• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çeku që joshi Çiljeta Xhilagen

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kudo ku ka shkelur ka provuar sukses. Hitet e saj gjithmonë godasin, sepse vetëm të tilla mund të jenë këngët e Çiljeta Xhilagës.


Sapo ka përfunduar së regjistruari këngën e saj më të re në studion e kompozitorit Flor Mumajesi, e ndërkaq është duke menduar për realizimin e klipit.

Por, angazhimet aktuale të këngëtares Xhilaga nuk përfundojnë këtu, në javët në vijim billborderat përgjatë gjithë bregdetit shqiptar dhe jo vetëm, do të mbajnë mbi vete fytyrën e saj.

Bukuroshja e skenës ka nënshkruar një kontratë 2-vjeçare me një kompani të njohur pijesh në Shqipëri, në këmbim të një çeku super të majmë.

Duke qenë se Çili donte ta mbante dhe për disa kohë sekret shifrën që i është ofruar në këmbim të imazhit të saj, dhe ne nuk po ja prishim dëshirën.

Dje është montuar reklama për në televizion dhe të gjithëve ne tani nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim shfaqjen e imazhit të saj, kudo ku ka shqiptar, në reklamat televizive dhe në posterat e mëdhenj rrugëve.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top