• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë dëshironi nga kjo jetë?

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,883
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Jeta!Kjo fjale me kater germa ...e shkurter vertet po shume e gjate ne kuptimin qe mban brenda!Ajo eshte nje kostilacion i vertete...dhe duhet jetuar ne te kater dimensionet e saj...
Po cfare deshirojme me shume nga ...JETA...?
Une per vete deshiroj nga kjo jete me shume ...SHENDET...se te gjitha vijne ngadale-ngadale pastaj!Jepni dhe ju opsionet tuaja!`thankyou`
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Cfare deshironi nga kjo jete...?

shendetin,(sikur te jetojne te gjithe ,si me ndonje peralle e mire qe e tregojme)
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare deshironi nga kjo jete...?

Jan shume gjera qe deshiroj , nga tja filloj ?
Ja pra po e filloj keshtu , para disa kohesh gjithshka e shifja bardh e zi e asgje sme gezonte por flm zotit gjithcka ndryshoi per mire ofc .
Tani dua shendetin , lumturine , perfundimin e shkolles , martesen , miresin e familjes time dhe te bej 2 femije me dashurin e jetes time ...
Sdua shume kerkoj gjerat me elementare ..:d
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Cfare deshironi nga kjo jete...?

Te mos plas ndonje arme berthamore nga pakujdesia...........
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare deshironi nga kjo jete...?

Qe kur te permbytem te kete dikush te me zgjate doren ..:(
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare deshironi nga kjo jete...?

Walche shtttttt se me ka kap romantika ...urtt ..-pis-

Dua qetesin time ne kete jete..!!!
 

Arianiti

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 16, 2010
Postime
96
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare deshironi nga kjo jete...?

Te mos me sulmojn, me maxhi te zez qe te kem pengesa ne jet.
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,883
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Përgjigje e: Cfare deshironi nga kjo jete...?

po kryeplak dhe une e kam shume per zemer ne jete....buzeqeshjen...
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare deshironi nga kjo jete...?

Te kem afer personin qe e dua mos te na ndaj askush ..
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Cfare deshironi nga kjo jete...?

ca te kete programuar Jeta per mua le ti sjelle si them jo as per mir as per keq:):)
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,883
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Përgjigje e: Cfare deshironi nga kjo jete...?

...dua te jetoj cdo cast te saj sikur eshte casti i fundit i jetes....
 
Top