• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë është një narcist?

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
16,538
Pikët
113
Nuk e di se c’eshte, mendoj se nuk kam njohur ndonje narcist ne jeten time. E sigurisht, edhe une nuk jam.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
12,526
Pikët
113
Me kete fjaline e fundit, duket sikur thua une jam?...

Te gjithe jane, pak narcicista,...

Sidomos shqipot, qe jane kokeshkemba...
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
16,538
Pikët
113
Nuk na kane prezantuar andaj.

E mban mend kur the qe mua me pelqen Kadare? Ti e pelqen, pr nuk ia di emrin.
Ashtu si nuk ja di emrin atyre qe ne menyre konstante dhe te ndyre kembengulin te imponojne bindjet e tyre.
 

H2SO4

punoj ne heshtje
Anëtar
Dec 28, 2014
Postime
706
Pikët
28
Grate kane dal me nje sllogan te ri... "we can't take it anymore"

Per cfare behet fjale?
 

Demo Labi

Hajdut Zemrash!
Anëtar
Feb 28, 2015
Postime
1,379
Pikët
48
Vendndodhja
Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Ashtu si nuk ja di emrin atyre qe ne menyre konstante dhe te ndyre kembengulin te imponojne bindjet e tyre.
Ti moj bije nuk di shume emra, se e paske humbur kuhen duke mesuar mbiemra. Mbiemres "te ndyre" ia dike kuptimen.
Ka dhe mbiemra me kuptime me te embel e me te bukur shqipja moj bije. Habitem pse paske deshire te mesosh mbiemrat e kesaj kategorie.
 
Top