• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çamëria-Toka e premtuar

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
7,965
Pikët
113
Ore kemi rregulla fisi ca te boj?.... mbaj mend kur me ndan per se gjalli dikur vetem se nona ime cuq e pelqente nonen e tij ne anasjelltas 😅😅 ,hala e kam traum :p
A pëlqeheshit ju ... të tjerat rregullohen (se mos ishte evgjit moj ... ? )
Hajt mo .... se jena dhe kushërinj m'duket ...të fillon mbiemri me Ç ... je çifute ke pas thanë ? Apo e ngatërron unë ?
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
5,921
Pikët
113
A pëlqeheshit ju ... të tjerat rregullohen (se mos ishte evgjit moj ... ? )
Hajt mo .... se jena dhe kushërinj m'duket ...të fillon mbiemri me Ç ... je çifute ke pas thanë ? Apo e ngatërron unë ?
Ca budalliqesh flet ca?.... evgjit thot ncncnnc, e di me ke po flet apo jo? Nejse...., as mbiemri me c s'me fillon. Ate term qe perdore merre mbrapsht se na ofendon.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
5,921
Pikët
113
Edlin, o goca mirxhinit, me duket, ...:p

E nejf gje Romeo Karajn oj ti shtrydhse?
Ju keni rreshkit te gjithe, ......po pyetje per tu bere ne publik ,ne forum jane keto?.....ncncncnc....., gjithsesi ne nuk presim ne bese mikun, besoj e kupton ne e njoh apo jo zoterin ne fjal nga menyra si tu shpreha.
 
Last edited:

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
5,921
Pikët
113
Po e pati hunden e holle, dhe o icik e shemtut, cifute puro i bi me qene,...:p

Ose nga Mike Buongiorno,..:p
Me morsh te ligat se me ka bo Zoti si yll :) ..... dhe hebrejt jane njerez te bukur, po te kujtoj Jozefin, pasardhesit e te cilit jane 2 nga 12 fiset e Izraelit.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
14,441
Pikët
113
Me morsh te ligat se me ka bo Zoti si yll :) ..... dhe hebrejt jane njerez te bukur, po te kujtoj Jozefin, pasardhesit e te cilit jane 2 nga 12 fiset e Izraelit.
E pse ti duhet te jesh nga kto 2 fiset, dhe jo nga 10 te tjerT, nese nuk rre?

Romeon ne Elbasan e ke njoft?

:p
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
5,921
Pikët
113
E pse ti duhet te jesh nga kto 2 fiset, dhe jo nga 10 te tjerT, nese nuk rre?

Romeon ne Elbasan e ke njoft?

:p
Nje Romeo kam njohur ne jeten time deri sot, dhe ai ashtu rastesisht nga veprat Shekspirjane. :)
Po ti cam je?..... se ashtu dukesh si cam ne komunikim :p
 
Top