anëtar i ri
  • Postime
   97
  • Rezultati i reagimit
   4
  • Pikët
   0
 • 1

  Rimi.

  arapçiu From perball komshiut
  • Postime
   5,058
  • Rezultati i reagimit
   60
  • Pikët
   48
 • 1

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   16,875
  • Rezultati i reagimit
   1,076
  • Pikët
   113
 • 1

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   36,250
  • Rezultati i reagimit
   9,347
  • Pikët
   113
 • 1

  iana

  Anëtar i ri
  • Postime
   1
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • Top