• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Çfarë besimi fetar keni!

Cilit besim i përkisni?

 • Musliman

  Votes: 63 54.3%
 • Katolik

  Votes: 10 8.6%
 • Orthodoks

  Votes: 9 7.8%
 • Bektashi

  Votes: 2 1.7%
 • Ateist

  Votes: 18 15.5%
 • Agnostik

  Votes: 6 5.2%
 • Pagan

  Votes: 2 1.7%
 • Protestant

  Votes: 5 4.3%
 • Budiste

  Votes: 1 0.9%

 • Numri i votuesve
  116

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Ca Besimi Fetar Keni ë

kshu ne baz te ligjeve i bi te jem mysliman po fare un lidhje me keto gjona :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Ca Besimi Fetar Keni ë

Mysliman
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Ca Besimi Fetar Keni ë

Bektashi por me shpirt Shqiptar!
Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria!
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Ca Besimi Fetar Keni ë

Spaska Asnje Katolik Ktu Mer :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Ca Besimi Fetar Keni ë

Qeka Forum Myslimanesh Ky Kamikazesh :p
 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Ca Besimi Fetar Keni ë

Gjith kto myslimona qenkemi, po ndonji hoxhe a kemi ktuëëë :p:p:p
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Ca Besimi Fetar Keni ë

jam une me katolike cke ti :p
 
Top